اخبار

یک کشته و یک زخمی در تصادف جاده شیراز -داریون

خبرنگار:روح الله قربانی|
درآخرین غروب تابستان جاده شیراز-داریون شاهد تصادف دیگری بود.
به گزارش داریون نما در این تصادف شدید که بعد از دو راهی کوشک مولا به سمت شیراز به وقوع پیوست یک دستگاه سواری پیکان با یک دستگاه پراید  برخورد کرد.
بر اساس این گزارش مرتضی احمدی راننده پراید که ساکن سر بس خیرآباد بوده در این تصادف دار فانی را وداع گفت و عبدالحمید حسامی راننده سواری پیکان توسط اورژانس به بیمارستان انتقال یافت.
گفتنی است که راننده پراید در درون خودرو خود حبس شده بود که توسط ماموران آتش نشانی شهرداری داریون از خودرو بیرون آورده شد.

3 دیدگاه

  1. متأسفانه باز هم خبر تأسف انگیز تصادف . واقعاً نمی دانم چرا رانندگان بی احتیاط به خود نمی آیند؟؟!! در مقاله ای می خواندم که آمار کشته شدگان ما طی یک هفته یا یک هفته بیشتر از تلافات ما در جنگ با عراق بوده است که خبر بسیار دردناکی است برای مردمی که ادعای فرهنگ چند هزار ساله داریم . کاش در مورد جزئیات تصادف نیز مطالبی درج می نمودید .
    با تشکر از اطلاع رسانیتان و با آرزوی رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی رانندگان متخلف و بی احتیاط

  2. باز هم خبری ناگوار. از مشاهده ی این حادثه ی تاسف بار، سخت غمگین و غصه دار شدم.

    برای مرحوم مرتضی احمدی از درگاه ایزد منان طلب مغفرت نموده و برای بازماندگان این عزیز صبر و بردباری و شکیبایی آرزو می کنم.

    بیایید با هم برای بهبودی و سلامتی عبدالحمید حسامی نیز دست به دعا برداریم. شفای عاجل ایشان را از درگاه ایزد منان خواستاریم.

  3. درسته بی احتیاطی رانندگان امار زیادی از حوادث جاده ی را در برمیگرد ولی باور کنیم فرهنگ سازی نقش مهمی دارد باید ازکودکی فرهنگ رانندگی درکشور نهادینه کنیم درکنارش ماشین های ایمن وجاده های استاندارد را هم گسترش بدهیم تا امار تلفات را به حداقل برسانیم به هرحال امیداوارم روزی برسد این ازاین دست خبرها ی تلخ را اصلا در داریون نما نبینیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا