اخبار

خبر ویژه؛یک داریونی شهردار یک شهر فارس شد

شنیده می شود که: رحمان جوکار از کارکنان جوان و فعال شهرداری داریون به زودی به عنوان شهردار یکی از شهرهای استان فارس معرفی خواهد شد.

گفتنی است جوکار که مدرک کارشناسی عمران دارد در شهرداری داریون مسوولیت عمرانی را بر عهده دارد.

8 دیدگاه

 1. افتخاری است برای منطقه داریون
  بنده هم این موفقیت و سمت جدید را به ایشان تبریک میگویم.انشاله که موفق ومویدباشند

 2. سلام جناب آقای جوکار…

  معرفی شما به عنوان شهردار یکی از شهرهای استان فارس، افتخاری است برای داریون. من نیز به عنوان یک داریونی این انتخاب شایسته را به شما و مردم زادگاهم تبریک می گویم.

  امید است که در پست جدید نیز مثل مسئولیتتان در شهرداری داریون ، کوشا و فعال باشید و سعی در حل مشکلات و معضلات و مطالبه ی حقوق مردم شهری که در آن جا ایفای نقش می کنید داشته باشید.

  این که کجا و در چه پستی کار کنید، مهم نیست. مهم این است که تمام تلاش و کوشش خود را به کار گیرید و در مسئولیتی که عهده دار می شوید عادلانه گام بردارید و رضای خداوند و خدمت صادقانه و خالصانه به بندگان خدا را سرلوحه ی امور قرار دهید. صراط مستقیم را پیش گیرید و خدای ناکرده به خاطر پست و مقام چند روزه ی دنیا که به هیچ کس وفا نمی کند و اگر قرار بود وفا کند به من و تو نمی رسید، حقی را ناحق نکنید.

  مسلما با پیشینه ی خوبی که در شهرداری داریون داشته اید، با توکل بر خدا در پست جدید نیز موفق و پیروز خواهید بود. ما نیز از درگاه ایزد منان توفیق خدمت خالصانه را برایتان آرزومندیم…

 3. تبریک بازم تبریک امیدوارم یه روز توسایت بخونم پس ازسه روز شمارش ارا یه داریونی با بیشترین رای رییس جمهور ایران شد به امید ان روز

 4. جناب جوکار
  سلام علیکم
  انشاالله هر کجا که هستید موفق و موید باشید
  مختاری خبرنگار داریون نما

 5. امیدوارم ایشان در این عرصه موفق باشند و نشانه ای باشد که داریونی ها هم می توانند شهردار شوند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا