اخبار

نتایج هفته سوم مسابقات فوتبال منطقه داریون

خبرنگار:علی مختاری|
هفته سوم مسابقات فوتبال منطقه داریون (جام شهدا) جمعه 23 اسفندماه با انجام دیدار هایی حساس پیگیری شد که طی آن نتایج جالبی رقم خورد.
از نکات جالب این هفته می توان به فقر گلزنی اشاره کرد چرا که در چهار بازی تنها 6 گل از خط دروازه ها گذشت اما بازار کارت داوران همچنان گرم بود.
داوران دراین دیدارها ۱۵بار کارت زرد را از جیب خود بیرون آوردند و به یک بازیکن نیز کارت قرمز نشان دادند.
در اولین دیدار این هفته تیم  ستارگان تربرجعفری با نتیجه یک بر صفر تیم عرشیا را مغلوب کرد.حسین جوکار تنها گلزن این دیدار بود.
در این بازی پربرخورد و خشن ،محمد یعقوب زاده،علی یعقوب زاده و حسن یعقوب زاده از ستارگان جعفری صاحب کارت زرد شدند.
علی زارع،محسن زارع،سجادکشاورز،اسماعیل قربانی و فرهاد کشاورز از تیم عرشیا کارت زرد گرفتند. ضمن اینکه حسین محترم نیز از همین تیم کارت قرمز دریافت کرد و از زمین مسابقه اخراج شد.
قضاوت این دیدار بعهده کمال زارعی به کمک محرم ارجی و صابر بذرافشان بودند.
در دیدار دوم میثاق لابیشه با تک گل اسدالله جمشیدی تیم پاس جعفری را با شکست بدرقه کرد.در این دیدار علیرضا بذرافشان و جلیل خسروی از میثاق لابیشه کارت زرد دریافت کردند.
روشن قنبری با کمک مهدی برنجی و صابربذرافشان قضاوت این بازی را بعهده داشتند.
در بازی حساس سوم شهدای لابیشه با گلهای عیسی بذرافکن و ولی الله جمشیدی تیم  پرسپولیس دیندارلو را شکست داد. بهنام جمشیدی از لابیشه نیز کارت زرد دریافت کرد.
قضاوت این دیدار بعهده مجتبی کشاورز به کمک محمدرضا کشاورز و مصطفی کشاورز بود.
در بازی پایانی از هفته سوم تیم های میثاق جعفری و انقلاب نوین جعفری به مصاف هم رفتند که در پایان ۹۰دقیقه تلاش به تساوی یک بریک رضایت دادند .
احمدجوکار و سیدحسین نظری به ترتیب گلزان میثاق و انقلاب نوین بودند.
اسماعیل جوکار،سعیدجوکار و احمد جوکار هر سه از میثاق صاحب کارت زرد شدند ضمن اینکه حسین نظری هم اخطاری تیم انقلاب نوین بود.
سیاوش شیروانی به کمک  مهدی برنجی و صابر بذرافشان این دیدار را سوت زدند.

11 دیدگاه

 1. اینقدر هم که شما گفتید فقر گلزنی نبوده چهاربازی شش گل ان قدر هم بد نبوده کافیه سری به لیگ برتر بزنید اون موقع فقر گلزن را با مغز استخوانتان حس میکنید !!!!!!!!!!!!!!!
  شکست نفسی میکنید ماشالله بد نبوده در مقابل لیگ برترما در حد لیگ انگلیس (پریمیر لیگ) بوده خودتون خبر ندارید ………

 2. با سلام ای کاش لا اقل می نوشتید که از هر تیم چند نفر و چند جلسه محروم شده اند چون من خودم بازیکن یکی از تیم های حاضر در جام هستم و روز جمعه از مسئولان بازی ها سئوال کردیم آن ها هم جواب مارا ندادند و گفتند شما نباید بدانید همین که ما بدانیم چه کسی چقدر محروم شده کافی است

 3. با سلام خدمت آقای مختاری
  گزارش جامع و کاملی بود با ذکر اسامی کاملا درست.
  در ضمن بازی آخر بین 2 تیم از روستای تربر جعفری بازی حساسی بود.
  با تشکر از زحمات شما

 4. با سلام به نظر من آقای مختاری باید با سر مربیان تیم ها بعد از هر بازی مصاحبه ای داشته باشد تا در مورد بازی ها نظراتشان را بدهند و اگر نمی تواند موقع بر گذاری همه ی بازی ها باشد لا اقل تلفنی نظرات آن ها را جویا شود گرچه ایشان فقط اگر تیم دودج بازی داشته باشد در کنار زمین حضور دارد به هر حال از ایشان تشکر می کنیم

 5. دیگه خیلی جدی گرفتین مسابقاتو ………
  بابا یادواره شهدا چند تا روستاست جام باشگاههای اروپا که نیست مربی بیان مصاحبه کنن این خواسته رو طرفدارن تیم های اروپایی هم مطرح نمیکنندکه شما خواستید
  خودتون کم کم داره باورتون میشه خبری هستا
  اخه بازی که کسی ندیده توزمین خاکی از سیستم خاصی هم پیروی نمیکنه مرببان چی بگن
  حالا هرچی ما میخواهیم گیر ندیما مگه میزارن این طرفداران متعصب فوتبال ….

 6. با سلام
  طرفدار فوتبال ازتون ممنون ولی باید بگم اصلا چنین کاری ممکن نیست چون مشغله کاری دارم دوست عزیز قبلا این ایده در نظر خودم بوده ممنون از یاداوری

 7. نخواستیم بابالااقل بهترین بازیکن ازنظرفنی واخلاق رو که میشه معرفی کرد یا بهترین بازی هفته رو

 8. چشم طرفدار فوتبال ناقلا نکنه خودت بازیکن هستی ؟
  بابا ادرس بده تا ازت یه مصاحبه بگیرم

 9. با سلام خدمت اقای مختاری و مسئولان برگزار کننده مسابقات یادواره شهدا
  از انجایی که حقیر به عنوان نماینده تربر جعفری در این دوره از مسابفات از سوی تیم های تربری انتخاب شدم و به دلیل اینکه در حال حاضر مشغول خدمت مقدس سربازی می باشم و نمی توانم در جلسات شرکت کنم اعلام انصراف کرده ام و فوتبال دوستان تربری گویا شخص دیگری را معرفی کرده اند و مسئولان برگزارکننده مسابقات گفته اند نیازی به نماینده از سوی تربر جعفری نیست.
  به نظر حقیر تا جام به جاهای حساسش نرسیده از نماینده تربر برای شرکت در جلسات دعوت به عمل اورند تا جای هیچگونه ابهامی وجود نداشته باشد همانطور که تا حالا وجود نداشته است.
  با تشکر

 10. سلام
  در ابتدای مسابقات شنیدم که مسئولان تیم ها نمی توانند به عنوان نماینده در برگزاری مسابقات و حضور در جلسات شرکت کنند این موضوع در مورد تربر جعفری صدق می کند ولی در مورد دیگر تیم ها خیر.
  یک موردشو که من دیدم تیم تربر لابیشه بود که در هفته سوم 2 صفر به پیروزی رسید و لباس آبی پوشیده بودند و اقای خشنود جمشیده که از مسئولان برگزاری می باشد اون تیم را کوچ می کرد در چندین مورد در اواخر بازی که گل دوم به ثمر رسیده بوداین صحنه را دیدم .
  دیگر مسئولین نیز هر کدام به نحوی وابسته به یک تیم خاص هستند که این با عدالت جور نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا