اخبار ويژههمه

اخبار ویژه؛اسماعیل یاری فر گزینه شهرداری داریون؟

شنیده می شود که: پس از اینکه اعضای شورای اسلامی شهر داریون نتوانستند بر سر گزینه خود برای شهرداری داریون به توافق برسند چند نفر از ریش سفیدان و معتمدین داریونی اسماعیل یاری فر را جهت تصدی پست شهرداری داریون به اعضای شورای شهر این شهر پیشنهاد داده اند.

اسماعیل یاری فر

اسماعیل یاری فر از داریونی های مقیم شیراز است که چندین سمت اجرایی را در کارنامه دارد. او همچنین در انتخابات مجلس شورای اسلامی و شورای شهر شیراز نیز کاندیدا بوده که هرچند موفق به انتخاب نشده اما به نسبت آرای مناسبی به دست آورده است.

7 دیدگاه

 1. آقای یاری فر در مدت بیش از سی سال خدمت صادقانه امتحان خود را پس داده است و همیشه هم در کارهای اجرایی که متولی آن ها بوده است موفق بوده. فکر نمیکنم پست شهرداری از پستهای دیگر او حساستر و مشکلتر باشد. اگر اعضای شورا این پیشنهاد را قبول کنند جبران تاخیر انجام شده میشود.

 2. با شناختی که از آقای یاری دارم ، ایشون رو فرد بسیار مناسبی میبینم . با توجه به کم و کاستی های داریون و نفوذ ایشان در شهر شیراز به عنوان مدیری با سابقه طولانی ، می توان آبادانی و پیشرفت منطقه داریون را انتظار داشت.

 3. در هر چیزی آزمون و خطا شایسته نیست.
  کلی گویی کردن و اینکه سربسته راجع به سوابق فرد نظر دهیم راه به جایی نمی برد.
  من حقیر معتقدم که اولین پیش شرط شهردار داریون شدن این است که آیا آقایان داوطلب، حاضرند در همین کوچه ها و خیابان ها ، با همین مشکلات و مسائل در کنار مردم داریون، و در داریون ساکن باشند؟؟؟ غیر این باشد، آیا اصلا مشکلی را خواهند دید که به دنبال حل آن باشند؟

  هنگامی که پیشنهاد های متعدد، و با سوابق گوناگون بررسی شود، نتیجه کار بهتر خواهد بود.
  البته کجایند انسانهایی که فارغ از حاشیه ها، با دلسوزی، میزهای ریاست را به اهل آن بسپارند.

  آنم آرزوست!!!

 4. شهرداری یک سازمان تخصصی است و آقای اسماعیل یاری فر فاقد تخصص معماری و شهرسازی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا