گزارشهمه

پاسخ به یک پرسش؛چرا اخبار شورا منتشر نمی شود؟

از زمان انتخابات شورای شهر و روستا حدود یک سال می گذرد و نکته اینجاست که از جلسات و مصوبات این شورا کمتر خبری در سایت داریون نما منتشر شده است.

این البته پرسش کاربران داریون نما هم هست و بسیاری از آنان این سوال را مطرح می کنند که چرا داریون نما جلسات شورا را پوشش نمی دهد و اصولا چرا خبری از جلسات و مصوبات احتمالی از شورای شهر داریون به بیرون درز پیدا نمی کند؟

shora2

شاید کاربران و بینندگان داریون نما گمان کنند کم کاری یا سهل انگاری از سایت داریون نماست در صورتی که چنین نیست.

آنان که طی سالهای اخیر بیننده سایت داریون نما بوده اند می دانند که انتشار اخبار و مطالب از شورای شهر همواره در اولویت ما قرار داشته است.

در شورای شهر قبلی اعضای آن و به خصوص ناصر شرفی رییس شورا تعامل و همکاری خوبی با داریون نما داشتند و خبرنگار داریون نما پیوسته در جلسات مختلف شورا حضور داشت اما در دوره اخیر چنین نیست.

خلاصه کلام این که برای انعکاس و انتشار اخبار شورا باید خود اعضای این شورا نیز همکاری داشته باشند و ما به زور نمی توانیم اخبار شورای شهر داریون را پوشش دهیم.

به هر حال سایت داریون نما مانند سابق آمادگی دارد تا اخبار و گزارش های شورا را منتشر کند. این مهم اما نیاز به همکاری  عزیزان عضو شورا نیز دارد. ما منتظریم.

12 دیدگاه

 1. شاید منشی ندارند که اخبار رو بنویسد ؟ یا کامپیوتر ندارند تا تایپ کنند ؟
  اگر قابل بدونید بنده بدون حقوق ومزایا در خدمتم !

 2. دلشون میخواد زورشون میرسه با این همه کارهای عمرانی دیگه نیازی به اطلاع رسانی نیست!!

 3. تازه اخبار مذاکرات هسته ای هم درز کرد قبل از انتشار اما اخبار شوراها نه ماشاالله به این همه کارهای هوشمندانه محرمانه برای عدم انتشار اخبار یادمه روزهای انتخابات شورا از داریون نما برای معرفی خودشون استفاده میکردند الان رفتند تو افق محو شدند$$$$$

 4. آدم میمون تو این همه صبر حوصله اصلا رو خودشون نگذاشتند جوابی چیزی بدهند انگار نه انگار اینا دیگه کی هستند خدا رحم کنه
  والااااااا

 5. سلام

  اعضای محترم شورای اسلامی شهر داریون

  لطفا گزارش جلسات خود را اعلام عمومی کنید چیزی نمیشه که به خدا هیچ اتفاقی نمیفته!
  یادمان باشد ما وظیفه خدمت رسانی به مردم را بر عهده گرفته ایم پس مردم حق دارند از نتایج جلسات و اتفاقات آن با خبر باشند و مطمئن باشید هیچ چیز سری و محرمانه هم وجود نخواهد داشت که قابل مخفی کردن باشد.. همه چیز شفاف و روشن…

  سربلند و موفق باشید.

 6. اصلا ببینیم اینا که قبل از شورا شدن گفتن که با مردم روراست هستن یا نه؟ یا این که گزارش به مردم می دن یا نه؟ اصلا به مردم چه که بدونن تو شورا چه خبره؟ می خواستن به اینا رای ندن حالا که رای دادن باید پای لرزش هم بشینن
  وا داریون نما و کاربراش هم توقعاتی از ای شورا دارنا!!!!!

 7. با سلام
  بنده حدود دوماهی میشه که منتظر تماس رییس جدید شورای اسلامی شهر داریون هستم تا مصاحبه ایی رو پیرامون منطقه داریون داشته باشیم اما متاسفانه خبری نشد که نشد!!

  1. لطفا از شورای دور اول ودوم هم بخواهید تا عملکردشان بگویند خیلی از مسایلحل میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا