همهویدیو

نماهنگ؛باران و برف داریون،باران عشق…

لازم نیست حتما قلم خوبی داشته باشی تا بتوانی با داریون نما باشی. لازم نیست حتما دوربین عکسبرداری و فیلمبرداری داشته باشی تا بخواهی عکس یا فیلمی از منطقه داریون برای داریون نما ارسال کنی.

عشق و علاقه به داریون که داشته باشی-که همه شما این مهم رادارید-با کمی تلاش می توانی بیشتر از گذشته با سایت خودت-داریون نما-همکاری داشته باشی.

مثلا با یک گوشی موبایل هم می توانی عکس بگیری و هم فیلم. اگر کمی هم ذوق داشته باشی و اندکی هم به رایانه آشنایی داشته باشی می توانی به راحتی رویدادهای داریون عزیز را مخابره کنی.

این کار را ناصر بذرافکن به خوبی انجام می دهد. او چندی پیش نماهنگی از برف داریون برایمان ارسال کرد و امروز هم لطفش را به سایت خودش کامل کرده و نماهنگ زیبای دیگری از برف و باران اخیر برایمان ارسال کرده است.

مسیر ابتدایی این نماهنگ از بولوار کشاورز آغاز می شود و نهایتا به تپه نورالشهدا می رسد.

7 دیدگاه

 1. سلام داریون نمای عزیز ! همین طور است که می گویید ! عشق به داریون نما که مصداق بارز زادگاهمان منطقه ی داریون سرافراز هست را به طرق مختلفی می توان ابراز نمود.

  متشکرم جناب آقای ناصر بذرافکن عزیز ! اگر می دانستی برای ما دور افتادگان از زادگاهمان، مشاهده ی این نماهنگ های زیبا از شهری که دلتنگش هستیم، چه قدر جالب است، دیگر هرگز این سلاح گوشی موبایلتان را که این طور صحنه های زیبایی از منطقه داریون را به تصویر می کشد، زمین نمی گذاشتی !

  منتظر نماهنگ های مکرر و مستمرتان هستیم. جاری و ساری باشید عزیز !

 2. سلام آفرین به این نماهنگ وناصر بذرافکن
  اون هایی که فکر میکنند نمیتوانند درس بگیرند لطفا

 3. باز باران…
  باران…

  شیشه ی پنجره را باران شست
  از دل من
  چه کسی نقش تو را خواهد شست ؟

  آسمان سربی رنگ
  من درون قفس سرد اتاقم دلتنگ
  می پرد مرغ نگاهم تا دور

  باز باران
  باران…
  پر مرغان نگاهم را شسست…

 4. سلام…
  آن جا را نمی دانم. ولی اینجا از دیشب بارش برف شروع شده است و هم چنان ادامه دارد. شکر…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا