اخبار

سرپرست فرمانداري شيراز: اجرای پروژه مسكن مهر يكي از آرزوهاي داريوني ها بود كه تحقق يافت

 سرپرست فرمانداری شهرستان شیراز مسكن مهر را از دستاوردهای ارزشمند دولت عدالت محور نهم و دهم دانست و گفت: این اقدام بزرگ به دغدغه مردم برای خانه دار شدن پایان داد.

محمد بذرافشان با اشاره به آغاز اجرای پروژه 500 واحدی مسكن مهر شهر داریون افزود: به بركت نظام مقدس جمهوری اسلامی و تلاش های شبانه روزی دولتمردان، امروز در جای جای میهن پهناور ایران شاهد اجرای پروژه های متعدد مسكن مهر هستیم.

وی ادامه داد: اجرای پروژه مسكن مهر در شهر داریون نیز یكی از آرزوها و خواسته های مردم این شهر است كه با پیگیری های صورت گرفته این آرزو تحقق یافت و عملیات ساخت مسكن مهر در این شهر آغاز شد.

بذرافشان اظهار داشت: دولت نهم و دهم با برنامه ریزی های اصولی و دقیق زمینه لازم برای رفع مشكل مردم در بخش مسكن را تا حد زیادی فراهم كرد و امروز شاهد هستیم كه بسیاری از مردم كه در مقطعی خانه دار شدن را شاید یك آرزو می دانستند از یك مسكن مناسب بهره مند شده اند.

او گفت: پروژه مسكن مهر شهر داریون در زمینی به مساحت 260 هزار متر مربع اجرا خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: امروز برای حركت در مسیر پیشرفت، توسعه و تعالی ، نیازمند اراده پولادین و تفكر ناب بسیجی هستیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان شیراز، بسیج را مولود مبارك انقلاب و یادگار امام (ره) دانست و اضافه كرد: امروز نیز بسیج در كنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی و دوشادوش سایر اقشار مردم گوش به فرمان فرمانده معظم كل قوا، آماده دفاع از میهن اسلامی است.

بذرافشان ادامه داد: بسیج وبسیجی منحصر به یك دوره و زمان خاص نیست بلكه این تفكر ناب در تمامی عرصه ها و در تمام مقاطع زمانی حضور موثر داشته و خواهد داشت.

5 دیدگاه

  1. سلام خيلي ممنون كه با مسسولين استان مصاحبه مي كنيد. اين اعتبار بالاي سايت داريون نما را نشان مي دهد.

  2. با سلا خدمت اقای فرماندار
    کو این مسکن مهر چی شد پس؟ شاید یک جایی یواشکی ساخته اید و میخواهید مارا غافلگیر کنید!!!
    خواهشمند از این به بعد روی قولها دقت عمل بیشتری صورت گیرد
    عجب ارزوی ما تحقق یافته است و ما خبر نداریم !!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا