ديدگاههمه

پیشنهاد یکی از کاربران داریون نما درباره شهردار آینده داریون؛محمدشفیع زارع هم گزینه بدی نیست!

یکی از کاربران فعال داریون نما که البته خواسته نام اصلی اش منتشر نشود مطلبی در رابطه با انتخاب شهردار آینده داریون ارسال کرده که عینا آن را برای مخاطبان عزیز منتشر می کنیم:

“با سلام خدمت همه همشهریان گرامی و همچنین اعضای محترم شورای اسلامی شهر داریون. من یکی از داریونی هایی هستم که چندین بار به واسطه کاری که داشته ام به شهرداری داریون مراجعه کرده ام.

محمد شفیع زارع
محمد شفیع زارع

 راستش به نظرم برخورد شهرداران قبلی با ارباب رجوع چندان مناسب نبود اما این آخری که یکی دو بار به شهرداری داریون مراجعه کردم انصافا برخورد محمدشفیع زارع سرپرست شهرداری داریون با حقیر بسیار مناسب و با احترام کامل بود.

به اعضای شورای اسلامی شهر داریون پیشنهاد می کنم حالا که بر سر گزینه شهرداری داریون با هم به توافق نمی رسند این بنده خدا را هم جزو گرینه های شهرداری داریون مد نظر قرار دهند.

محمدشفیع زارع بعد از رفتن حسینی شهردار اسبق نیز سرپرست شهرداری داریون بود و حالا هم که سه ماه است این مسوولیت را بر عهده دارد.

خدا می داند بنده هیچ نسبتی با وی ندارم اما از چند نفر دیگر هم که سوال کرده ام او را آدم خوبی می دانند.

به هر این هم پیشنهادی بود که می توان به آن فکر کرد.

3 دیدگاه

  1. در انسان خوب بودن او شکی نیست ٰ باید ببینیم آیا مدیریت موفقی در این چندماه وگذشته داشته است ! اصولا ایشان رو به دودج خوب فعالیت می کند

  2. خداییش منم می خواستم این پیشنهاد رو بدم در قضایای تپه نورالشهدا خیلیها کم آورده بودن اما این مرد بدون هیچ ادعایی کار را تا به اینجا رسونده و حسن سلوک و رفتار ایشان هم مساله ی پنهانی نیست عزیزان شورا یک انتخاب خوب همیشه یک یک انتخاب خاص نیست شما که جوونید و شایدم فوتبال دوست چند سال پیش تو تیم رئال مادرید تیم نتیجه نمی گرفت سرمربی رو کنار گذاشتن و دنبال سرمربی جدید می گشتن موقتادل بوسکه که دستیار بود به قولی شد سرپرست تیم و همه دیدن که همون تیم قهرمان جام اسپانیا و جام قهرمانان شد و حتی شاید بتونین بصورت 3 ماه یا 6 ماه حکم بهش بدین که اگه ازش راضی نبودین راحت برش دارین

  3. سلام
    راستی این که میگویند مرغ همسایه غاز است برای این مطلب کاربرد دارد یا نه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا