اخبارهمه

گزارش داریون نما از جلسه دیروز شورای شهر داریون

عکس و خبر:روح الله قربانی|

جلسه شورای اسلامی شهر داریون عصر چهارشنبه ۱۸دی ماه ساعت ۱۶و۴۵ دقیقه با حضور اعضاء شورا ، جهانپور رستم پور شهردار جدید، و همچنین زارعی سرپرست سابق شهرداری داریون   در محل دفتر این شهرداری برگزار شد.
به گزارش داریون نما پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، داریوش شکری رئیس شورای اسلامی شهر داریون ضمن تشکر از شهردار منتخب و سایت داریون نما  گفت:به لطف خداوند اعضای شورای اسلامی این هفته با اکثریت آرا آقای رستم پور را به عنوان شهردار داریون انتخاب کردند که امیدواریم بتوانیم با کمک وی مشکلات شهر را برطرف کنیم و شهری در حد و اندازه مردم و شهروندان فهیم داریونی داشته باشیم.

طی دوره ها و سالهای گذشته هیچ عکسی از جلسات شورای شهر داریون در رسانه ها منتشر نشده بود. این عکس اولین تصویر در این زمینه است.
طی دوره ها و سالهای گذشته شوراها، هیچ عکسی از جلسات شورای شهر داریون در رسانه ها منتشر نشده بود. این عکس اولین تصویر در این زمینه است.
******************************************

وی در ادامه به تفصیل درباره برنامه مداری و داشتن برنامه مدون کوتاه مدت و بلند مدت و تعامل با سایر دستگاههای دیگر ،بحث قانون مداری و پیش بردن کارها بر اساس قانون و بحث تعامل با شورای اسلامی شهرو رضایت مداری ارباب رجوع بر اساس قانون سخن گفت.

پس از سخنان شکری ،فاتحی دیگر عضو شورای اسلامی شهر داریون در سخنانی اظهار داشت:با توجه به اینکه شهردار منتخب با ۵رای انتخاب شده است مسوولیت وی به مراتب سنگین تر خواهد بود.
در ادامه این جلسه رستم پور شهردار جدید شهر داریون با تشکر از اعضای شورای اسلامی شهر گفت:اطلاعات زیادی نسبت به شهر داریون ندارم اما با تمام وجود در خدمت مردم فهیم داریون و منتخبین مردم در شورا هستم تا بتوانیم با تمام توان و کمک مشکلات آنها را به حداقل برسانیم.

11 دیدگاه

  1. سروش جان اولا سلام . تو هم که شب زنده داری عزیز ! مشغول درس و مشقی یا به عشق داریون نما تا این موقع از شب بیداری!؟

   در ثانی، دلم می خواهد خدا توفیق دهد و روزی تو را ملاقات کنم ببینم این قدر از خوش تیپی این و آن دم می زنی آیا خودت هم مثل شخص اول داریون نما خوش تیپ هستی یا باز هم هستی !

   از برف چه خبر عزیز دل برادر ! برف شیره چه طور ؟ نوش جان کردی ؟ شب خوش عزیز…

   1. سلام استاد گرامی
    من درس میخوندم یه سری زدم در حدود 5 دقیقه
    فقط کامنت مینویسم
    ولی فرصت خواندن نظرات رو ندارم .
    همه چیز رو به راه و ایام به کام است
    امروز امتحان دارم
    موفق باشید

 1. با سلام…
  با تشکر از داریون نما و جناب آقای قربانی به خاطر انتشار این گزارش و هم چنین تشکر از اعضای محترم شورای اسلامی شهر داریون که شرایط را برای اطلاع رسانی از جلسه فراهم نمودند.

  من نیز به عنوان یک داریونی و یک کاربر داریون نما، این را به فال نیک می گیرم و از درگاه ایزد منان برای منتخبین مردم و شهردار داریون آرزوی موفقیت می کنم.

  هر چه به یاد دارم مردم داریون، مردمی زحمتکش و وفادار بوده اند که البته همواره به فراموشی سپرده شده و مظلوم واقع شده اند. کار کردن برای این مردم، عشق و علاقه ی زیادی می طلبد و مسلما عین عبادت است.

  فراموش نکنیم که شهدای منطقه و حالا دیگر شهدای تپه ی نور الشهدا هم شاهد نوع عملکرد و نیات ما هستند.

  امیدوارم همه ی مسئولین از جمله شورای شهر و شهرداری بتوانند با در نظر گرفتن شرایط ویژه ی منطقه ی داریون و حساسیت بسیار بالای کار در این دیار فراموش شده، مثمر ثمر باشند و داریون و داریونی را به آن چه که استحقاقش را دارند رهنمون سازند.

  بی شک، تعامل و همکاری دو جانبه ی شورا و رسانه، بر پیشبرد امور و رشد و تعالی شهرمان سرعت می بخشد.

  مردم ، باید از چند و چون جلسات و فعالیت های مسئولین، مطلع باشند و مسلما داریون نما و خبرنگاران آن می توانند در این راه، آنان را یاری رسانند.

  پویایی و پایایی را برای همه ی عزیزان آرزومندم…

 2. ” اطلاعات زیادی نسبت به شهر داریون ندارم ”
  اين اولين جمله رسمي شهردار داريون است . جناب شهردار با سلام كاش از اول قبل از قبول مسئوليت تحقيق جامعي در مورد اين شهر داشته بوديد و با درك شرايط و محيط قبول مسئوليت مي كرديد . با اين وجود اميدوارم كه در بقيه تصميم گيري ها با تحقيق و تفحص بيشتري اقدام فرمائيد . موفقيت شما و شوراي محترم شهر داريون را از خداوند متعال خواستارم .

 3. عجب صمیمیتی همه می خندند زست گرفته اند اما یه نکته چرا خانمها نگاهشون به دوربین نیست

  1. سپیده جان اگر عکاس زاویه اش رو عوض می کرد حتما خانم ها رو به دوربین بودند!

 4. احیانا فکر نکنید این اولین ها به خاطر انتقادهای اخیر بوده ها! چون هیچ رابطه ی منطقی ندارند…

 5. از این که می بینم رابطه ی شورا و داریون نما بهبود پیدا کرده است خوشحالم. این نشان از فهم بالای هر دو طرف رابطه دارد.

 6. نازنین جون اونوقت اونایی که حسابی زست گرفته بودند میرفتند پشت دوربین حیف میشد ولی خیلی امیدوار شدم همه دست رو تو هم گره کردند واقعا این یعنی تلاش اهداف بلند بالا واقعا عجب عکس جالبیه

 7. راستی چرا اینقدر این عکس وچهره شوراها با عکسهایی تبلیغاتیشون در زمان انتخابات متفاوته اصلا انگار اونا اینا نیستند چقدر با اون عکسا فرق میکنند عجب کارهای میکنند این عکاساادم کامل عوض میکنند ……..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا