اخبارهمه

شهردار داریون از کامفیروز آمد؛زارع تودیع شد، رستم پور معرفی

عکس و خبر:روح الله قربانی|
۱۵بهمن ماه مراسم تودیع و معارفه شهردار داریون در مجتمع فرهنگی و هنری گلهای باغ نبوت برگزار شد.
به گزارش داریون نما دراین مراسم که با حضورحجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه منطقه داریون، کهندل قائم مقام دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ، فریدونی نماینده شورای استان در شورای عالی استانهای کشور، اعضاءشورای اسلامی شهر داریون و کامفیروز ، مسوولین اداره های شهر داریون و تنی چند از شهروندان برگزار شد شکری رییس شورای اسلامی شهر داریون در سخنانی کوتاه به حاضرین خوش آمد گفت.

در ادامه حجت الاسلام عزیزی امام جمعه منطقه داریون مطالبی را پیرامون شخصیت امام خمینی (ره)و دهه پر فروغ فجر و همچنین شاخصه های یک شهردار به تفضیل سخن گفت.
در ادامه نیز پس از صحبتهای کهندل و زارع -شهردار سابق- زارعی سرپرست شهرداری گزارشی از عملکرد ۵ماهه خود ارائه داد.

 در پایان این مراسم از خدمات علیرضا زارع-شهردار سابق و محمد شفیع زارعی سرپرست شهرداری تقدیر و لوح سپاسی به آنها اهدا شد. و پس از آن حکم رستم پور شهردار جدید داریون قرائت شد.

گفتنی است بعد از این مراسم جلسه مشترکی با حضور قاسم زاده بخشدار کامفیروز اعضای شورای اسلامی شهر داریون و کامفیروز در ساختمان آتش نشانی برگزار و بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

 

3 دیدگاه

  1. امیدوارم شهردار جدید در کارشون موفق باشند، تا چهار سال بعد در مراسم تودیع و در حین دست دادن با شهردار جدید لبخند بزنند و حداقل از خودش راضی باشد…

  2. من هم ارزو میکنم داستان تلخ شهرداران سابق برای ایشان تکرار نشه اخه هیچ شهرداری نتوانست خاطره خوب از خودش به جا بزاره تو دل مردم کم توقع داریون جایی واسه خودش باز کنه وقتی رفتن هیچکس دلخوشی ازشون نداشت !

  3. بی انصاف نباشید آقای زارع شهرداری رو با یک میلیارد تومان بدهی تحویل گرفت و با یک میلیارد تومان پول توی حساب تحویل سرپرست جدید داد .بعید می دانم چیز از آن پول مانده باشد دریغ از یک کار مفید که بعد از او انجام شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا