ديدگاه

سخني با مسوولين شركت گاز داريون/چرا براي پرداخت هزينه كنتور، مردم داريون بايد به شيراز بروند؟

روح الله قرباني/

پس از مدتها انتظار  داریون نیز به شهرهای دارای نعمت گاز پیوست والحمدالله شهروندان داریونی یکی پس از دیگری با مراجعه به اداره هاي پست و گاز وانجام مراحل قانونی  از این نعمت خدادادی برخوردارمی شوند.

اما مساله ای که دراین میان وجود دارد نحوه پرداخت هزینه کنتوراست. به دليل اينكه شرکت گاز در بانکهای داریون حساب ندارد  شهروندان  داريوني باید با طی مسافت 36کیلومتری از داريون به  شیراز مراجعه کنند واین مبلغ را پرداخت کنند.

بعضا مشاهده مي شود برخي از افراد به علت کهولت سن و  عدم توانایی جسمی ومشکلات دیگر به سختی موفق به پرداخت اين مبلغ می شوند.

کاش این مشکل  حل شود وشاهد افتتاح یک حساب براي پرداخت هزينه هاي مربوط به نصب كنتور گاز در یکی از بانکهای داریون باشیم تا دیگر شهروندان داريوني مجبور نباشند حداقل یک روز خود را صرف پرداخت هزینه کنتورگاز نمایند.

4 دیدگاه

  1. آقا روح الله واقعا زدي تو خال. من نمدونم چرا يه حساب توي همين بانكهاي داريون باز نمي كنند تا ما اين همه دردسر نكشيم واسه گاز.

  2. به نكته ظريف و در عين حال مهمي اشاره كرديد.
    ما هم همين مشكل را داشتيم

  3. آقاي قرباني عزيز لطفا به مديران سرپرستي بانك‌هاي استان نيز اطلاع دهيد كه شهر داريون به لحاظ موقعيت اقتصادي ويژه قابليت جذب شعب بانك‌هاي دولتي و خصوصي را نيز دارد. چرا طي اين سال‌ها كه داريون به شهر تبديل شده است هنوز برخي از بانك‌هاي بزرگ دولتي و خصوصي در داريون شعبه ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا