ديدگاه

داریونی ها بی حال ترند یا شیرازی ها؟!


چه بخواهیم و چه نخواهیم. چه خوشمان بیاید چه خوشمان نیاید در تمام ایران شیرازی ها به بی حال بودن شهره هستند. کسانی که این حرف را می زنند همیشه به مغازه ها و فروشگاه های شیراز اشاره می کنند که تازه از ساعت 10 صبح شروع به کار می کنند و

به هر حال ما داریونی ها هم درست بیخ گوش شیرازی ها قرار گرفته ایم و شاید به قول معروف تنه آنها به ما خورده است!

حالا چرا این مطلب را نوشتم به خاطر مسایل و نکته های جالبی است که بنده به عنوان مدیر سایت دو،سه ماهی است با آن درگیرم.

نکته اول: تا کنون حدود 50 نفر به عنوان خبرنگار دعوت ما را پذیرفته اند و خودشان ایمیل زده اند که می خواهند چنان کنند و مقاله های انتقادی از فلان مسوول و بهمان مدیر مثلا ناکارامد دآریون بنویسند واما انگار کار آنها تنها به ثبت نام در سایت داریون نما به پایان رسیده و آنها شده اند نویسنده و خبرنگار!

دیگر هیچ خبری از آنها نیست! در بهترین حالتش پیام می گذارند که درباره فلان مشکل مطلب بنویسید. درباره فلان مسوول مطلب بنویسید و انتقاد کنید. فلان نقطه داریون یک حادثه اتفاق افتاده بروید خبرش را تهیه کنید!

خلاصه همه خبرنگار و گزارشگر دارند ماهم دلمان خوش است خبرنگارو گزارشگر داریم!

نکته دوم:دوستی که خیلی هم عزیز است و بسیار محترم تا کنون و طی این دو سه ماه افتتاح سایت داریون نما هر بار که برای احوال پرسی با هم تماس می گیریم در پایان تماسش می گوید:”فلانی یک گزارش کوتاه به همراه چند عکس از روند احداث بیمارستان در حال ساخت داریون آماده کرده ام  که حتما برایت ارسال می کنم. اگر زحمتی نیست آن را در سایت داریون نما منتشر کن“.

باور بفرمایید مکالمه من و این دوست تا کنون و طی دو سه ماه گذشته که آخرینش همین هفته پیش بود چند بار تکرار شده و هنوز از آن گزارش خبری نیست که نیست.

پریروز که به داریون آمده بودم گفتم سری هم به بیمارستان در حال ساخت بزنم. رفتم و آن را دیدم. خوشبختانه روند ساختش به سرعت در حال انجام است.

امیدوارم آقایالفدوست و استاد عزیزم زودتر آن گزارش را به دستم برساند تا دیر نشده و بیمارستان ساخته نشده!

نکته سوم: منتی نیست. وظیفه دارم. به مردم منطقه ام دین دارم و این سایت را با یاری خدا و همراهی دوستان حفظ می کنیم. در هر شرایطی.

باور کنید همین الان که این مطلب را می نویسم هوا اینجا خیلی سرد است. در ارتفاعات برف زده و هوا سردتر شده. پروازم هم تاخیر داردو هوای فرودگاه سرد است. منم و یک لپ تاپ. دارم این مطلب را تایپ می کنم. حالا که تمام شد باید بروم همین اطراف خط تلفنی،کافی نتی گیر بیاورم و سایت داریون نما را به روز کنم

کاش ما داریونی ها کمی، فقط کمی فعال تر بودیم کاش

5 دیدگاه

  1. سلام خسته نباشی دست درد نکنه هر جور شده سایت رو نگه دارید . ما هم مثل اقای الف نیستیم و در خدمت گذاری حاضریم.

  2. بابا دمت گرم حالا دیگه ما رو با اقای الف مقایسه میکنی.البته جسارت نشه اقای الف.منم مثل اقا کورش درخدمتم.

  3. با سلام خدمت داریون نمای دوست داشتنی
    امروز خبرهای گذشته را مرور میکنم راستی گزارش اقای الف بالاخره رسید یاخیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا