اخبار

حاشیه پررنگ تر از متن!

خبرنگار:علی مختاری|

در دیدار نخست دو تیم ستارگان جعفری و میثاق لابیشه در یک بازی حساس و جنجالی به مصاف هم رفتند که در پایان ،ستارگان موفق شد با نتیجه دو بریک حریف خود را شکست دهد.محمد یعقوب زاده دوبار برای ستارگان گلزنی کرد و تنها گل میثاق نیز توسط سلمان ارجی به ثمر رسید.

در این بازی مجید عربی از تیم میثاق از داور میدان کارت قرمز دریافت و از زمین مسابقه اخراج شد.شایان ذکر است که در حین و پایان این بازی چند نفر از بازیکنان دو تیم با الفاظ زننده از خجالت هم در آمدند.
قضاوت این بازی بعهده روشن قنبری به کمک محسن کشاورز و مصطفی کشاورز بود.
در بازی دوم،پاسارگاد با نتیجه سه بریک پرسپولیس دیندارلو را شکست داد.محمدرضا ارجی ،صالح بذرافکن و رضا ارجی برای پاسارگاد و علی رضا فلاح نیز برای پرسپولیس گلزنی کردند.حسین ارجی از پاسارگاد تنها کارت زردی این مسابقه بود.
محسن کشاورز،مصطفی کشاورز و محمدرضاکشاورز هر سه از کوشک مولا قضاوت این دیدار را بعهده داشتند.
در دیدارسوم که بین تیم مدعی پاس جعفری و شهدای دودج انجام شد،تیم دودجی حریف خود را با شکست بدرقه کرد و سه امتیاز به حساب خود واریز کرد اما ازدور مسابقات حذف شد.

حسین زارعی و رسول ستارزاده برای شهدا و محمدامین جوانمردی تنها گل پاس را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه تیم دودجی کرد.
حسین زارعی ،اکبرمحبی ،سجادقربانی ،مهدی مختاری (کاپیتان)و مرتضی برنجی و مهدی جوکار ،مرتضی جوکار و مهدی جوکار از قاضی میدان کارت زرد دریافت کردند.الماس زارع به کمک امیدزارعی و مصطفی کشاورز قضاوت این دیدار را بعهده داشتند.
نکته حائز اهمیت قبل از آغاز این دیدار،برکناری دقیقه نود مجید زارعی (سرمربی تیم شهدای دودج )از طرف مدیر عامل بود که این شوک باعث شد تا تیم دودجی برخلاف بازیهای چند هفته قبل که زنگ تفریح تیم های گروه خود بود با سیمای جدید ی وارد میدان شده و تیم قدرتمند پاس جعفری را با شکست بدرقه کند و بازیکنان این تیم افسوس امتیازهای از دست رفته خود را بخورند.
در بازی چهارم تیم های شهدای لابیشه و میثاق جعفری به مصاف هم رفتند که هر دو تیم تا سه دقیقه مانده به پایان بازی دوبردو مساوی بودند اما کمال زارعی ،قاضی میدان به دلیل آنچه عدم امینت و همچنین تاریکی هوا عنوان شده بازی را نیمه تمام رها کرد.
از نکات جالب دیگر اینکه مسوولان برگزاری این مسابقه گفتند قاضی میدان ۱۲دقیقه وقت اضافه گرفته اما قاضی میدان نیز این مسئله را رد کرده و گفت من وقت را دقیق گرفته بودم اما چون چندین بارتماشگران هر دو تیم وارد زمین بازی شده و و این دیدار از جریان افتاد وقت را نگه داشته بودم .
این بازی یک حاشیه عجیب و غریب  دیگر هم داشته و این که وقتی قاضی میدان به دلایل ذکر شده بازی را رها کرده ، یکی از داوران این دوره از مسابقات بنام “محسن کشاورز “که در این بازی هیچ سمتی نداشته سوت را به دست گرفته و داخل زمین شده سپس در یک حرکت عجیب و غریب با سوت خود پایان بازی را اعلام می کند.
شنیده ها حاکیست ، که یکی از مسوولان برگزاری این مسابقات است حرفهای ناپسندی را علیه داور این میدان مطرح کرده است هر چند این مسوول برگزارکننده چنین موضوعی را انکار کرده است .
در این بازی جنجالی و پربرخورد ،حسین جمشیدی و عیسی بذرافکن برای شهدا و احمدرضا جوار(دوگل )برای میثاق گلزنی کردند.سامان امیری و سجادجمشیدی از شهدا کارت زرد دریافت کردند.
کمال زارعی به کمک محمدرضا کشاورز و مهدی برنجی قضاوت این بازی را بعهده داشتند.
از نکات جالب تر در این بازی ،کت کاری داور این مسابقه از طرف برخی از بازیکنان تیم شهدای لابیشه بود.
همه دست اندرکاران و بازیکنان حاضر در این جام باید بدانند که این جام “یاواره شهداست” و نباید با انجام حرکات غیر اخلاقی و بعضا زننده وجهه این جام را زیر سوال برند.

10 دیدگاه

 1. واقعا این حرکات فقط تو منطقه خودمون میبینیم جالبه یکی دیگه بیاد سوت بزنه بازی رو تموم کنه اینقدر فوتبال دیدیم این حرکت را ندیدیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. سلام

  آقای مختاری کاشکی همیشه تیمت میبرد چون نتایج زود اعلام میشد، مرسی گلهای تیم میثاق جعفری رو احمدرضا جوکار زده اشتباه تایپی دارین و داور بازی از دست بازیکنان شهدای لابیشه کتک خورده لطفاً تصحیح کنیدد مرسی

 3. جاسم :
  « نظر کن بالمطون، لا بالحواشی
  چرا سالم تو تیم ما نباشی ؟ »

  سالم :
  « چو تای متن، دسته دار گشته
  برو جاسم که تو حاشیه جا شی ! »

 4. عاشق :
  « مرا عمری است با حاشیه طی شد
  پس این پیوند با متن تو کی شد ؟ »

  معشوق :
  « برو با حاشیه می سوز و می ساز
  که سرهای متون بر دار نی شد ! »

 5. سلام جناب تماشاگر
  اصلا اینطور نیست وقتی نتایج زود برسه منم زود میفرستم
  اگه اشتباهی هم رخ میدهد مقصر بنده نیستم مسولین خبر را اشتباهی مید هند چشم حتما تصحیح میشه

 6. ولی انصافا قبول دارید خود اقای مختاری تو حاشیه سازی رتبه اول فرمول یک داره !!
  بنده خدا همیشه یه پای ثابت حاشیه است عجب مطلب های سازنده مینویسه کاش یه کم خودش عمل میکرد بد نبود…………..

 7. ” ای بر سر متن این و آن نازده خط ”
  در حاشیه ای فلان ! چه گویی به غلط ؟

  صد بار اگر مشق کنی، خط بزنی
  در حاشیه و حاشیه هایی تو فقط !

 8. یه سخن با مسولین تربری برگزارکننده مسابقات:
  اینقدر گیر دادید مسابقات تودودج اینطور بود تو داریون انطور بود ولی یه نگاه تفضیلی بندازید این جام بود برگزار کردید پر از عیب اشکال ؟

  باید یادواره بعدی رو ان شالله اینجوری برگزار نکنید اول خودتون یه پلی استیشن بگیرید تکی بازی کنید اگه جواب داد جام فوتبال دستی به حضور دو سه تیم خودتان تو تربر برگزار کنید بعد اگه اخر عاقبت داشت تازه یه جام گل کوچک راه بندازید یه کم تجربه دار شدید اون وقت تازه بشنید فکر کنید چطوری باید مسابقات یادواره شهدای این منطقه رو برگزار کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  لطفا حذفش نکنید واقعا داره ظلم بزرگی به ورزش این منطقه بخصوص فوتبال میشه هنوز یه جام درست برگزار نشده بگذارید شاید بعضی که خوابند حداقل یه کم تکون بخورند !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا