اخبار

تپه نور الشهدا میزبان دانش آموزان مدرسه خوش نژاد

علی زارع|

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر دانش آموزان دبیرستان متوسطه اول شهید نادر خوش نژاد داریون در یک برنامه پیاده روی شرکت کردند.

به گزارش داریون نما آنان از مدرسه خود حرکت کرده و به تپه نورالشهدا  رفتند که در این مکان با قرائت زیارت عاشورا و مداحی و سینه زنی با آرمانهای انقلاب اسلامی و شهدا  تجدید بیعت کردند.

گفتنی است در این مراسم جمعی از فرهنگیان و کارکنان این آموزشگاه هم حضور داشتند.

2 دیدگاه

  1. سلام بر شهدای تپه ی نور الشهدا…

    اگه عمری باقی موند و خدا خواست و توفیق زیارت قبور مطهر این دو تا عزیز حاصل شد، کاری می کنم که با دیدن تصاویر، فورا در ذهنم تداعی شد : دقایقی بین دو تا قبر می خوابم ! و بعد هر چی به ذهنم اومد می نویسم و میذارم تو سایت. قول میدم…

  2. … عهد بسته بودم داریون که اومدم یه شیشه گلاب بگیرم برم تپه ی نور الشهدا قبور مطهر شهدای نام آور را بشویم. خدا فرصت داد و این کار رو کردم. یه بطری بزرگ گلاب از عطاری خواهر زاده ام قاسم بهمن پور گرفتم و یه جعبه شیرینی و تعدادی شکلات هم از قنادی سر قهوه خونه خریداری کردم و رفتم بالای تپه.

    اولین بار بود می رفتم زیارت قبور این شهدای عزیز. خیلی دلتنگشون بودم. دلم خیلی گرفته بود. احساس کردم یوسف های گمگشته ی خودم هستند. با شما که دیگه رو دربایستی ندارم کلی اشک ریختم.

    بعد هم درست بین دو تا قبر راحت خوابیدم. راحت راحت. مدتی گذشت احساس کردم روی شن ها صدای پایی می آید. سریع از جام بلند شدم و خودم رو جمع و جور کردم. یه خانم بود. منو شناخت. پشت سرش دو تا خانم دیگه که یکیش خواهرش بود و یکیش هم مادرش و یه پسر بچه ی کوچولو و ناز هم سر و کله اشان پیدا شد. من شروع کردم به شستن قبور با گلاب. اونا هم با همون گلاب ها در شستن کمک کردن. به پسر بچه شکلات دادم. گرفت و خندید. جعبه شیرینی رو هم گذاشتم جلو اون خونواده. اونا هم یه فلاسک چای آورده بودن.

    بعد من روی شن ها به نماز ایستادم. وقتی می خواستن برن جعبه شیرینی رو دادم با خودشون ببرن. بعد از رفتن اونا من از سمت دیگه از کوه سرازیر شدم و رفتم ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا