داريون نماهمه

ثمره اعتماد مردم داریون به سایت خود؛بهترین رتبه داریون نما از آغاز تاکنون

همواره گفته ایم و باز هم می گوییم که “داریون نما” اگر بعد از گذشت نزدیک به دوسال همواره روند صعودی داشته هرچه بوده ابتدا توجه و عنایات حضرت حق بوده و بعد از آن اعتماد و همراهی کاربران و مخاطبان عزیز بوده است.

امروز خوشحالیم که به مخاطبان خود اعلام کنیم در آستانه دومین سال راه اندازی سایت داریون نما، این سایت مردمی این روزها بهترین رتبه خود را در مرجع جهانی رتبه بندی سایتها(آلکسا) داراست.

هرچند آمار دقیقی از تعداد سایتها و وبلاگهای موجود در سطح جهان و ایران در دسترس نیست. اما بر اساس آمار سایت تکنوراتی چیزی حدود 200 میلیون سایت و وبلاگ در دنیای مجازی موجود است. از این تعداد گفته می شود حدود 4 میلیون سایت و وبلاگ مربوط به ایران است.

نکته جالب اینکه از بین این 4 میلیون سایت و وبلاگ رتبه داریون نما تا ساعت8و30 دقیقه جمعه 15 شهریور نودو دو 13135(سیزده هزار و صدو سی و پنج) بوده است که برای داریون نما رتبه بسیار خوبی به حساب می آید.

ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که رتبه داریون نما طی این دو سال همواره روند صعودی داشته و این رتبه بهترین رتبه سایت داریون نما از ابتدا تا کنون است.

بار دیگر ضمن شکرگزاری خداوند بزرگ این موفقیت را به صاحبان اصلی داریون نما، یعنی مردم منطقه داریون تبریک می گوییم.

نکته:تمام آمار ارایه شده رسمی بوده و با مراجعه به سایتهای ذکر شده قابل استخراج است.

 

5 دیدگاه

 1. با سلام و عرض ادب و احترام….

  بی شک،این فضای مجازی، تنها با وجود شما عزیزان، معنا و مفهوم پیدا می کند .
  شمایید که روز داریون نما را آفتابی می کنید و شب هایش را پر ستاره و مهتابی و در لحظه های شبانگاهش، گل های شب بو می کارید.

  کسب بهترین رتبه ی ممکن برای یک سایت محلی را به شما داریون نماییان عزیز تبریک و تهنیت می گویم. شهد شیرین این پیروزی، گوارای وجودتان.

  به امید دیدار شما بزرگواران در روز 28 شهریور ماه. روزهایتان سراسر آفتابی و شب هایتان پر ستاره و مهتابی.

  1. سلام بر شما مرجع جهانی و رسمی نعیین رتبه سایتها آلکساست.
   کاربران با مراجعه به سایت از طریق گوگل می توانند در بهبود این رتبه تاثیر داشته باشند.

 2. رتبه سايت نداي مرودشت 24000، كازرون نما، 11500 و جهرم نيوز 42000 است. امروز كه رتبه سايت داريون نما را كنترل كردم 12,724 بود يعني نسبت به چند روز قبل اين سايت حدود چهارصد رتبه صعود داشته است. با توجه به جمعيت منطقه داريون و مقايسه آن با شهرهاي بزرگ استان، اين رتبه واقعاً قابل توجه و ارزشمند است. براي داريون‌نما آرزوي موفقيت مي‌كنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا