گزارشهمه

تماس رییس شورای شهر داریون با داریون نما:شهردار داریون “به زودی” معرفی می شود!

شکری رییس شورای اسلامی شهر داریون در تماس با داریون نما ضمن تکذیب شهردار شدن فردی به نام “روزگار”گفت که ان شاالله شهردار داریون “به زودی” معرفی می شود.

وقتی خبرنگار داریون نما از وی سوال کرد که منظورتان از “به زودی” چیست با این پاسخ شکری مواجه شد که “ به زودی“!

متن مکالمه رییس شورای شهر و مدیر داریون نما را در ادامه بخوانید.

-سلام. شکری هستم از شورای شهر داریون.

-سلام بفرمایید در خدمتتون هستم.

-می شه این مطلب رو که درباره شهردار آینده داریون نوشتید بردارید؟

-خیر. متاسفانه این امکان نیست و ما خبری که در داریون نما منتشر کردیم را تغییر نمی دهیم.

-خوب می توانید از طرف من بنویسید شهردار داریون به زودی معرفی می شود؟

-چرا که نه. می نویسیم. اما واقعا  این به زودی یعنی چه زمانی؟

به زودی!

-یعنی چند روز؟یک هفته؟یک ماه؟

به زودی. ان شالله مصوب که شد معرفی شان می کنیم.

************************************

این متن مکالمه بود. برداشت با خودتان. خودتان نتیجه بگیرید که شهردار داریون بالاخره چه زمانی معرفی می شود.

احتمالا “به زودی“!

13 دیدگاه

 1. خدا کنه حالا که اين قدر انتخاب شهردار سريال وار شده لااقل يه شهردار بدرد بخور انتخاب کنن

 2. توصیه برادرانهبه شورا شهر :
  کسی رو انتخاب کنید که لااقل تجربه 4روز شهردار بودن رو داشته باشه و بویی از دیانت و عدالت مشامش خورده باشه یقین داشته باشید که روز قیامت شما باید پاسخگوی مردم شهر داریون و از همه مهمتر پاسخگوی خون شهدا باشید شما فرض کنید همین الان امام زمان (عج ) ظهور کند آیا واقعا پاسخی قانع کننده برای آن امام عزیز دارید لطف کنید اگر میخواهید بخاطر نفس خود یا رفیق بازی شخصی نالایق را بر مهمترین پست این شهر انتخاب کنید تابلوی ورودی شهر که مزین به نام امام زمام (عج) شده است را بردارید. والعاقبه للمتقین

 3. داریون نما چرا نظر مو در نکردید این که گفتم واقعیته پس لطفا سانسور نکنید چون فاقد هرگونه توهین بودو فقط نظر شخصی اینجانب بود

  1. با سلام…..
   دلسوز جان ! در دلسوزی شما شکی نیست ولی آقای داریون نما هم مثل شما دلسوز است. منتها مصداق: تو مو می بینی و من پیچش مو !

   هر چند، آقای داریون نما سانسورچی خوبی است ولی تو هم نظر دهنده ی خوبی باش. داد و بی داد نکن که آقای داریون نمایی که من میشناسم داد و بی داد بر دار نیست ! یک رقابت سالم چاره ی کار است. هر قدر او بیش تر سانسور کرد تو بیش تر بگو….. از بین نظراتت، نظراتی که مو لای درزش نرود و قابل سانسور شدن نباشد هم زیاد است. در خانه اگر کس است، یک حرف بس است ! به همان یک حرف بی سانسور هم میشود قناعت کرد عزیز دل برادر…. این طوری هاست !

 4. من از ته قلب آرزو میکنم که هیچوقت شورا نشوم دلم برایشان میسوزد اگر بومی انتخاب کنن یه جوره اگر غیربومی باشه یه جور دیگه اگر فله ای انتخاب کنن یه چیزی میگن اگر فکر کنن وقت بگذارن بازم همینطور خلاصه همیشه بدهکارن حالا اگه یه کم کم تجربه هم باشن و زودی داغ کنن و یه کمم کم و زیاد بگن هم که دیگه هیچی سروکارشون با داریون نماییاست خلاصه خدا بهشون اعصاب و صبرو قدرت تحمل حرف زور بده آمین

  1. سلام داریونی دلسوز شوراها…..
   حق با شماست. تصدی پست های این چنینی بخصوص در شهر کوچکی مثل داریون که همه همدیگه رو میشناسن و هزار جور توقع دارن بسیار بسیار مشکل و طاقت فرساست. باید جای اونا باشیم تا بدونیم چی میکشن.میدونم الان اونا سخت تحت فشارن و اذیت میشن. ممکنه حتی مثل قبل نتونن به کارهای روزمره و زندگی شخصیشون برسن. مسلما دیگه مثل سابق هم نمیتونن جز درآمد اول به کار دوم و….. فکر کنن و از لحاظ مالی هم اگر از قبل درآمد خوبی نداشته باشن مشکل پیدا می کنن و شرمنده ی خونواده میشن. دیگه نمیتونن مثل سابق اونجوری که خونواده شون توقع دارن به اونا برسن و هزار جور مشکل دیگه.همه ی اینا رو میدونم و خودم تجربه کردم.واقعا براشون صبر و حوصله آرزو می کنم.

   ولی عزیز دل برادر ! این فقط یک روی سکه است. این سکه روی دیگری هم داره. و اون پذیرش کارهای بزرگ و روحیه تسلیم ناپذیری و مقاومت و سخت کوشی و تلاش بی وقفه است. کار بزرگ آدم های بزرگ را می طلبد که قطعا این عزیزان جوان با صداقتی که دارند می توانند از صاحبان فکر و اندیشه هم اگر لازم باشه و صلاح بدونن کمک بگیرن و تبدیل بشن به همون آدمای بزرگ و برای فردا و فردا های کشور عزیزمون در پست های بالاتر مثل مجلس و….. هم خودشون رو آماده کنن. هیچی هم از دیگرون کم ندارن. اگه قرار باشه همه به خاطر سختی ها و مرارت ها و شنیدن زخم زبون ها و تهمت ها و……پا پس بکشن که جامعه، جامعه ای خواهد بود ضعیف و تو سری خور !اونوقت به جای خودمون دیگرون با اهداف خودشون برامون تصمیم میگیرن و سرنوشتی رو که خدا به خودمون سپرده اونا برامون مطابق میل خودشون رقم میزنن.

   پس حالا که مصمم اومدن تو میدون باید سختی هاش رو هم به جون بخرن. مقابل همه ی کسانی که میخوان خدای ناکرده اعمال نفوذ کنن بایستند و تنها خدا رو مد نظر قرار داشته باشن و از اون کمک بخوان و بدونن که هر چند راه سخت و ناهمواری رو در پیش رو دارن، به همون اندازه هم اجر و ثواب دارن . به خدایی که همه چیز ما در ید قدرت اوست اگر در خدمت خالصانه و صادقانه ناهمواری ها رو تحمل کنن و برای اعتلای شهرشون گام بردارن که انشاءالله هم موفق میشن، اجر و ثوابی نصیبشون میشه که فرشتگان الهی از ثبتش عاجز خواهند بود.

   اما سخنی هم با مردم خوب زادگاهم: درسته که ما باید مسئولین رو زیر ذره بین داشته باشیم و رسانه هامون فضای منتقدانه رو برای پویایی جامعه سر لوحه ی کار خود قرار دهند ولی ما مردم هم باید به کمکشون بیایم و کمک کنیم این بار به سلامت برداشته بشه و به سلامت هم به مقصد برسه.

   پس نه باید از این ور بیفتیم نه از اون ور ! هم باید رسانه ای داشته باشیم پویا و فعال و منتقد و هم باید این عزیزان را در ناهمواری ها یار و پشتیبان باشیم. برای این جوانان پر شور و با انگیزه و صادق هم آرزوی موفقیت در خدمت خالصانه دارم و هم بر توصیه هایی که از سر وظیفه داشتم تاکید می کنم. بقیه اش هم توکل بر خدا.

 5. با سلام
  دوستان عزیز من یک سوال داشتم، شهر داریون جمعیت چند نفره داره؟تمام کلان شهر های ایران از جمله کرمانشاه، تهران، مشهد و … شهردارشون مشخص شده ولی تعجب می کنم چرا باید داریون شهردار نداشته باشه؟؟؟
  انشاالاه که هر چه زودتر شهردار دلسوز برای شهر داریون انتخاب بشه.
  موفق باشید.

 6. سلام
  اینجانب با شناختی که از اعضاء شورا دارم با اطمینان عرض مینمایم که این شورا موفقتر از شورای قبل میباشد.
  همینکه در کارها با فکر و برنامه جلو میروند و کیفیت را فدای کمیت نمیکنند گواه بر این موضوع است.
  همینکه در انتخاب رییس شورا احترام هم را نگهداشتند و به باند بازی کشیده نشد گواه بر این موضوع است.
  همیکه رییس شورا توانسته فعالیتهای دانشگاه و شورا را با انرژی بیشتری ادامه دهد و از کیفیت هیچکدام کاسته نشده گواه بر این موضوع است.
  همینکه اعضای جوان شورا به غرور و خودخواهی کشیده نشده اند و با غریب و آشنا برخورد خوبی دارند گواه بر این موضوع است. (شخصا چندین مورد را دیده ام . خصوصا برخورد ریاست شورا)
  و چندین مورد دیگر که نیاز به دقت بیشتری دارد که خوشبختانه مردم عزیز داریون بهتر از من میدانند.

  و همچنین تجربه شورای شهرهای دیگر نیز از یاد نرود که با سرعت شهردار را انتخاب میکنند و پس از مدتی استیضاح مینمایند . شهردار هر کس که باشد نیاز به امنیت شغلی دارد و یقینا ً شهردار هر شهری که باشد اگر بداند شورا با اطمینان او را انتخاب نموده و پشتیبان اوست و برای حداقل چهار سال شهردار است بهتر از شهرداری است که امیدی به فردای خود ندارد و هر لحظه منتظر استیضاح خود از سوی شورا باشد. ( امنیت شغلی در مورد تمام مشاغل است و هر کس که امید بیشتری به آینده داشته باشد از لحاظ کاری و فکری بازدهی بیشتری دارد )

  قضاوت در مورد عرض بنده را به مردم عزیز و ولایتمدار داریون واگذار میکنم .

  1. سلام . ما در صدق گفتار شما شکی نداریم و به اعضای شورا نیز اعتماد و اطمینان کامل داریم ولی این دلیل نمی شود که تنها رسانه ی واقعی داریون منتقدانه با قضایا برخورد نکند که اگر جز این باشد در رسالت رسانه ای خود قصور کرده است.

   در هر صورت همه ی مسئولین منطقه باید توسط تنها رسانه ی موجود زیر ذره بین باشند تا روز به روز بیشتر شاهد اعتلای شهرمان باشیم. اعتماد و اطمینان جای خودش دارد. ما نیز باید چشم و گوشمان باز باشد و برای سرنوشت خود و منطقه امان از هیچ کوششی دریغ نورزیم. هم باید منتقدی منصف باشیم و هم باید یاریگر واقعی مسئولین. هر کدام بلنگد، آثار زیان باری در پی خواهد داشت. فکر کنم توانسته باشم منظورم را عنوان کنم. همین طور است؟

  2. باسلام
   با نوشته های شما اینطور برداشت می شود که شما یا خود آقای شکری هستید یا از طرف ایشان این مطالب را نوشته اید
   چقدر وقت است که شورا شروع به کار کرده که شما آن را موفق تر از شورای دور قبل می دانید-منظور شما از کار کدام کارها بوده است؟-وقتی می گویند باند انسان احساس میکند خبرهای سری در کار است-امیدواریم برای انتخاب شورا کار به شیر وخط نکشد.

   1. در مطلب قبل نوشتم (چندین مورد دیگر که نیاز به دقت بیشتری دارد که خوشبختانه مردم عزیز داریون بهتر از من میدانند)
    و اما یکی از مطالب:
    بهتر است برای مقایسه شورای جدید و قدیم مقاله عملیات آماده سازی تیه نورالشهدا را با دقت بخوانید. (با دقت)

  3. یه کم زوده واسه قضاوت البته بیشتر از یه کم!به جرات می تونم بگم که هیچ فردی از این که شوراهای فعلی بهتر از شوراهای گذشته خدمت کنند ناراضی نیستند حتی افراد شوراهای سابق!پس بهتره گذشته ها رو به دست باد بسپاریم و آینده رو بسازیم…

 7. سلام جناب آقای حسین عزیز….

  چرا مقایسه !؟ اعضای محترم شوراهای پیشین زحمات خودشان را کشیدند و مثل همه ی مسئولین دیگر، هم نقاط قوت داشتند و هم نقاط ضعف. هر چه بود، تمام شد و رفت و ما هم به نوبه ی خود از همه ی آن بزرگواران ممنون و متشکریم. قرار نیست اعضای جدید شورا و سایر مسئولین با پیشینیان مقایسه شوند. در حال حاضر این دوره ی چهارم است که عهده دار وظایف هستند و ما هم دربست قبولشان داریم که اگر نداشتیم انتخابشان نمی کردیم.

  اجازه دهیم اعضای جدید کار خودشان را بکنند و مسئول اعمال خودشان باشند و دائم با پیشینیان مقایسه نشوند. نه آنان بی عیب بودند که اینان بخواهند پا جای پای آنان بگذارند و نه خدای ناکرده سراپا عیب و ایراد که اینان بخواهند تمام نوشته هایشان را خط بزنند !

  در اموری که آنان راه ناتمامی را رفته اند که از نظر اینان پسندیده است ادامه دهنده ی راهشان باشند و در اموری هم که هر چند آنان راهی را طی نمومده اند ولی پسندیده نیست، تغییر مسیر دهند. راه های نرفته ی را هم که به ذهنشان می رسد، بپیمایند.همین !

  تمام حرف من این است: بس است دیگر ! ول کنیم گذشته را ! اکنون را بچسبیم که فردا و فرداها باز هم مجبور نباشیم از امروز بگوییم ! ما حامی و پشتیبان اعضای جوان و محترم شورا هستیم و قبولشان داریم ولی در عین حال، تمام امور آنان را زیر نظر خواهیم گرفت و منتقدی منصف خواهیم بود تا اول به لطف خدا و بعد هم تلاش بی وقفه اعضای شورا و حمایت های همه جانبه مردم از آنان و در نهایت هم هوشیاری کامل این تنها رسانه ی شهرمان در نقد صادقانه و منصفانه، داریون را داریان کنیم. هر چه خدا بخواهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا