اخبارهمه

دبیر اجرایی مراسم دومین سالگرد راه اندازی داریون نما انتخاب شد

از سوی هیات برگزاری مراسم دومین سالگرد راه اندازی پایگاه خبری-تحلیلی داریون نما دبیر اجرایی این مراسم معرفی شد.

جلیل زارع دبیر اجرایی مراسم دومین سالگرد راه اندازی داریون نما

به گزارش داریون نما جلیل زارع از فعالان فرهنگی منطقه داریون که یکی از اعضای فعال تحریریه سایت داریون نما نیز هست با تصمیم هیات برگزاری این مراسم،به عنوان دبیر اجرایی مراسم دومین سالگرد راه اندازی سایت داریون نما انتخاب شد.

هماهنگی تمامی برنامه های اصلی و فرعی،تهیه دعوت نامه ها،دعوت از میهمانان و… از جمله وظایف دبیر اجرایی این مراسم عنوان شده است.

بر اساس تصمیم هیات برگزاری تمامی برنامه هایی که قرار است در روز مراسم انجام شود توسط این هیات تصویب و جهت اجرا به دبیر اجرایی مراسم ابلاغ می شود.

همچنین تمام داریونی های فرهنگ دوست در هرکجای دنیا که هستند می توانند برنامه های پیشنهادی خود برای این مراسم را در بخش دیدگاه های همین مطلب یا به آدرس ایمیل داریون نما(daryonnama@gmail.com) ارسال کنند.

گفتنی است مراسم دومین سالگرد راه اندازی داریون نما پنج شنبه 28 شهریور در محل مجتمع فرهنگی گلهای باغ نبوت داریون برگزار می شود.

29 دیدگاه

 1. سلام .خسته نباشيدبه اقاي زارع تبريك ميگم اميدوارم در تمام مراحل زندگي موفق باشند و روز 28شهريور روزي شاد و به ياد ماندني براشون باشه …………..

  1. سلام و ممنون آریو برزن عزیز، لطف شما همواره مرا شرمنده کرده است. امیدوارم کمی هم لیاقتش را داشته باشم و بیش از این شرمنده نشوم.

 2. با سلام
  به جناب آقای زارع تبریک می گویم
  در متن گزارش بجای « یکی از اعضای فعال تحریریه سایت داریون نما » بهتر بود می نوشتید که فعال ترین عضو تحریریه داریون نما

  1. سلام پارسای عزیز، این طورها هم دیگر نیست عزیز دل برادر….. ولی از لطفتان ممنونم.
   اگر پیشنهادی دارید و یا برنامه ی خاصی به ذهنتان می رسد بفرمایید. پویا و پایا باشید.

 3. با سلام. ممنون سروش جان خیلی دوستت دارم . بیش تر از آن چه در ذهنت بگنجد و فکرش را بکنی. برایم خیلی عزیزی. قصد پاچه خواری و چاپلوسی ندارم چون نیازی برای این کار نیست. احساس واقعیم را گفتم. به منزله ی پسرم هستی. باور کن…

  1. سلام من هم شما رو دوست دارم واحساس شما رو درک میکنم . تبریک میگم بهتون جلب اعتماد مردم را که آسان به دست نمی یاد.

  1. سلام نازنین خانم….. ممنون از حسن ظن شما. ولی ما روی کمک تک تک کاربران عزیز حساب کرده ایم. هر کس پیشنهاد، برنامه و یا نظری دارد، بفرماید. ……. هر چه خدا بخواهد.

  1. سلام سپیده خانم…. داریون نما، یعنی کاربران داریون نما. همه می دانند که من بهترین انتخاب نیستم ولی از حسن ظنتان ممنونم. سایر اعضای هیات و آقای داریون نما نیز نقششان از من کم تر که نیست، بیش تر هم هست. نقش تک تک کاربران ، از جمله خود شما را هم نباید نادیده گرفت. این یک کار گروهی و جمعی است و خدا نیز با جماعت است و انشاءالله لطفش شامل حال ما می شود و امسال، گردهمایی شایسته ای را خواهیم داشت که در خور شان کاربران عزیز آن باشد….. هر چه خدا بخواهد.

 4. سلام بر کاربران عزیز داریون نما…

  با تشکر و کسب اجازه از هیات برگزاری مراسم، داستانی را برایتان تعریف می کنم:
  پادشاهی، غلامی داشت و اتفاقا خیلی هم او را دوست می داشت. وزرا بر او حسادت می کنند و خدمت پادشاه عرض می نمایند که با وجود وزرای فرمانبری همچون ما ،علاقه ی فراوان شما به این غلام برایمان عجیب است ! دوست داریم علت آن را جویا شویم. پادشاه همه ی وزرا را به صف می کند و در گرانبهایی را به وزیر اعظم می دهد و می گوید: زمین بزن بشکن ! وزیر اعظم می گوید: پادشاها مرا از این کار معاف دارید. من هرگز به در گرانبهایی که در خور پادشاه است جسارت نمی کنم. در، بین همه ی وزرا دست به دست می شود و همه، حرف وزیر اعظم را تکرا کرده راضی به شکستن در نمی شوند.

  پادشاه در را به غلام می دهد و می گوید: بگیر و زمین بزن و بشکن. غلام بی درنگ در را از پادشاه گرفته محکم بر زمین کوبیده و خرد و خمیر می کند. همه در کمال تعجب ، می گویند: پادشاه این غلام نمک نشناس و دیوانه را دوست دارد که در گرانبهای پادشاه را شکست. پادشاه رو به غلام کرده، علت این کارش را جویا می شود. غلام لب به سخن باز می کند و می گوید: من دیدم هیچ کس حاضر نشد در قیمتی را بشکند ولی کلام پادشاه را شکستند. دیدم یا باید در را بشکنم یا کلام پادشاه را ! احساس کردم ،کلام پادشاه در مقایسه با در، به مراتب ارزشمندتر است .در را شکستم تا کلام و دستور پادشاه را نشکسته باشم.

  وزرا از این حاضر جوابی غلام انگشت به دهان مانده و تحسینش کردند و سرافکنده و شرمنده از کردار خویش به پادشاه حق دادند که غلام را بیش از آنان دوست داشته باشد.

  اما مثل همیشه طولانی شد، ببخشید: منظورم از این تمثیل این بود که احساس کردم من لیاقت این انتصاب را ندارم و دیگران بیش از من از عهده ی این کار بر می آیند؛ ولی از سوی دیگر احساس کردم، اگر نپذیرم کلام هیات برگزاری مراسم را شکسته ام. ترجیح دادم خودم را بشکنم ولی کلام این بزرگواران را هرگز….

  پس بر من خرده نگیرید و این حقیر را بپذیرید و کمک کنید تا این مراسم آن طور که در شان داریون نما و کاربران عزیز آن است برگزار شود. برنامه ها و پیشنهادهای خود را بفرمایید که برنامه های ما بدون نظر شما ابتر است. منتظر دیدگاهتان هستیم…..

  1. با سلام در پاسخ ایمیل یکی از کاربران داریون نما که درخواست معرفی اعضای هیات برگزاری را کرده اند به اطلاع می رساند
   فعلا بهرام کرمدار،جلیل زارع،یوسف بذرافکن،محمد امین زارع و روح الله قربانی عضو این هیات هستند البته چند نفر دیگر هم هستند که در روزهای آینده معرفی خواهند شد

  1. سلام و ممنونم سحر خانم. این نظر لطف شماست، هر چند، خود می دانم که شایسته تر از من فراوانند. هم در بین اعضای دیگر هیات و هم در بین کاربران. ولی خب نظر لطف اعضای هیات، قرعه را به نام زده است. امیدوارم به کمک خودشان و شما عزیزان، همایش خوبی را داشته باشیم و این حقیر سراپا تقصیر شرمنده ی الطاف شما نشوم. خوشحال می شویم اگر نظر، دیدگاه و برنامه های یشنهادی دوستان را داشته باشیم….. هر چه خدا بخواهد.

 5. سلام
  من وقتی این خبر رو دیدم خوشحال شدم.تبریک ویژه بهتون میگم.تشریف آوردین حضوری خدمتون میرسم واسه عرض احترام وتبریک.

  1. سلام آقا مرتضی…. یکی از محسنات داریون نما، همین ایجاد پیوند دوستی بین کاربران و همشهریان است. بنده هم مشتاق زیارتتان هستم.

 6. از هیات برگزاری مراسم و زحماتی که تا کنون متقبل شده اند و زین پس بر دوششان هست، تشکر کنم. عزیزان خسته نباشید و دست مریزاد…..

 7. هر کسی کارنکن هست اسمش رو توی هیات برگزاری مراسم ننویسید ، چون کاربران را ناراحت می کند .

 8. از همه این نوشته ها هوشمندی شما دربیان نکات ظریف برایم بسیار درخور وشایسته تقدیر است حتما این خصلت نکو درپربار شدن مراسم پیش رو کار ساز است .انشالله پایدار باشید من هم این حسن انتخاب را به داریون نما تبریک میگویم.

 9. سلام جناب آقای عیسایی خوش…..

  راستش را بخواهید کاربران عزیز داریون نما که به منزله ی مشتی نمونه ی خروار از مردم خوب زادگاهم منطقه ی داریون هستند، در این مدت هفت ماهی که به داریون نما ورود پیدا کرده ام، آن قدر مرا مورد لطف و محبت خویش قرار داده اند که خجالت می کشم اگر عمری باقی ماند، روز 28 شهریور در جمعشان حضور یابم.

  احمد جان ! اگر در آن روز، یک نفر، فقط یک نفر از من بپرسد که آدم پایتخت نشین تا حالا، این همه سال، کجا بوده ای، در جوابش چه باید بگویم !؟ اصلا چه پاسخی دارم که بدهم !؟ بگویم عزیزان دل برادر، حالا هم اگر داریون نمایی نبود از این داریونی پایتخت نشین هیچ خبری نبود که نبود !؟

  باور کنید اگر می توانستم کلام عزیزان را بشکنم، به خاطر همین احساس شرمندگی هم که شده، این مسئولیت را نمی پذیرفتم. برای خودم که دیگر نمی توانم نقش بازی کنم، من حتی بیش تر شهدای زادگاهم را نمی شناسم و اگر آقای علی زارع به دادم نمی رسید، هرگز نمی توانستم “با شهدای داریون….” را قلم بزنم !

  سخت است عزیز دل برادر ! سخت است رو به رو شدن با چنین بزرگوارانی ! سخت است…..

 10. درود
  من هم به نوبه خودم .(هرچند میدونم این مسئولیت سختی های دارد ووقت بیشتری را از شما میگیرد) تبریک میگم .واز اینکه وقت گرانبها را صرف ایجاد فرهنگ وحل مشکلات این منطقه میکنید سپاسگزاریم

 11. کلا خانما تو داریون کاره ایی نیستن!
  جالبه ها!
  میدونم الان سریع میگین چرا خودتون نمیاین جلو!حتی اگه منم نیام جلو
  این همه خانم فعال تو داریون هست!
  اما هیچ جایی اسمی ازشون نیس!امسالم که راه به شورا پیدا کردن که نمیذارن به جایی که حقشونه برسن!

  1. سلام زهرا خانم….
   در یک دیدگاه، مجال بررسی چنین موضوع اساسی و ظریفی نیست. مرا به فکر انداختید تا بیش تر فکر کنم و در فرصتی مناسب تر پستی را برای اظهار نظر در این مورد، در این فضای مجازی ایجاد نمایم.

   شما به یک روی سکه اشاره کرده اید که واقعا جای تامل دارد. ولی فقط یک روی سکه. و به همین مقدار هم که اشاره کرده اید، جای تشکر و تامل دارد. اما روی دیگر سکه هم هست که فعلا مجال گفتنش نیست، تا بعد….

   جسارتا به خودم، شما و برخی دیگر از کاربران، بار دیگر متذکر می شوم که در به کار گرفتن واژه هایی از نوع سور عمومی مثل “کلا” و “هیچ جایی” کمی بیش تر احتیاط کنیم. گاهی واژه های سور وجودی کارسازتر، منطقی تر و به واقعیت نزدیک تر هستند.نظرتان چیست که این طور ویرایش شود؟ : “برخی خانم ها…….اما اغلب اسمی……”….
   پویا و پایا باشید.

 12. سلام
  جناب آقای زارع تبریک به جنابعالی و تبریک به داریون نما جهت انتخاب فردی شایسته همچون شما.بسیار دوست دارم در این جلسه شرکت کنم.

 13. شاید حق با شماست.اما شاید از دیدگاه آماری استفاده از این اصطلاحات زیاد بیجا نباشه.
  بهرحال انتخاب شماروتبریک میگم به همه!چون واقعا زحمت هم کشیدین تا الان.انشاالله مراسم بخوبی برگزار شه وبتونم بیام.

  1. سلام…. طوری برنامه ریزی نمایید که بتوانید تشریف بیاورید انشاءالله. من مطمنم که حضور خانم ها در مراسم هم مثل خود سایت، پررنگ خواهد بود. شاید هم پر رنگ تر از آقایان.

   من در داریون به چشم خود، حضور بسیار پر رنگ تر خانم ها در مقایسه با آقایان را بارها دیده و شگفت زده شده ام. داریون در بیش تر زمینه ها، خانم های بسیار فعال، وظیفه شناس، با سواد و با فرهنگی دارد.

   به امید روزی که ما آقایان، توان و کارایی خانم ها را با انصاف و بدون تعصب بر جنسیت باور داشته باشیم.
   من خیلی هم در جریان جو داریون نیستم.ولی اظهار نظر شما را از زبان دیگران نیز شنیده ام. وجود خانم ها در شورا نیز قطعا بسیار تاثیر گذار خواهد بود و من به این باور خود ایمان دارم. هم چنان پویا و پایا باشید.

 14. در خانه ما رونق اگر نیست صفا هست» / اما كسی از بنده نپرسیده چرا هست؟!

  یك علتش این است كه در كوچه پشتی / همسایه فرهیخته‌ای مثل شما هست!

  یك علتش آن است كه در هیچ مكانی / آن قدر صفا نیست كه در خانه ما (داریون نما)هست

  كمبود نداریم در این خانه كه هر قدر / لازم بشود داخل این خانه هوا هست

  از حیث ادای صدقه هیچ غمی نیست / از بس كه سر راه تو انواع گدا هست

  صد شكر خدا را كه در این خانه شب و روز / هر چند غذا نیست ولی میل غذا هست

  ما بنده اوییم، نه بند شكم خویش / خرما هم اگر نیست، غمی نیست خدا هست

  شادیم كه در یاد شماییم به هر حال / چون مرغ كه در شادی و هنگام عزا هست.

  تبریک به فرهیخته گرامی آقای زارع و تبریک به حسن انتخاب هیات برگزاری مراسم دومین سالگرد راه اندازی پایگاه خبری-تحلیلی داریون نما .
  آرزوی پیروزی و سربلندی برای شما آقای جلیل زارع.موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا