گزارش

هرآنچه بر ما گذشت؛از حق خود گذشتیم…

احتمالا باید تا حالا جناب خواجه اهل راز،حافظ شیرازنیزاز ماجرای بحث و اختلاف سایت داریون نما با رییس شورای شهر داریون مطلع شده باشد چه،تا همین امشب تلفنهای بسیاری از دوستان محترمی به بنده شده که همه بر محور این اختلاف بوده است.

ماجرا مشخص است. شکری رییس شورای شهر داریون به دلایل غیرقانونی خواهان عدم حضور خبرنگار داریون نما در جلسات شورای شهر شده است. او البته پا را از این هم فراتر نهاده و ضمن این که چند تهمت نثارمان کرده حتی تهدیدمان هم کرده که شما دنبال مقاصدی هستید و و اگر باز هم به نوشتن مطالب خود درباره شورای شهر ادامه دهید افشاگری می کنم و چنین و چنان…

 خوب ما هم جوابش را دادیم و از او خواستیم هرچه از ما، در چنته دارد رو کند؛ مردومردانه. از او خواستیم تهمت هایش را(تشویش ،ضربه به وحدت و..) ثابت کند.

از او خواستیم هرچه از ما دارد بگوید. همانگونه که در مطلب قبلی هم نوشتیم حرفهای او بر علیه ما، بار حقوقی دارد. یعنی این که ما می توانیم با استدلال به قانون آن را پی گیری کنیم. به هر حال او به یک مجموعه فرهنگی چنین حرفهایی زده است.

قصد داشتیم چندبار دیگر نیز با نوشتن سلسله مطالبی از او بخواهیم آنچه دارد درباره ما بگوید. و بعدا ادامه ماجرا را پی گیری کنیم. اما طی این چند روز گذشته آن قدر تماس تلفنی داشتیم که به نوعی از کار بی کار شدیم!

دوستانی که همه بزرگوارند و در این جا از هیچ کدامشان نامی نمی برم. با بنده تماس داشتند و از من می خواستند این بحث را ادامه ندهیم. نکته جالب آنکه اغلب آنان حق را به ما می دهند اما از ما توقع دارند دیگر این بحث را ادامه ندهیم تا رییس جوان شورای شهر بتواند با فکری راحت به اداره امور بپردازد.

راستش حرفهای شکری برای ما سنگین بود. و سنگین است. اما به احترام همین دوستانی که ذکرشان رفت و هم این که دیگر به همه ثابت شد که رییس شورا چیزی در چنته ندارد که بخواهد درباره سایت داریون نما بیان کند. این بحث را همین جا تمام می کنیم.

مهم برای ما قضاوت مردم فهیم است که طی این چند روز بر ما روشن شد و بخشی از آن را می توانید در دیدگاه های سایت ببینید.

رییس شورا هم بداند که یک معذرت خواهی بزرگ به مجموعه سایت داریون نما بدهکار است.

نکته:با گذشت ، شما چیزی را از دست نمی دهید بلکه بدست می آورید … 

تحریریه سایت داریون نما

11 دیدگاه

 1. بخشش از خرد سرچشمه میگیرد و بایستی برای رسیدن به اهداف متعالی و جایگاهی بالاتر ، گذشت را بیاموزیم

 2. با عرض سلام وادب واحترام مشکل همه ما این هست که خودمان را بی تقصیر ودیگران را مقصر میشناسیم به خاطر همین قضایا ادامه پیدا کرده وخاتمه نمی یابد کاش طرفین کمی کوتاه می امدند تا این مساله به خوبی وخوشی خاتمه میافت

 3. انشاالله خدا به شما توفیق روز افزون دهد.واقعا خبر خوشحال کننده ای بود وبازهم تشکر میکنم .انشا…اقای شکری هم با یک کامنت همه کاربران را خوشحالتر کنند که دیگر شاهد چنین مواردی نباشیم هرچه بود گذشت وحدت وهمدلی مردم با شورا ها امری مهم است واین باعث پیشرفت زادگاهمان میشود بازهم میگویم وحدت وهمدلی نه تخریب وسنگدلی ما که فرصتی نداریم باست بریم عزت زیاد خدا یارو یاورتان

 4. همیشه در اعصار تاریخ آنهایی مانده اند که ازخود گذشتند تا اهدافشان در حاشیه کمرنگ نشه آفرین برشما که نگذاشتید یه عده به اهدافشان که همان به حاشیه بردن سایت است برسند وظایف شما بسی بزرگتر خطیرتر از آنچه آنان فکر میکنند می اندیشند است وشما در این راه طولانی سخت‌؛ گذشت را زیباترین توشه راهتان کردید

 5. کریمـان با بـدان هم بد نکردند

  کسی را از درِ خـود رد نکردنـد
  اگر ناقابلیـم و شرمساریـم
  به جز عشق شمـا چیزی نداریـم
  شما در ظاهر و باطـن امیریـد
  عنایت کرده، دست مـا بگیریـد

 6. من از چشمان خود آموختم رسم محبت را که هر عضوی به در آید به جایش دیده می گرید

  گذشت و دلنوازی را عزیزم از درخت آموز که سایه از سر هیزم شکن هم بر نمی دارد

  شعری از شهریار

 7. خدایش شکری مثل گل اقا شده واسه این سایت بیشتر جنببه طنزش کردید خدایی یکم از این جادهتون شاکی بشید به جاده هم یه نگاه بندازید.بخدا اگه اینقدر به جای شکری به جاده گیر داده بودیدفکر کنم اتوبان داشتیم تا الان

 8. آدم از قدرت کلمات آگاه بود. هر آنچه پروردگارش می‌گفت رخ می‌داد. او می‌گوید: «موجود باش»، پس می‌شود. در کلمات قدرتی نهفته بود.
  ــ می‌دانی در هر کلمه‌ای که از دهانت خارج می‌شود قدرتی نهفته است؟
  ــ منظورتان چیست؟
  ــ کلمات قدرتمندند. در کلمات قدرتی برای خلق کردن وجود دارد.
  شیث ناامیدانه سعی داشت مفهوم کلمات پدر را دریابد .
  آدم ادامه داد: وقتی در مورد چیزهای خوبی که می‌خواهی، فکر می‌کنی و آنها را احساس می‌کنی، در واقع آنها در زندگی‌ات ظاهر شوند. این کار باعث می‌شود آن چیز به طور معجزه‌آسا به سویت کشیده شود. همیشه با امید درباره‌ی زندگی صحبت کن. چرا که با این کار همه‌ی محیط دورو برت را به محیطی دلپذیر تبدیل می‌کنی.
  ــ پس من باید خیلی مراقب کلماتی که از دهانم خارج می‌شود باشم، درسته؟

 9. با سلام و قدردانی از فهم و کمالاتتان
  در روانشناسی روابط 4نوع حل اختلاف داریم :1-روش برد-برد2-برد-باخت3-باخت-برد4-باخت-باخت . و بهترین روش، روش برد-برد است مخصوصا اگر طرفین برای هم اهمیت قائل باشند. شما که پیش قدم شدید ، برنده اید . امیدواریم آقای شکری هم بازندگی را انتخاب نکنند و در جوابی مسئولانه روش برد-برد را برگزینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا