ديدگاه

برنامه های دوره چهارم شورای اسلامی شهر و روستاهای منطقه داریون چیست؟

جلیل زارع|
*”به قول جناب آقای قربان روح خدایی عزیز، دوره ی سوم شوراهای اسلامی شهر داریون نیز هفته ی پایانی کار خودش را سپری می کند. خوب یا بد، کم یا زیاد، این دوره نیز تمام می شود و شورای جدید از هفته ی آینده، شروع به کار می کند.”

* “ایشان به درستی، یک پرسش عمومی و اساسی را مطرح کرده اند: انتظار شما از شورای اسلامی چهارم و اعضای جدید آن چیست؟”

*ما کاربران داریون نما نیز، به موازات این پرسش، پرسشی دیگر را نه تنها خطاب به رئیس و اعضای محترم شورای جدید شهر داریون، بلکه خطاب به همه ی شوراهای منطقه ی داریون،مطرح می کنیم و از این عزیزان می پرسیم که: ما به عهد خود وفا کردیم و رای خود را به صندوق انداختیم و شما را برای این امر خطیر، برگزیدیم. حالا دیگر نوبت شماست؛ شما بگویید برای رفع مشکلات و معضلاتی که ما کاربران داریون نما به کرات در همین فضای مجازی، فریاد زده ایم و برای احقاق حق مسلم مردم زحمتکش منطقه ی داریون، چه برنامه ی عملی و از داریون نما نیز چه توقع و چه نوع همکاری دارید؟

*آیا شما نیز از داریون نما، فاصله می گیرید و گه گاه به پاسخ برخی از پرسش های ما بسنده می کنید یا فکر بهتری دارید؟ و می خواهید بین خودتان و داریون نما که نماد مردم منطقه است، یک پل ارتباطی برقرار کنید؟

*منتظر پاسخ شما عزیزان هستیم. و توقع هم نداریم که هنوز از گرد راه نرسیده، پاسخ گوی همه ی پرسش ها و به تبع آن، مشکلات و معضلات باشید. اما، توقع داریم در ایجاد این پل ارتباطی، پیش قدم شده و راه را برای همفکری و همکاری متقابل، هموار سازید. همین…

7 دیدگاه

 1. گویا به دلایلی این بزرگواران فقط در ایام انتخابات حضور تقریبا پر رنگی در سایت داشتند، اما حالا باز هم به دلایلی خبری از آن هم نیست…

 2. اعضای محترم شورا اگه درقبال وظیفه شان مسولیت پذیر باشند باید خود آستین بالا بزنند خود بگویند هدفشان چه بود شعارشان چه بود چه کاری ازدستشان برمی آید ما وظیفه خودرا انجام دادیم حالا نوبت به آنان میباشد نه اینکه ما هردقیقه وظایفشان را گوشزد کنیم

 3. با سلام
  ضمن تشکر از احساس مسئولیت و انتقاد به حق کاربران محترم سایت داریون نما لازم است به استحضار برسانم که ما اعضای جدید شورای اسلامی شهر داریون در رابطه با موضوعات مطرح شده فوق، همگی به اتفاق تمام تلاش و پیگیری های لازم را در خصوص تعهد به وظایف محوله شورا انشاءالله انجام خواهیم داد و در این راستا دست تمامی دوستان و سروران عزیز بخصوص کاربران سایت داریون نما را برای دستیابی به این اهداف صمیمانه می فشاریم.
  با تشکر فراوان از شما همشهریان عزیز

  1. سلام جناب آقای شکری عزیز، پاسخ صریح و سریع شما را به فال نیک می گیریم و برایتان آرزوی موفقیت می کنیم.ما نیز از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نخواهیم کرد و گوش به فرمانیم.همگی پویا و پایا باشید.

   و اما، خوشحالیم که جزو بازدید کنندگان داریون نما هستید. به امید روزی که جزو کاربران فعال این فضای مجازی هم باشید. شاید هم با نام مستعار هستید. باز هم ممنون از اولین ارتباط شورا در آستانه افتتاح.

 4. باسلام عزیز دل برادر آقای داریوش شکری سخنگو و رابط شورا با داریون نما باشند و یا ایمیل اعلام نمایند تا هر که خواست ویا پیشنهادی داشت ، باهاشون تماس بگیره و یا دیدگاه مردم اون هایی که نمیشود نمایش داد رو به ایمیلشون ارسال بشه .

 5. با سلام
  ضمن تشکر از دوستان عزیز و عرض خسته نباشید
  در خصوص ارتباط شورای اسلامی شهر داریون با سایت داریون نما و پیگیری مسائل از این طریق به اطلاع دوستان عزیز می رسانم که بنده در این راستا از هیچ کمک و تلاشی فرو گذاری نمی کنم و علاقه مند به همکاری هستم. ایمیل اینجانب در ذیل خدمتتان ارائه می گردد.ضمن آرزوی موفقیت و شادکامی تمامی همشهریان عزیز
  dariush_shokri@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا