داريون نما

چه مطالبی در داریون نما منتشر نمی شود؟

ضمن سلام به همه مخاطبان عزیز سایت داریون نما در ادامه و بنا به نیاز احساس شده در رابطه با انتشار مطالب در سایت داریون نما مواردی به اطلاع می رسد.

یک– این یک اصل کلی است که مطالبی در سایت داریون نما انتشار می یابد که در آن مطالب، توهین؛تهمت،غیبت و مواردی از این دست وجود نداشته باشد.

دو-مطالبی که به اصطلاح”کپی پیست” است به هیچ وجه منتشر نمی شود. البته برخی دوستان بعضی مواقع مطالب دیگران را با تغییراتی جزیی ارسال می کنند که آنها نیز جایی برای انتشار در سایت ندارند.

سه-سایت داریون نما به دلایل مختلف که یکی بحث تخصصی بودن آن است از انتشار اشعار مختلف معذور است. نگاه مسوولین سایت بر این است که مطالبی مانند شعر تخصصی است و باید در رسانه هایی که در این زمینه موجود است منتشر شوند. البته در موارد اندک شعرهایی که اولا درباره داریون باشند و ثانیا از ساختار قوی برخوردار باشند در سایت منتشر می شوند.

 

چهار-سایت داریون نما از انتشار داستانهایی که درباره داریون نیست معذور است. داستانهایی هم که درباره داریون است باید قوی و خوب باشند.

پنج-با تجربه هایی که مسوولین سایت دارند به راحتی مطالب دیگران را که قبلا در سایتهای دیگر منتشر شده تشخیص می دهند پس بهتر است که چنین مطالبی برای سایت داریون نما ارسال نشود.البته این مهم در بخش دیدگاه ها استثناست و در دیدگاه ها بعضا مطالبی که از خود فرد نیست و از جای دیگری برداشته نیز منتشر می شود.

شش-سیاست سایت داریون نما همانگونه که بارها اعلام کرده ایم انتشار مطالب تولیدی است. لطفا در این زمینه کوشا باشید.

2 دیدگاه

  1. نا امیدمون کردی حسابی سخت گرفتین اخه یعنی همه داستان باید درمورد داریون باشه مگه جهان فقط داریونه .با کپی این چیزا که گفتی کامل موافقم اما یه جورایی سخت نشون دادید مطلب گذاشتن توی سایت واقعا دستتون درد نکنه عجب استعداد یابی کردید همه رو فراری دادید

    1. سلام بر شما
      سخت گیری درکار نیست
      تا الان هم همینگونه بوده اتفاق تازه ای نیفتاده. تنها جهت یادآوری بیان شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا