اخبار

رای کمیته انضباطی در خصوص بازیکنان خاطی اعلام شد

 در جلسه ای که شامگاه سه شنبه و با حضور اعضای کمیته انضباطی مسابقات فوتبال منطقه داریون صورت گرفت این کمیته پس شنیدن دفاعیه سرپرستان تیم های خاطی و پس از مشورت با سایر اعضای کمیته ،احکامش را درباره اتفاقات دیدار تیم های شهدای دودج و عرشیا اعلام کرد.
به گزارش داریون نما پس از گزارش داوران و ناظران داوری در بازی که روز جمعه گذشته برگزار شده بود رای کمیته انضباطی اعلام شد که بر اساس آن برخی مربیان و بازیکنان خاطی از سه تا چهار جلسه محروم شدند.

بنابراین گزارش این رای ها قطعی بوده و از این هفته اعمال خواهد شد.

توضیح ضروری داریون نما:

کمیته برگزاری مسابقات نتایج کامل احکام انضباطی خود را به همراه اسامی متخلفین و محرومیت ها برای انتشار به علی مختاری خبرنگار سایت داریون نما اعلام کرده است اما تحریریه سایت داریون نما با توجه به برخی شرایط محلی منطقه داریون و شناخت افراد از یکدیگر به جهت حفظ آبروی افراد  از اعلام اسامی محروم شدگان خودداری می کند.با این امید و آرزو که دیگر چنین مسایلی در ورزش منطقه رخ ندهد.

4 دیدگاه

  1. حداقل اسامی رو اعلام نکردید اطلاع رسانی می کردید چند نفر از کدوم تیم ها محروم یا جریمه شدند
    این حق همه است بدوند تا عبرت بشه واسه بازیهای بعد!!!!!!!!!

  2. متاسفانه این مسائل به حدی در ورزش و بالاخص فوتبال ما زیاد شده که قبحش ریخته، و فکر نکنم دیگر مایه شرمساری فردی باشد! ولی بد نبود حداقل با حروف اختصار از آنها نامی می بردید!

  3. منم با نظر سپیده و نازنین موافقم.. این افراد اختلاس که نکردند و مجرم هم نیستن که نخوایم اسمی ازشون ببریم… تا این حد محافظه کاری هم خوب نیست.. شاید برای بار اول منجر به واکنش از طرف بعضی افراد یا جریمه شوندگان بشه اما برای ایجاد و توسعه فرهنگ انتقاد و انتقاد پذیری این اقدامات لازمه.. با بیان نظرات و دیدگاه های مختلف یواش یواش نظرات تعدیل شده و مسلما تاثیر سازنده ای خواهد داشت نه مخرب.. از سایت داریون نما انتظار میره در عین حال که دیدگاه های مختلف را مدیریت می کنند اما فضا را بازتر کنند و همچنین در سیاست های کاری خود تجدید نظر کنند به نظر بنده حقیرسایت زیادی محافظه کاره و این جذابیت و استقبال سایت را پائین میاره.. ( این صرفا یک پیشنهاد برای سایت نیست… لطفا عمومی نمایش داده شود!!!!)

  4. ولی هرچی فکرش میکنم باید اسامی رو اعلام میکردید ما مثل انسان هایی متمدن رفتار میکردیم میگفتیم نمیشناسیم حداقل اینجوری شما وظیفه خودتون رو انجام میداد ین
    این خبر خیلی عجیب غریب شده اینجوری اطلاع رسانی در اوج بی خبری فقط یه هفت هشت تایی لامپ صد قدیمی را بالای سر همه خوانندگان روشن کرده که کیا بودن حالا خوبه این لامپ ها عمرشون هزار ساعته خاموش میشن وگرنه میشدیم کرم شب تاب روزتاب اصلا مهتابی به تمام معنا///////////////

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا