اخبار

مسابقات فوتبال روستای کوشک مولا تحت “عنوان یاواره شهدا”آغاز شد

خبرنگار:علی مختاری|
 مسابقات فوتبال روستای کوشک مولا تحت عنوان “یادواره شهدا “روز جمعه با انجام 4 دیدار پیگیری شد که طی آن تیم های شهدای تربر جعفری،سینا زاگرس شیراز و عرشیا کوشک مولا بر حریفان خود غلبه کردند و بازی تیم های شهید بذرافشان و شهدای تربرلابیشه به تساوی انجامید.
به گزارش داریون نما در بازی نخست هفته اول شهدای تربرجعفری با نتیجه پرگل 4 برصفر تیم قمربنی هاشم ایزدخواست را مغلوب کرد که در این بازی مصطفی جوکار 2گل و حسن علیزاده و احمد جوکار نیز هرکدام یک گل برای تیم تربرجعفری به ثمر رساندند.
عکس تزیینی است
در بازی دوم که از ساعت 10آغاز شد ،تیم قدرتمند و مدعی سینا زاگرس شیراز که بعنوان مهمان در این تورنمنت حضور دارد در یک بازی برتر با نتیجه پر گل و سنگین 6بر2تیم پاس تربرجعفری را در هم کوبید.
مهدی زارع مهذبیه و هادی رمضانی هر کدام 2 گل و علی بامداد و میلاداقبال نژاد هر کدام یک گل برای تیم شیرازی به ثمر رساندند، ضمن اینکه مهدی یعقوب زاده به همراه علیرضا جوکار نیز گلهای تیم پاس را وارد دروازه مهمان شیرازی خود کردند.
از ساعت 12ظهر  دیدار حساس و نفس گیر سوم ،یک دربی زودهنگام بین تیم های شهید بذرافشان تربر لابیشه و شهدای لابیشه انجام شد که هر دو تیم پس 90دقیقه تلاش به تساوی پرگل 2بر2دست یافتند.
بهروز جمشیدی و ابوذر جمشیدی گلهای تیم شهید بذرافشان را به ثمر رساندند ضمن اینکه هر  دو گل تیم شهدای لابیشه نیز توسط بهنام جمشیدی وارد دروازه تیم همشهری خود کرد.
در بازی پایانی که از ساعت 14عصر برگزار شد، تیم عرشیا کوشک  مولا که بعنوان یکی دیگر از مدعیان این تورنمنت خود را معرفی کرد با نتیجه پر گل و نزدیک تیم خوب و منسجم امید تربر لابیشه را از پیش روی خود برداشت .
اسماعیل قربانی 2گل ،سجاد جهاندیده،علیرضا کشاورز و مهدی کشاورز گلهای عرشیا را به ثمر رساندند ، ضمن اینکه روح الله ارجی ،مرتضی ارجی ،محسن ارجی و محمدرضا ارجی نیز گلهای تیم امید تربر لابیشه را به ثمر رساندند.
قضاوت هفته اول این مسابقات برعهده آقایان ،رسول ستارزاده دودجی ،ابراهیم کشاورز،مجتبی کشاورز،محمدرضا کشاورز و الماس زارع داربونی بود.
قابل ذکر است که این مسابقات در زمین فوتبال شهدای کوشک مولا و با حضور هشت تیم شهدای تربرجعفری،قمر بنی هاشم ایزدخواست،سینا زاکرس شیراز،پاس جعفری،شهید بذارفشان،امید و شهدای تربر لابیشه ،عرشیا کوشک مولا حضور دارند که در دو گروه چهار تیمی به رقابت می پردازند که در نهایت چهار تیم به مرحله بعد این مسابقات راه خواهند یافت .
برای برگزاری هر چه بهتر این دوره از مسابقات(جام شهدای کوشک مولا)،شورای اسلامی کوشک مولا،پرسنل زحتمکش شهرداری داریون ، رحمان جوکار،روح الله قربانی ،مصیب،رضا،علیرضا،سجاد،مجتبی ،مهدی ،حاج رضا و حاج عین الله کشاورز تلاش خستگی ناپذیری ازخود نشان دادند که جا دارد از آنها تشکر و قدردانی شود .
نکته قابل تامل و جالب ،مدیریت صحیح و دقیق بدون هر گونه مسایل حاشیه ایی و زننده است که باید از دست اندرکارانی که از چند ماه قبل با برنامه ریزی مناسب و حساب شده زمینه ی انجام این مسابقات را فراهم کرده اند تشکر کرد.
  در این دوره از مسابقات غیبت تیم های فوتبال پر سابقه و مدعی شهدای دودج و داریونی کاملا مشهود است.

6 دیدگاه

  1. ممنون ازاطلاع رساني دقيق شما بنظرم جالب اين بود كه ازروستاي دودج نيز شركت ميكردند اخه درست نيست فقط جام در دودج باشه

  2. جناب زارع با سلام
    چون این اسم رو از مسوولین برگزاری دریافت کردم حتما در بازی بعد تصیح می شود
    متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا