منهاي داريون

هلاکت 3 قاچاقچی؛ شهادت 2 نیروی ناجا+ عکس و فیلم

به گزارش داریون نما سایت صدای خرامه نوشت:سردار سیروس سجادیان فرمانده نیروی انتظامی استان فارس با اشاره به درگیری قاچاقچیان مواد مخدر با ماموران نیروی انتظامی در روستای معزآباد جابری شهرستان خرامه اظهار داشت: در پی کسب اخبار و اطلاعات از طریق پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس مشخص شد که تعدادی از قاچاقچیان مسلح استان سیستان و بلوچستان قصد دارند محموله مواد مخدری را در استان فارس توزیع کنند.

وی افزود: به همین منظور کارهای  اطلاعاتی و عملیاتی انجام شد، محل آنها در شهرستان خرامه شناسایی شد و ماموران نیروی انتظامی ضمن درگیری بااین افراد مقداری مواد مخدر را کشف کردند.

سجادیان ادامه داد: در این درگیری سه نفر از اشرار مسلح به اسلحه کلاشنیکف، نارنجک و وسایل جنگی ضمن درگیری با ماموران به هلاکت رسیدند و در ساعات اولیه این درگیری متاسفانه دو تن از ماموران نیروی انتظامی هم به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

فرمانده نیروی انتظامی استان فارس در پایان گفت: در راستای مبارزه با مواد مخدر و درگیری هایی که با این افراد به وقوع پیوست در دو کیس مجموعا قریب به چهار تن مواد مخدر از افراد کشف شده و سایر افراد شبکه که احتمالا یا در زاهدان هستند تحت پیگرد قضایی قرار خواهند گرفت.

21 دیدگاه

 1. اینجا صحبت از مرگ پنج انسان هست
  صحبت از مرگ پنج نفر به خاطر قربانی نشدن جوانان
  سه هلاکت و دو شهادت، فرق است بین این و آن
  صحبت از بی پناهی پنج خانواده است بعد از این مرگ
  فقط همین…
  چیز خاصی نیست…!

  1. سلام نازنین
   من هم مثل سپیده خانم برای شهادت دو تن از نیروهای ناجا ناراحت شدم و برای خانواده هاشون صبر از خداوند طلب میکنم .
   ولی نگاه انساندوستانه تو رو هم خیلی می پسندم .صحبت از بی پناهی پنج خانواده هست و عواقب این بیسرپرستی وبد سرپرستی ؟
   راستی بچه ی یک قاچاق چی چه گناهی کرده ؟؟

   1. سلام آقا سروش
    قطعا من نیز مانند همه شما از شهادت دو نفر از نیروهای ناجا بسیار ناراحتم، در واقع بین شهادت و هلاکت فرق است از زمین تا آسمان، به معنای تمام کلمه از سوداگران مرگ متنفرم ولی نمی توانم به زندگی از دست رفته خانواده آنها نیز فکر نکنم…

 2. خدا لعنتشون کنه که باعث شهادت دو تن از نیروهای ناجا شده اند این افراد فقط اسم انسان را یدک میکشند بویی از انسانیت نبرده اند! امیدوارم به درک واصل بش.

 3. وهابیت پلید، با همکاری شبکه های اطلاعاتی اسرایییلی و آمریکایی پشت این ماجرا قراردارند، همانها که در سوریه مردم بی گناه را به جرم شیعه بودن می کشند، اینجا نیز با آوردن محموله های مواد مخدر فرزندان شیعه را دچار انحراف می کنند. بی شک عاقبت کارشان معلوم است. شهادت دو تن از فرزندان این مرز و بوم را به خانواده هایشان تبریک و تسلیت عرض می نماییم. بی شک خون این شهیدان ادامه ی خون شهدای 8 سال دفاع مقدس است. انشالله عوامل این باند شناسایی خواهند شد و همگی آنها به دار مجازات آویخته خواهند شد.

 4. سلام
  مثل اینکه اطلاعات بعضی افراد خیلی زیاده.. نه بابا این قاچاق چی ها هم مردمی بودن از جنس خودمون که به راه خلاف دچار شدن.. خیلی دنبال این نباشیم که همه چی را ربط بدیم به شبکه های جاسوسی و ماجراهای پشت پرده.. متاسفانه قاچاق و مصرف موا دمخدر معضلی است که گریبانگیر خیلی از جوامع و به خصوص جامعه ما شده است. این یک مسئله در سطح کلان ملی است که نیاز به برنامه ریزی و خواست و عزیم جدی جهت برخورد با این معضل و هماهنگی تمام کشورها در سطح ملی و بین المللی دارد. . با شناسایی و مجازات این چند نفر هم مشکل حل نخواهد شد. هرچند هرکس باید مجازات جرمی را ک مرتکب شده تحمل کند.. اما باید ریشه و سرچشمه های این جریان را خشکاند. این چند نفر هم مطمئن باشید فریب خورده و اغفال شده باندهای بزرگ هستند.. .

 5. یادمان باشد امنیت و آسایش ما مرهون خون هایی است که ابتدای انقلاب تاکنون ریخته شده و هنوز هم ادامه دارد. ما برای این انقلاب چه کرده ایم؟

 6. برای اولین بار با نظر تربری موافقم!
  اما نازنین جان اقا سروش این خانواده های قاچاقچیان همگی در بهترین شرایط مالی زندگی میکنند بهترین خانه ها وماشینها متعلق به این خانواده ها است
  اگه از سایه پدر حرف میزنید فرزندان اینگونه افراد هیچوقت پدر را در بالایی سرشان ندیده اند یا در زندان بودند یا دنبال بدبخت کردن بچه های مردم پس چشمهایمان را بازتر کنیم برای خانواده هایی دل بسوزانیم که جوانان غیور تحویل جامعه داداند با تیر این افراد نابکار شهیدشده اند مطمن باشید اینطور پدران افرادی مثل خود تحویل جامعه میدادند پس هزاران بار شکر که به هلاکت رسیدند………………

  1. سلام سپیده جان
   واکاوی بیشتر این موضوع ما رو از اصل قضیه منحرف میکنه، فکر کنم نتونستم منظورم رو برسونم!من از هلاکت آنها ناراحت نیستم!بلکه بالعکس، بزرگترین مشکل داریون رو اعتیاد می دونم، همین طور که در فرخوانی که برای مشکلات داریون در همین سایت منتشر شد این مسئله را عنوان کردم.
   و درسته که زمینه های قاچاقچی شدن در اینجور خانواده ها بیشتره ولی این قضیه همیشه صادق نیست.

  2. سلام سپیده خانم
   ممنون که با نظر من موافقید اما به نظرم نازنین با یک یک دید و نگاه کلی به موضوع نگاه می کنند اینکه چرا باید چنین پدیده شومی در جامعه آنقدر عادی رواج داشته باشه که عده ای گرفتار بشن بعضی توزیع و قاچاق و بعضی مصرف.. به نظر میرسه دلسوزی نازنین به جا باشه و این نظرات از یک روح سرشار از محبت و عطوفت سرچشمه میگیره و با نظرات شما هم منافاتی نداره.. اما من خانواده ای را میشناسم که پدرشون قاچاقچی بود و طبق گفته شما وضعیت مالی عالی داشتند .. خانومش ماشین های آخرین مدل را سوار میشد و … اما بعد از دستگیری پدر خانواده .. تمام انچه که داشتندو نداشتند رفت و حالا مادر خانواده جهت تامین معاش خانواده در خانه های مردم کار میکند و به سختی بچه ها را بزگ میکند.. نمیتوان گناه پدر را به پای بچه ها نوشت.. هرچند طبق اموزه های دینی ما لقمه حرام تاثیر سوء بر تربیت و شکل گیری شخصیت فرزند دارد..

 7. نازنین جان باز هم سلام…….
  شاید درست میگی ولی باور کن من هنوز متوجه منظورت نشدم!
  اما همیشه حق با اکثریته!
  بیشتر مواقع فرزندان اینگونه ادمها پا جایی پدران خویش میگذارند .
  به نظرم دلسوزی شما بیشتر برای خانواده هایی باید باشد که در دام اعتیاد گرفتار شده اند زندگیشان متلاشی شد نه این سودا گران مرگ

 8. مجددا سلام
  قعطا مشکل از من هست که نتونستم منظورم رو برسونم، منظور من این بود که مسائل رو یک بعدی نگاه نکنیم.
  باور کن همیشه حق با اکثریت نیست، گذر زمان بارها و بارها این مطلب را اثبات کرده است.
  دلسوزی من برای افراد دچار اعتیاد فراتر از آن چیزی که شما تصور می کنید، هر چند این دلسوزی ره به جایی نمی برد!
  اعتیاد آنقدر آزار دهنده است که از دید من به عنوان بزرگترین مشکل منطقه عنوان شده، مشکلی که حتی حرف زدن در موردش هم ناراحتم می کند…

 9. جناب تربری درجواب شما باید بگوییم
  کافی است بنگرنیم
  به زندگی کارگری که در سرما گرما جان میکند لقمه حلال به فرزندش میدهد
  کافی است بنگریم به شرمندگی نگاه پدری که زندگی سالم انتخاب کرده در برابر خواسته فرزندش
  کافی است از دریچه قلب پدر ومادر دلشکسته یکی از شهیدان این حادثه نگاه کنیم انجا که فرزند برومندش غرق به خون شد
  یا از چشمانان دو دختر معصوم یکی دیگر از شهیدان این حادثه شوم وقتی دیگر صدایی پدرشان را نمیشنوند دیگرسایه پدری ندارند
  ان موقع تازه مث من میشوید تازه نگاه انسان دوستانه را درک میکند میفهیم چه طور دل بسوزانیم برای چه کسانی ؟
  ان خانواده که شما مثال زدید موقعی که بهترین وضع مالی داشته ند ایا اندیشدند ازکجا اوردند! ایا درک کرده ند که زتدگی اشرافیشان درپس نابودی خانوادهها شکل گرفته
  ایا درک کردند کودکی که دراتش اعتیاد پدر سوخت یا جوانی که با کارهایی اینگونه افراد زندگیشان تباه شد که الان شما برانها دل میسوزانید؟
  نمیدانم شاید مشکل دید من است که قلبم برای اینگونه افراد وهلاکتشان هیچوقت هیچوقت رنگ عطوفت مهربانی نمیگیرید برعکس برای هلکتشان بسیار خرسند میشوم ……..

 10. سپیده سلام
  صحبت هاتان متین و صحیحی است. ریشه اصلی این موضوع چند چیز است (البته به نظر بنده): غفلت , هم کسانی که قاچاق می کنند هم کسانی که مصرف می کنند.. یک سوال آیا مصرف کنندگان به اندازه توزیع کنندگان سهیم نیستند؟؟ به نظر من اگر بیشتر نباشند کمتر نیز نیستند. چرا که خود انتخاب می کنند با اینکه پیامدهای ناگوار و شوم آن را می دانند پس برای آنان نیز نباید دلسوزی کرد؟!! هم قاچاقچیان خرد و توزیع کنندگان در اثر طمع و مصرف کنندگان در اثر غفلت. اما مقصران اصلی باندهای بزرگ هستند که بویی ا ز انسانیت نبردهاند و با اجیر کردن این افراد برای خود ثروت اندوزی می کنند من با نظر شما مخالف نیستم مسلما دختر شهید دلتنگش پدرش می شود ولی پسر قاچاقچی چطور؟ آیا در جرم پدر سهیم است؟؟ و نباید برای آن دلسوزاند؟؟ نمیدانم شاید هم حق با شما باشد و تفکرات ما اشتباه باشد. اما به نظر من جرم کسانی که می دانند و انجام می دهند و کسانی که نمیدانندو در اثر گمراهی و یا مسائل دیگر (بیکاری و ..) به این عمل دست می زنند تفاوت هست.

 11. با سلام
  کسی که مصرف میکند فقط یه خانواده را بدبخت میکند به نظرم قابل مقایسه نیست با کسانی که طمع پولهایی میلیاردی دارند دست در بدبخت کردن هزاران جوان دارند .
  بیکاری بهانه است اینگونه افراد طمع پول ثروت باد اورده دارند انهم بدون زحمت تلاش وگرنه خود شاهد هستید چه بسیار افرادی که گرسنه ماندن اما پاک زندگی کردند
  هرچند نمیتوانم به طور صددرصد با نظر شما مخالف باشم تا حدودی نیز موافقم اما بازم دلسوزی را جایز نمیدانم ……………..

 12. اخه مرده ها بی ازارن مث زنده ها نیستند هنرمند تو دل شکستن !!!!!!!!!!!!!!
  صد رحمت به مرده ها ………..
  وای به حال بعضی زند ه ها …………

 13. با سپاس من تازه این خبر را در داریون نما دیدم …
  آنشب یکی از دانشجویانم زنگ زد با صدایی غمگین و خسته …از اعضای یگان ویژه است میگفت اینقدر شهادت دوستانش دردناک بوده که پیروزی در این عملیات را به کامشان تلخ کرده …بنظرم افرادی چنان شرور و بی غیرت که جوانان را بدبخت و حافظان امنیت را به قتل می رسانند نه یکبار که صدهابار باید بمیرند. این پول کثیف همان بهتر که به دست فرزندانشان نرسد و این بدسرسرپرستان همان بهتر که نباشند . پزوهش ها نشان داده بی سرپرستی و تک سرپرستی بهتر از بدسرپرستی است.

 14. ما هم از اول همینو گفتیم شما چه دقیق مفهوم رسوندید من ده تا کامنت گذاشتم اخرشم گفتن تو ضد بشریتی!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا