ديدگاه

چند سطر در پاسخ به یوسف بذرافکن عزیز

جلیل زارع|

سلام جناب آقای یوسف بذرافکن…

شما یکی از طرفداران پر و پا قرص و دائمی داریون نما هستید که از آغاز، همراه و هم گام با مدیر سایت، سرد و گرم این فضای مجازی را چشیده اید.
هر چند، به خاطر مشغله هایتان گه گاه، حضورتان کمی کم رنگ می شود و ما را دلتنگ می سازد، ولی افزون بر این که کاربری مشتاق و علاقه مند به داریون نما هستید، یکی از اعضای ثابت هیئت تحریریه و البته عاشق قلم زدن نیز می باشید.

همه به شما و مطالب ارزنده اتان عادت کرده اند و به خاطر همین هم هست که هر گاه حضورتان کم رنگ می شود، فورا متوجه می شوند و عدم حضورتان را هر چند کوتاه مدت، به وضوح حس می کنند.

مردم داریون، شما را یک فرهنگی دلسوخته و عاشق داریون و مردم فهیم و آگاه آن می دانند و همین طور هم هست. بنابراین، این حق کاربران داریون نماست که پیوسته و مرتب از مطالب ارزنده شما بهره مند شوند و مسلما شما نیز هیچ گاه دست از قلم زدن بر نمی دارید و این جای قدردانی و تشکر دارد.

زمانی که امثال من، داریون را ترک کردند، این امثال شما بودند که ماندند، خون دل خوردند، حرف شنیدند، تحمل کردند و به خدمت صادقانه و خالصانه و عاشقانه ادامه دادند.

و اما در مورد ارتقای کیفی مطالب سایت:
متاسفانه همواره این طور بوده است که افراد انگشت شماری مطلب نویس بوده اند و بقیه فقط به ارسال دیدگاه اکتفا کرده اند. البته ارسال دیدگاه در جای خود بسیار بسیار مفید است و شاید گاهی از خود مطالب هم متنوع تر و مفیدتر و پر طرفدارتر؛ چرا که این نظرا ت کاربران است که مطالب آن را ارزش گذاری و مثمر ثمر می سازد؛ ولی تا مطلبی هم نباشد، نظری نیست و اگر هم باشد، جهت مشخصی ندارد.

این که فقط افراد خاصی مطلب بنویسند و بقیه، آن را نقد و تجزیه و تحلیل کنند، از تنوع و سلایق متفاوت آن می کاهد. زیرا هیچ فردی در تمام زمینه ها، آگاهی و مهارت ندارد و خود به خود، جهت و سمت و سوی خاصی را دنبال می کند و سلیقه ی مخصوص به خود را دارد.

اگر تعداد افراد دست به قلم به ویژه جوانان، بیش تر باشند، مسلما تنوع و سلایق متفاوت نیز نمود پیدا می کند و سایت، متنوع تر و پر طرفدار تر می شود. همه چیز را همگان دانند و همگان هم نویسند. بنابراین، تنوع بیش تر سایت آن هم با سلایق و سمت و سوهای مختلف، تعداد بیش تر قلم زنان را می طلبد.

باید دست به کار شویم که این کار همت جمعی می طلبد و فقط دست خودمان را می بوسد و بس. با شناختی که از مدیر محترم سایت داریم، می دانیم که ایشان نیز از این حرکت خودجوش و انقلابی، استقبال خواهند کرد و پشتیبان و مشوق و همراهمان خواهند بود.

و اما تذکرهای دیگرتان نیز ، به گوش جان می شنویم و سعی می کنیم با عمل به آن ها، راه را برای ارتقای بیش تر سایت هموار سازیم.

هم چنان پویا و پایا باشید

1 دیدگاه

  1. آقای بذرافکن منتظر حضور پر رنگتان هستیم…
    کاش شهردار زودتر انتخاب می شد تا از مطالب ارزنده شما بی نصیب نمانیم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا