اخبارهمه

مشکلات مردم منطقه داریون را با جدیت پی گیری می کنم

خبرنگار:یوسف بذرافکن|

همزمان با پانزده شعبان میلاد با سعادت امام زمان (عج) ، ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز در بین دو نماز برای نماز گزاران جمعه سخنرانی کرد .

وی ضمن تبریک میلادعدالت گستر جهان حضرت ولی عصر (عج )و تشکر از حجت الاسلام عزیزی امام جمعه منطقه داریون به خاطر انعکاس و پیگیری مداوم مشکلات مردم منطقه داریون ، از حضور مردم داریون در همه صحنه های دفاع از انقلاب اسلامی و شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه تشکر کرد و آن را نشانه ی ولایت مداری و وفاداری مردم این منطقه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست .

ضرغام صادقی نماینده مجلس
ضرغام صادقی نماینده مجلس

عضو کمسیون اجتماعی و هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی انتخاب خود را بعنوان عضو هیئت رئیسه از اثرات دعای خیر مردم دانست و قول داد مشکلات مردم منطقه داریون را با جدیت پیگیری نماید .

گفتنی است قبل از وی حجت الاسلام محمد امین عزیزی امام جمعه منطقه داریون در پایان خطبه ی دوم به بیان گوشه ای از مشکلات مردم منطقه داریون پرداخت و عنوان کرد مردم صبور ،پر تلاش ،مومن ،انقلابی ،ولایت مدار و شهید پرور منطقه داریون مشکلاتی دارند که از مسئولین انتظار دارند با سرکشی بیشتر به حل و فصل آن ها بپردازند ، بزرگترین خواسته مردم این منطقه ارتقاء به بخش و ایجاد شهرک صنعتی است ، کمبود فضاهای فرهنگی ، ورزشی ، آموزشی ، نبود خانه عالم ، گاز رسانی به روستاها ی حومه ، مشکلات مخابرات ، بیکاری و عدم استفاده از نیروهای بومی در منطقه از جمله ی این مشکلاتی است که مردم این منطقه از آن رنج می برند ، مردم از تبعیض ناراحت هستند و انتظار دارند که به مشکلات به حق آن ها رسیدگی شود .

8 دیدگاه

  1. سلام جهان عزیز…

   ما کاربران داریون نما با شما و با هم، هم صداییم و حرف شما را تایید و تکرار می کنیم.

 1. آیامی دانیدماچهارنماینده درمجلس داریم وفقط دونفرازآنان حداقل برای بررسی مشکلات هم که شده(دکترقادی ودکترصادقی)هرازگاهی سری می زنندودونفردیگرهرازچهارسال!!!

 2. باید دعا کرد این دو نماینده ی محترمی که پیگیر مشکلات این منطقه اند بتونند کاری از پیش ببرند وگرنه فرقی با بقیه ندارند ★■★☆★☆★

 3. سلام

  با نزدیک شدن به پایان دوران نمایندگی ایشان و نزدیک شدن به زمان انتخابات مجلس تحرکات و پی گیری های نمایندگان نیز بیشتر شده است و باید از این فرصت نهایت استفاده را کرد و با رایزنی و پیگیری های مکرر اگر نگوییم تمام ان چیزی که حق و لیاقت منطقه داریون را دارد, حداقل امتیاز ها را بگیریم و اینقدر آیه یاس و نامیدی هم خوندن فایده نداره به قول استاد و بزرگواری ” حق گرفتنی است, دادنی نیست”.
  اما راجع به نمایندگان نیز نمیشود اینجوری قضاوت کرد چون:
  اولا به هرحال ایشان نماینده منطقه بزگ شیراز هستند و مطمئنا با مسائل و مشکلات زیادی درگیر هستند اما این دلیل بر سرکشی نکردن به حوزه انتخابیه و مناطق دور از چشم مانند داریون نمی شود اما ناعادلانه نیز نباید قضاوت کرد.
  دوما از سرکشی و حضور نمایندگان(دکتر قادری و دکتر صادقی) تشکر و قدردانی می شود اما آیا نباید این سرکشی هابه نتیجه منجر گردد؟ آیا حضور تنها بدون مرتفع کردن مشکلات این شائبه را در ذهن ایجاد نخواهد کرد که صرفا جهت تبلیغات حضور دارند؟ البته شاید از نتایج این رایزنیها و گفتگوها مردم بی اطلاع باشند که لازم است نهادی یا شخصی این مسئولیت را بر دوش گرفته و اگر حضور نمایندگان منجر به حصول نتیجه ای گردیده برای مردم در این سایت یا در نماز جمعه بیان گردد تا مردم دلگرم و امیدوارتر گردند وگرنه حضور تنها با آنانی که اصلا حضور نداند تفاوتی نخواهد دداشت.

  به امید تبدیل شدن منطقه داریون به بخش و گاز رسانی به روستاهای سه تربر و رفع همه مشکلات منطقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا