اخبار

رضا بیگی مسوول جدید هیات مذهبی قاسم ابن الحسن (ع) داریون شد

 جلسه هیات مذهبی جوانان قاسم ابن الحسن(ع) داریون با حضور تعدادی از اعضای این هیات در مسجد امام محمدتقی علیه السلام داریون برگزار شد.

به گزارش داریون نما در این جلسه درباره برنامه های مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبداله الحسین علیه السلام و یاران با وفایش تبادل نظر انجام و تصمیماتی اتخاذ شد.
در پایان جلسه جهت تعیین مسئول جدید هیات رای گیری کتبی انجام شد که در پایان رضا بیگی با کسب اکثریت آرا به عنوان مسئول هیات انتخاب شد.

3 دیدگاه

 1. سلام عزیزان….

  رضا بیگی رو میشناسم. جوون پاک و بی آلایش و شجاع و نترس و با سواد و عالم و مومن و با تقوایی است ! امثال بیگی ها تو داریون زیاد هستن. من خودم با این که فرسنگ ها از وطن دور افتاده ام جوون های زیادی رو تو همین داریون میشناسم که یکی از یکی بهتر و گل تر هستند. تبریک میگم به این انتخاب شایسته.

  قصدم از این همه تعریف و تمجید، بالا بردن یک شخص نیست که او و امثال او نیازی به این هندونه زیر بغل گذاشتن ها ندارن ! بلکه میخوام بگم که با تجربه ها و ریش سفیدها و مومن های خوب خدا ! اعتماد کنید به جوون ها و باور کنید صداقت و شهامت و تبحر و استعدادشون رو و بهشون میدون بدید تا داریون رو داریان کنند نه با تنگ نظری و نا آگاهی و یا خدای ناکرده حب و بغض، داریون را داریونستان کنید( منظورم از داریان اعتلای زادگاهمون هست و باز منظورم از داریونستان ، از بین بردن وحدت و یکپارچگی و در نهایت نابودی داریون هست ! اصطلاح دیگه ای بلد نبودم!).

  خوش بدرخشید مردم خوب زادگاهم ، منتها با اعتمادهای به جا و منطقی و دور از شتاب زدگی و اعتماد های بیجا و غیر اصولی…..

 2. باسلام
  این انتخاب به جا و شایسته را خدمت اقای بیگی و سایر اعضای هیات مذهبی حضرت قاسم ابن الحسن علیه السلام تبریک عرض می کنم و برای این جوان خوش فکر و مومن ارزوی توفیق می نمایم .

 3. با سلام به آقای بیگی تبریک عرض می کنم به آقای رویین تن نیز خسته نباشید عرض میکنم امیدوارم که این جوانگرایی به معنای دور شدن ایشان از هیات نباشد وهمواره راهنما و همیار هیات بمانند
  به عنوان یک دوست برای آقای بیگی آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم با قدرت و قوت تمام کار ها را به جلو ببرند و هیات را پرشورتر از سالهای پیش به محرم برسانندو این راه را با بصیرت خودشان و راهنمایی پیشکسوتان به منزل برسانند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا