گزارشهمه

کمک کنید این زمین بکر گردشگری را بازپس بگیریم

سایت داریون نما با احترام به طرفهای درگیر این ماجرا متن نامه شورای اسلامی کوشک مولا را منتشر می کند با این توضیح که آمادگی دارد نقطه نظرات و جوابیه احتمالی سایر افراد  این ماجرا را نیز منتشر کند.

سلام علیکم:
احتراما به استحضار میرساند که با تلاش و پیگیری های چندین ساله این شورا از سال ۸۳ تا کنون بالاخره ۴۰/۵ هکتار از اراضی منابع ملی که جزو پروانه چرای این شورا بود با دردسرهای زیاد و کارشکنی و اعتراضات مختلف از سوی بعضی افراد و مسئولین در بالای جاده اصلی شیراز – داریون به دهیاری و شورای اسلامی کوشک مولا جهت احداث بوستان و پارک روستایی واگذار گردید که با همکاری و هزینه های زیاد طراحی و نقشه برداری آزمایش های محتلف و استعلام های گوناگون این مهم انجام گردید و افتتاح آن اولین روز درختکاری بود که متاسفانه تعدادی از افراد معلوم الحال و سود جو و همچنین با حمایت تعدادی از افراد صاحب نفوذ و سرمایه دار و زمین خوار اقدام به تخریب و تصرف اراضی و خود سوزی نمودند و تا کنون با شکایت و پیگیری های متعدد و همچنین کوتاهی بعضی از مسئولین هنوز راه به جایی نرسیده است.

عکس:هادی کریمی
عکس:هادی کریمی

و بهر حال این زمین جهت عموم و برای کل منطقه داریون که به منظور جایی برای گردشگری در نظر گرفته است از هر کس و هر فرد حقوقی و حقیقی جهت باز پس گیری زمین مذکور طلب کمک و همکاری می نماییم .

با تشکر شورای اسلامی و دهیاری کوشک مولا

4 دیدگاه

 1. موفق باشید انشاله.بایدجلو این افراد را گرفت .در داریون هم چنین افرادی کم نیستند که متاسفانه خیلی از زمینهای منابع طبیعی وملی را صاحب شدند.

 2. سلام و خدا قوت:
  احتراما با تشکر از دست اندر کاران داریون نما از انعکاس خبر فوق به استحضار می رساند که خبر فوق صحت دارد و مدارک و شکواییه ها موجود است و جای تاسف این دارد که بعضی از دوستان دارای منصب و متنفذ به جای همراهی و کمک به باز پس گیری زمین مذکور با افراد سودجو همنوا شده اند و افراد را همه جوره ساپورت می کنند.
  جای تقدیر و تشکر دارد از همه کسانی که تماس داشتند و اعلام بیزاری از وضعیت موجود نمودند و همچنین اعلام همکاری می نمایند. دست همه دلسوزان را میبوسیم.

  دهیاری و شورای اسلامی روستای کوشک مولا

 3. با سلام

  متاسفانه این مشکل در مورد زمین های روستای تربرلابیشه نیز وجود دارد و افراد طماع و سودجو که به هیچ مقداری هم راضی نمی شوند اقدام به تصرف و زمین خواری منابع ملی و طبیعی کرده اند و به نوعی بین بعضی افراد در تصرف منابع ملی و بیت المال رقابت افتاده است و شورای اسلامی روستای تربرلابیشه نیز با این مشکل به طور جدی مواجه است

 4. سلام بر اعضای محترم و زحمتکش شورای اسلامی روستای کوشک مولا…
  امیدواریم مسئولین ذی ربط به استمداد اعضای محترم شورای اسلامی کوشک مولا پاسخ گویند و صاحبان فکر و اندیشه، راه کارهای مناسب و عملی ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا