داريون نما

بهرام کرمدار عزادار شد

متاسفانه با خبر شدیم بهرام کرمدار از دوستان خوب سایت داریون نما در غم از دست دادن برادرزاده خویش به سوگ نشسته  است.

برادرزاده بهرام کرمدار در اثر سانحه تصادف شدید در محور لامرد در اوج جوانی جان خود را از دست داد.

 

بهرام کرمدار

تحریریه سایت داریون نما  مصیبت وارده را به آقای کرمدار و بازماندگان این حادثه تلخ تسلیت می گوید.

خداوند به آن جوان تازه گذشته اجر جزیل و به بازماندگانش صبر جمیل عنایت فرماید.

17 دیدگاه

 1. سلام و عرض تسلیت جناب آقای کرمدار عزیز…

  کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام …

  خودتان می دانید که چه قدر دوستتان دارم. شما برایم مثل برادر می مانید. پس هر اتفاق شادی که در زندگیتان رخ دهد، مرا شاد و حوادث ناگواری هم که برایتان رخ می دهد مرا سخت اندوهگین می سازد.
  برای من، برادر زاده ی شما، حکم برادر زاده ی خودم را دارد و از شنیدن این سانحه ی تلخ و دردناک، بسیار اندوهگین شدم.

  از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم طلب مغفرت و اجر جزیل و برای شما برادر بزرگوار و سایر بازماندگان، شکیبایی و صبر جمیل را آرزومندم.

 2. انا لله و انا الیه راجعون
  برادر عزیز و محترم جناب آقای کرمدار
  مصیبت وارده و غم از دست دادن برادرزاده عزیزتان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض می نمایم و بقای و عمر شما و سایر بازماندگان و شادی روح آن مرحوم را ازدرگاه حق تعالی مسئلت می نمایم.خداوند به شما و علی الخصوص پدر مادر آن مرحوم صبر جمیل عنایت فرماید.

 3. فریاد که از عمرجهان هرنفسی رفت
  دیدیم کزین جمع پراکنده کسی رفت
  شادی مکن از زادن وشیون مکن از مرگ
  زین گونه بسی آمد وزین گونه بسی رفت

  جناب کرمدار همدردی صمیمانه ما را پذیرا باشید

 4. من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
  با عرض سلام و عرض تسلیت به برادر عزیز آقای کرمدار

  برادرگرانقدر جناب آقای کرمدار مصیبت وارده را به شما تسلیت گفته، برای آن مرحوم علو درجات و برای شما و خانواده گرامیتان صبر جمیل و اجر جزیل از خداوند متعال خواهانم ،مارا در غم خود شریک بدانید.
  زدریا برگشته می داند می داند مصیبت های توفان را .

 5. جناب کرمدار عزیز
  مصیبت وارده را به جنابعالی وخانواده محترمتان تسلیت عرض مینمایم.مارادرغم خود شریک بدانید.انشاله خداوند به شما ودیگر بازماندگان صبرعنایت بفرماید.

 6. انا لله وانا الیه راجعون
  جناب آقای کرمدار دوست و برادر بزرگوارم
  مصیبت وارده و غم از دست دادن برادر زاده گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم از درگاه ایزد منان غفران و اجر جزیل و برای بازماندگان صبر و شکیبایی رامسئلت مینمایم.

 7. جناب آقای کرمدار

  با سلام و احترام

  انا لله و انا الیه راجعون «و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی، جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید»

  تسلیت واژه کوچکیست در برابر غم بزرگ شما، از خداوند صبر برای شما و خانواده محترم خواهانم. امیدوارم که غم آخر زندگیتان باشد.

 8. جناب کرمدار عزیز
  با سلام
  بنده هم با شنیدن فوت ناگهانی برادرزاده عزیزتان شدیدا متاثر شدم انشااله بقای عمر خانواده تان باشد و برای این عزیز از دست رفته هم طلب امرزش می کنیم روحش شاد و یادش گرامی

 9. جناب آقای کرمدار
  تسلیت عرض میکنم
  هر گل که به بوستان میدهد صفا
  گلچین روزگار امانش نمیدهد

 10. انا لله وانا الیه راجعون
  دوست عزیزجناب آقای کرمدار
  مصیبت وارده و غم از دست دادن برادر زاده گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم از درگاه ایزد منان غفران و برای بازماندگان صبر و شکیبایی رامسئلت مینمایم.

 11. جناب آقای کرمدار
  مصیبت وارده را خدمت شما و خانواده گرامی تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز از دست رفته علو درجات را از خداوند متعال خواستاریم

 12. با صدهزار جلوه برون آمدی که من
  با صد هزار دیده تماشا کنم تورا!
  عزیزان ما,کسانی که در دل ما جای دارند ودل آنان جایگاه ماست جلوه هایی از جمال خداوند ماست. رفتنشان هر چند دردناک است اما هرگز به معنای تمام شدنشان نیست. شادی روحشان را ازخداوند میطلبم.

 13. جناب آقای کرمدار
  مرگ عزیزان چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.این ماتم جانگداز را به شما،خانواده محترم تان تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می‌کنم.

 14. جناب آقای کرمدار
  در غم از دست دادن عزیزان به سوگ نشستن صبری میخواهد عظیم، برای شما و خانواده محترمتان صبر و شکیبایی و برای آن عزیز در گذشته غفران و رحمت واسعه الهی را خواستارم …

 15. مَا أَصَابَ مِنْ مُصِيبَةٍ إِلَّا بِإِذْنِ اللَّهِ ۗ وَمَنْ يُؤْمِنْ بِاللَّهِ يَهْدِ قَلْبَهُ ۚ وَاللَّهُ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ
  غم از دست داستن عزيزان چه دشوار است خاصه آنكه اين عزيز جوان باشد. انشاالله كه خداوند صبر جليل را نصيب شما و خانواده محترم نمايد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا