گزارشهمه

بازتاب خبر داریون نما در رسانه های پربیننده ایران

خوشبختانه داریون نما به جایی رسیده که مورد توجه رسانه های پربیننده و مطرح کشور قرار گرفته و هر از چند گاهی اخبار سایت داریون نما در سایر رسانه های کشوری پرمخاطب مورد استفاده قرار می گیرد.

چند روز گذشته گزارش داریون نما با عنوان“امکانات منحصر بفرد زمین فوتبال داریون” مورد توجه برخی سایتهای مطرح کشور قرار گرفت.

 

 

در ادامه لینک سایتهایی که گزارش داریون نما را مورد استفاده قرار داده اند آورده می شود. شما می توانید با کلیک بر روی این لینک ها به سایت مربوطه هدایت شوید.

سایت ورزشی تماشاگر

سایت خبر فارسی

سایت شیرازه

سایت نیوز ویکی

سایت بی بی سی فارسی(دارای مجوز ارشاد)

سایت ویستا

و…

20 دیدگاه

 1. با سلام و عرض خسته نباشید…

  تا حدودی در جریان بودم. ولی این خبر بیش تر من و سایر دوستان رو در جریان قرار میده.

  این جای بسی امیدواری ست که سایتی محلی جای خودشو در ردیف سایت های مطرح کشوری باز کرده.

  روزی رو می بینم که سایت های دیگه افتخارشون این باشه که سایت بسیار مطرح و پر بیننده و کشوری داریون نما، مطالب اونا رو تو سایتش بذاره !

  داریون نما ، روزی یه سایت محلی برای منطقه داریون بود. امروز مرزها را در نوردیده است و خودش را در کنار سایت های مطرح کشوری می بیند. قطعا در آینده ای نه چندان دور، شاهد آن چه استحقاقش را داریم خواهیم بود.

  اگر عمری باقی ماند، آن روز این دیدگاه را یادآوری خواهم کرد و اگر نبودم شما آن را رو کنید. چون من به ادعای خود ایمان دارم و بر این باور هستم.

 2. مهم نیست که انتشار این عکس های خبر مربوطه در سایت های مطرح باعث سرشکستگی داریونی میشود.
  مهم نیست که باز هم فقرمان به چشم آمد.
  مهم نیست که با زهم ضعف مسئولینمان به چشم آمد.
  حتی دیگر مهم نیست که دیگران با دیدن عکس ها چه فکری می کنند…

  مهم این هست که دیگر نمی شود این ضعف ها را پنهان کرد و روی آنها سرپوش گذاشت
  مهم اینست که مسئولین با دیدن این عکس ها عزمشان را جزم کنند و فکری به حال مظلومیت داریونی کنند…
  آخ که چقدر ما مظلومیم….

 3. سلام
  با نازنین موافقم همیشه خطا پشت در های بسته اتفاق می افتد . دیده شدن ضعف باعث سر شکستگی نیست !
  پیگیری نکردن وپاسخگو نبودن نشان از عدم مسئولیت است .

 4. شاید چون هرروز کمبودها را میبینیم برامون عادیه شاید به قصه تلخ عادت گرفتار شده ایم که برایمان این همه کمبود این اتاقک که نه این خرابه که لقب رختکن گرفته زیاد تعجب اور نیست ولی باور کنید برای دیگران این همه اشتیاق به فوتبال این همه استعداد فوتبالی در پس نبود امکانات بسیار جالبه عجیبه .

 5. لطف کنید داستانم رو روی سایت حذف کنید.فکرکنم اصلابهش نگاه هم نکردید.ثبت هم نشده.بیخیال.من واسه دل خودم نوشتم نه هیچ کس دیگه.

  1. دوست عزیز اول تشکر از این که داستانتان را ارسال کردید. دوم این که بیش از سه بار داستانتان را خوانده ایم شما عجله نکنید به موقع منتشر می شود. ضمن این که ارسال هر مطلبی هم به معنی انتشار صد در صد ان نیست.
   در ضمن داستانی که برای دل خودتان می نویسید باید در همان محدوده شخصی شما باشد. هر چند ما فکر می کنیم داستانتان را برای دل ما هم نوشته اید!
   موفق باشید.

  2. سلام دوست عزیز…
   بی صبرانه منتظر انتشار داستانتان هستم.

   مطالبی که برای داریون نما ارسال می شود، از دو حالت خارج نیست:
   1- قابل انتشار است 2- غیر قابل انتشار است
   (با توجه به موضوع، ممکن است با اهداف و مصلحت های این سایت محلی مناسبت داشته باشد یا نداشته باشد که تشخیص آن خود به خود با مدیر سایت است.)

   در حالت اول، اگر مناسب زمان خاصی باشد که به وقتش حتما منتشر می شود. اگر هم وابسته به زمان خاصی نباشد، می رود توی نوبت انتشار. در این صورت دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد.

   من فکر می کنم داستان شما از نوع حالت اول و قابل انتشار است. گرنه هیچ گاه مدیر سایت شما را به صبوری دعوت نمی کرد و بدون رودربایستی می گفت قابل انتشار نیست.

   و اما از آن جا که نمره ی قبولی گرفتن از آقای داریون نما سخت است و به همین راحتی ها هم نیست، بنابراین باید داستان جالب، جذاب و پر محتوایی باشد. پس به شما تبریک می گویم و در انتظار انتشارش می مانم.

   پویا و پایا باشید.

   1. سلام
    به خاطر قضاوت عجولانه ام عذرمی خواهم.من تمام نوشته های داریون نما راازسال گذشته دنبال کرده ام وبانامهای مختلف کامنت گذاشتم وهمیشه از سایت زیبای داریون لذت برده ام.بازهم معذرت میخواهم.

     1. سلام
      چندتاشعر فرستادم ازخودم همشون حذف شد.اما شعرهایی توی سایت از خواننده های خارج کشور ثبت شدن البته شعرها ازشاعران اصیل ایرانی است علت چیست؟شعرمن شعرنبودیامشکل داشت یا؟
      اگه براتون مقدور هست جواب بدید ممنون میشم. 

     2. سلام بر شما
      بهتر است مطلب”چه نوشته هایی در سایت داریون نما منتشر نمی شوند” را ملاحظه بفرمایید.

 6. سلام گمشدگان عزیز …
  می دانم طولانی می شود . چاره اش هم یک عذرخواهی است. ببخشید !

  خوشحالم که می بینم سرشار از شوق نوشتن هستید و این خیلی خوب است.

  من هم اوایل چند تایی شعر برای داریون نما فرستادم که منتشر نشد. علتش را می دانستم ولی مدیر سایت هم لطف کردند و علت را فرمودند.

  داریون نما، یک سایت محلی رسمی و دارای هویت خاص است و مجوز انتشار مطالبش را از وزارت ارشاد گرفته است و این یک حسن است. هم به لحاظ قوانین وزارت و هم اعتقادات مدیر سایت و هم انتظار مردم فهیم و آگاه منطقه داریون از چنین سایتی، محدودیت هایی که از یک نظر مصونیت است بر آن حکم فرماست.

  من به شخصه به مدیر سایت حق می دهم. ایشان باید به اثر مثبت آثاری که می خواهند در سایت به نمایش بگذارند مطمئن باشند. بعضی موضوعات مثل شعر، دنیای خودش را دارد و خیلی تخصصی است و نمی شود به این سادگی ها تجزیه و تحلیلش کرد و تشخیص داد که مناسب نشر هست یا نه ؟ نه این که مدیر سایت شعر شناس نباشد، باید گروهی ویژه و کارشناس شعر، نظر دهند تا اطمینان بیش تری حاصل شود. کاش می توانستم تجارب تلخی را که از این بی احتیاطی ها دامنگیرمان شده است، بازگو کنم.

  البته خیلی خوب است که سایت در زمینه های خاصی کارشناس داشته باشد ولی امروز دیگر کارشناسان مجرب و کارکشته وقتشان را به رایگان در اختیار قرار نمی دهند و سایت هم منبع مالی مشخصی برای سرمایه گذاری در این موارد ندارد و اگر هم بخواهد به هر طریقی کسب در آمد کند بیش از آن چه به دست می آورد از دست می دهد.

  امیدوارم در آینده ای نزدیک این اتفاق رخ دهد و من دلم روشن است که چنین خواهد شد.

  ولی فعلا شما هم اگر مصمم هستید می توانید همان کاری بکنید که امثال من می کنند. من برای داریون نما مطالب و اشعاری را ارسال می کنم که به نوعی با داریون در ارتباط باشد و به دور از حاشیه های آن چنانی هم باشد و مشکل ساز نباشد. شما هم همین کار را بکنید.

  فقط … فقط… فقط تسلیم نشوید که برایتان عادت می شود. اگر مصمم باشید، قطعا همان می شود که می خواهید. البته خواستن های منطقی و مدبرانه.

  دیگر خیلی دارد طولانی می شود. پویا و پایا باشید..

  1. سلام.
   سپاس ازتوضیحات کامل شما استادعزیز.
   نوشته های من ساده و غیرحاشیه ای هستند.اما هرطور صلاح میدانید.اصرارزیادهم خودش ضعف تلقی می شود.شایدآینده کتاب منتشرکنم چون این نوشته ها باهزینه شخصی چاپ میشوند.شعروداستان رادوست دارم وکوتاه نمی آیم .

   1. سلام گمشدگان عزیز…
    نوشته اید « هر طور خودتان صلاح می دانید » . پس بگذارید یاد آوری کنم که من هم مثل شما فقط یک کاربر داریون نما هستم و در نشر یا عدم نشر هیچ مطلب و دیدگاهی دخیل نیستم.

    بی صبرانه منتظر انتشار کتابتان می مانم.
    خوب است که شعر و داستان را دوست دارید و عالی است که کوتاه نمی آیید.

    جاری و ساری باشید 1

 7. شعرهایم رادرکوزه می گذارم و آبشان را می خورم وقتی عرضه ندارند تورا عاشق کنند…

  1. اگر قرار باشد شعری را در کوزه بگذارم و آبش را بخورم، هرگز وقت گرانبهایم را صرفش نمی کنم !

   اگر هم کسی را عاشق نکرد، در آن تجدید نظر می کنم !

   به من نیاموخته اند تسلیم شوم و یاد نداده اند به کم قانع باشم !

   قناعت را می پسندم ولی نه در جایی که پای عشق و ایثار در میان باشد !

   مگر عشق حد و حصر دارد، که بی محابا سنجشش کنیم !؟

   1. پیش شما من هیچم وسکوت میکنم.کاش میشد سالهاقبل باشما آشناشده بودم ممنون از دقت شما وپاسخ دادن به ابهامات من.

 8. نامه ای به امام زمان
  لطفاحذف نکنید
  “انتظار”

  بازهم دست قلم راکه تنها ترین مونس من دراین شبهای تاریک وتار است دردست میگیرم تابرایت چندخطی به یادگار بگذارم.
  برای توکه ازحضوردر همهمه ی داغ زمین جامانده ای. نمی دانم این چندمین باراست اماخوب می دانم آخرین بارخواهد بود که دریکی دیگر ازدلتنگی هایم درشبی خسته اززمین وزمینیان فقط واژه هارابه بازی می گیرم بااینکه می دانم نبودن دلیل نیستی نیست اما بریده ام.
  مگرکجای این دنیای گیج ومنگ جامانده ای که هنوز خسته نیستی ازنبودن ازدرانتظارگذاشتن ونیامدن.مگرچقدراینجااحساس غریبی می کنی شایدآنگونه که شایسته ی توست کسی تورادوست ندارد؟همچون احساس پاک یک کودک معصوم.
  باخودم می گویم من نیز چون همه ی نیکان ونیاکان جاودان نخواهم ماند این روزها احساس خفگی میکنم راستش دوست دارم بمیرم تنها و خسته هستم.
  شایدروزی که می آیی من بین این مردم نباشم اما این نامه رابرایت می نویسم وهمین جا کنار پنجره ی دلتنگی هایم جامی گذارم بین دفترخاطراتی که تمام زندگی بحران خورده ام راباجوهرقلم برسروصورتش پاشیدم و دم نزد.
  نامه ام بردارآهسته وآرام بخوان چون بادلم نوشته ام تونیزبادلت بخوان.
  مباداجابماندنقطه ای ازحال وروزم.درفراق روی توهیچ می دانی چه کشیدم!چه شب تابه سحر بیدارماندم خیره به ماه نگریستم وگریستم.چه جمعه ها که بی حساب یکی یکی گذشتن ونیامدی! کجای این آوارگی ها پیداکنم تورا؟واگرتونیزهمچون خدایت میان قلب شکسته خانه داری بین کدام دل جستجوکنم تورا؟که نیست دلی که نشکسته باشد!
  هرروز دلم بهانه ات می گیرد اما تونیستی وروزگار روزی هزاربارنبودنت رابی رحمانه به رخم می کشد.
  شانه هایت که تنها پناه دلتنگی هایم بودوهمیشه دررویاهای ناتمام خویش بااشکهایم خیس بارانی می شدند مدتهای درازی است که دریک شام تاریک حضورشان راازیادبرده ام .
  چقدرتنهاشده ام!چه غریبانه شکستم و هیچ کس مرااحساس نکرد.سردی دستهایم باسرخی چشمهایم شهادت خواهند داد ازشبهایی پرازانتظار.شبهایی که نگاهم درحسرت دیداررویت به آسمان وکوچه وخیابان و خیال خشکیداما تونیامدی!
  این روزهاانتظار برای من عادت شده ودرانتظارگذاشتن برای تویک قانون!وچه خوب پایبندی به این قانون!روزی هزارباربی توبودن رادوره می کنم وچه خوب یاد گرفته ام بی توبودن رابی خفتن ودرنهایت بی تومردن را.
  گرچه دلگیرترازدیروزم گرچه خسته ازانتظارهرروزم اماهنوزهم منتظرم.
  ” منتظر”

 9. مطرح شدن اخبار داریون نما در فضای اینترنت نشان از تاثیر گذار بودن این رسانه است.
  صبح امروز جلسه ای در اداره ورزش و جوانان استان برگزار شد. قرار است دانشگاه آزاد داریون از ورزشکارانی که قصد رکورد شکنی دارند حمایت کند. خبر کامل را دوست عزیزم آقای علی شاهسون (خبرگزاری نسیم و روزنامه نیم نگاه) برای صدای خرامه ارسال نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا