منهاي داريون

تقدیر علیرضا کشاورز از مردم داریون

علیرضا کشاورز به گردن خیلی از دانش آموزان داریون حق دارد. او البته به گردن فرهنگ داریون نیز حق دارد. حقیر دوران راهنمایی افتخار شاگردی ایشان را داشته ام.

مردی با اخلاق،بامرام،با ادب،نیک و… خلاصه اینکه جمع صفات خوب در این عزیز جمع است.

مدتی پیش و به فاصله ای اندک آقای علیرضا کشاورز در غم از دست دادن دو عزیز خویش سوگوار شدند. بعد از این وقایع تلخ کاربران داریون نما از طریق این سایت به وی عرض ادب کرده و تسلیت گفتند.

این فر هنگی عزیز اکنون پیامی برای دوستانی که به او و خانواده اش تسلیت گفته اند ارسال کرده که در ادامه مشاهده می کنید.

علیرضا کشاورز در مسجد امام محمد تقی(ع) داریون

بسم الله الرحمن الرحیم
لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
بنده حقیر از تمامی دوستان و همشهریان عزیز که در مراسم تشییع و تدفین ومجالس ترحیم این دو عزیزم شرکت نمودند و باعث تسلای خاطر خانواده ی ما شدند و هم چنین از بزرگوارانی که با ارسال پیام از طریق سایت داریون نما ابراز محبت کردند؛ کمال تشکر و سپاس دارم و از درگاه حق تعالی برای آن ها سلامتی و توفیقات روزافزون مسئلت می نمایم.
برادر کوچک شما علیرضا کشاورز

1 دیدگاه

  1. سلام و عرض تسلیت مجدد…. هر چند، غم هایی چنین جان سوز که شرحی است بی نهایت از درد حرمان و جدایی، فراموش شدنی نیست و تا بر این خاک هستیم با ماست، ولی از آن جا که قاعده و رسم زندگی، بر جریان داشتن است، امیدوارم باز هم شادی و نشاط در این رودخانه ی پر تلاطم زندگی برایتان جریان یابد و موهبت بودن با عزیزان دیگر، غم فراق را سهل و آسان نماید. مسرت و سرور را در کنار دیگر عزیزان، برایتان آرزومندم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا