ديدگاه

چند سطر برای مقصود صابر…

یوسف بذرافکن|

،اشک و لبخند های کلاس اولی ها واقعا دیدنی است ،داریونی ها و مخصوصا کسانی که در مدرسه حقیقت جو و شهید شکوهی درس خوانده اند آقای مقصود صابر را که اکنون آخرین سنوات خدمت خود را سپری می کنند می شناسند ،چه بسا کسانی باشند که آقای صابر هم معلم خودشان بوده و هم معلم بچه هایشان ، متن های املای آقای صابر هم جالب است . ایشان به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم از کلاس اولی ها املایی گرفته است که به خاطر زیبای این متن ، آن را به کاربران گرامی تقدیم می نمایم . منتظر نظریات کاربران گرامی هستم :
به نام خداوندی که ناظم جهان است . عزیزم اولین روزی که یکدیگر را دیدیم به یاد داری؟ صورت زیبای شما نگران بود و من با شادی به شما نگاه می کردم! اکنون که یک سال سپری شده است .روزم را با شما جشن می گیرم .خوشحالم از این که چیزهای زیادی از هم آموختیم .شما مهر،صفا،دوستی ،و پاک دلی را به من آموختید ومن نوشتن و خواندن کلمات را به شما یاد دادم . اکنون در روز دوازدهم اردیبهشت ، که روز معلم ، نام گرفته، می بینم که صفای دلت را با کلمات می آمیزی و برایم چه زیبا و شیوا می نویسی که: دوستت دارم .فرزندم تک تک شما در قلبم جای دارید ! چشم به راه آینده ای روشن برایتان هستم .سلامت و سربلند با شید.

5 دیدگاه

 1. ممتاز و نمونه شدن برای یکسال است،
  و ماندگار شدن برای یک عمر؛
  سلام بر معلمی که هر سال نمونه است و یک عمر ماندگار …

 2. سلام
  امروز معلم من این شعر رو برای پایان کلاس در پاسخ به خسته نباشید یکی از بچه ها خواند :

  سیری مباد سوخته ی تشنه کام را
  تا جرعه نوش چشمه ی شیرین گوار توست
  بی چاره دل که غارت عشقش به باد داد
  ای دیده خون ببار که این فتنه کار توست
  هرگز ز دل امید گل آوردنم نرفت
  این شاخ خشک زنده به بوی بهار توست

 3. با درود بر هم دیاران عزیزم ،
  نخست با تاخیر روز معلم به تمام دبیران دلسوز داریونی تبیرک میگم دبیرانی که بسیار دل سوز بودند و ما آن زمان نمیدانستیم . در اینجا یادی میکنم از بهترین دبیر مدرسه اقای هوشیار بهمن پور ، عظیم مرادی ، اقای فتوح ابادی، جلال بذرافکن و استاد بزرگ جلیل زارع خیلی از دبیران زحمت کش که واقعا چوب معلم گله هر کی نخورده ……….

  پس از مدتها به تارنمای شما سر میزنم، اما همچنان همان روال سابق ، امیدوام ………….. بی خیال
  سانسور میشم باز
  همیشه شاد باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا