اخبار

فوتبال “یادواره شهدای “روستای کوشک مولا:عرشیا و شهدای تربر به دور بعد صعود کردند

خبرنگار:علی مختاری|
 هفته دوم مسابقات فوتبال یادواره شهدای روستای کوشک  با انجام چهار دیدار پیگیری شد که طی آن تیم های  عرشیا کوشک مولا،پاس تربرجعفری ،شهدای تربرجعفری و شهید بذارفشان بر حریفان خود غلبه کردند.
به گزارش داریون نمادر دیدار نخست دو تیم مدعی عرشیا  و سینا زاگرس شیراز به مصاف هم رفتند که تیم میزبان با ارائه یک بازی تهاجمی و با گل کاپیتان باتجربه خود مهدی کشاورز که از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند با نتیجه یک بر صفر بر مهمان قدرتمند خود غلبه کرده و صعود خود را به دوم این تورنمنت مسجل کرده و جشن بگیرند.
در این بازی حساس و نفس گیر تیم خوب و یکدست سینا زاگرس برای جبران گل خورده خود دست به حملات گسترده و همه جانبه ایی زد اما هربار موقعیتهای این تیم یکی پس از دیگری  به هدر رفت تا برای صعود به مرحله بعد چشم بازی حساس سوم خود داشته باشد.
در دیدار دوم تیم پاس جعفری با گل قاسم جوکار بر امید لابیشه غلبه نمود تا با این پیروزی دلچسب وداع زودهنگامی را برای تیم امید رقم بزند.
در بازی عصر روز جمعه تیم شهدای تربرجعفری  با نتیجه سنگین و پرگل 6بر2شهدای تربرلابیشه را در هم کوبید تا این تیم نیز 6امتیازی شده و همانند تیم عرشیا خود را کاندیدای  صعود به مرحله دوم معرفی کنند.
برای شهدای تربرجعفری مصطفی جوکار 3گل ،احد جوکار 2گل و محد ارجی یک گل به ثمر رساندند  ضمن اینکه بهنام جمشیدی و علیرضا جمشیدی نیز هر کدام یک گل وارد دروازه حریف خود کردند.
در بازی چهارم هفته دوم این مسابقات شهید بذارافشان با نتیجه 2بریک تیم خوش اخلاق و جوان قمر بنی هاشم ایزدخواست را مغلوب کرد تا تیم ایزدخواستی با قبول دو شکست پی درپی و بدون امتیاز وداع زودهنگامی با این جام داشته باشد.
عباس بذارفشان و مهدی مختاری برای شهید بذرافشان و تک گل تیم ایزدخواست نیز توسط محمد استوار به ثمر رسید.
قضاوت های این هفته بر عهده اقایان مهدی کشاورز،ابراهیم کشاورز و مصطفی کشاورز بود.
جمع کثیری از مردم منطقه داریون و تربر نیز از این مسابقات دیدن کردند و تلاش همه جانبه مسولین برگزاری این دوره از مسابقات برای هر چه بهتر برگزار کردن آن نیز قابل ستایش و تقدیر بود.

3 دیدگاه

 1. سلام
  با تشكر از آقاي مختاري
  ولي تيم شهداي تربر جعفري 7گل به تيم شهداي تربر لابيشه زده است
  دوم تيم شهداي تربر جعفري بازيكني به نام محمد ارجي ندارد كه گل هم زده باشد
  سوم اقاي مصطفي جوكار3گل اقاي احمدجوكارفرزندبهمن 2گل واقاي احمدجوكار فرزندفرهاد1گل واقاي علي نقي جوكارنيزيك گل به ثمررساندند

 2. سلام
  با تشکر از تماشاگر
  هردو گزارشی که از مسابقات روی سایت قرار گرفته خوندم ولی هرچند اهل تربر جعفری هستم ولی بعضی از زننده های گل رو نمی شناسم که در گزارش اومده. ولی آقای تماشاگر که تصحیح کردن دیگه می شناسمشون
  با تشکر از آقای مختاری

 3. با سلام

  امر دوستان عزیز اجرا خواهد شد ضمن اینکه در خبرهای بنده کمی و کاستی زیادی وجود دارد و مضاف بر اینکه خبری که بدستم میرسد بعضا ایراداتی هم دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا