یکی از کاربران سایت داریون نما که نامش نزد ما محفوظ است متن زیر را برایمان ارسال کرده است که عینا می خوانید: شنیده می شود که: در سال تحصلی96-97 قرار است که مدرسه  شهید خوش نژاد با مدرسه  حقیقت جو در دو شیفت جداگانه و در مکان فعلی مدرسه ی شهید خوش نژاد به […]

یکی از کاربران سایت داریون نما که نامش نزد ما محفوظ است متن زیر را برایمان ارسال کرده است که عینا می خوانید:

شنیده می شود که:

در سال تحصلی96-97 قرار است که مدرسه  شهید خوش نژاد با مدرسه  حقیقت جو در دو شیفت جداگانه و در مکان فعلی مدرسه ی شهید خوش نژاد به استقبال سال تحصیلی جدید بروند!

با توجه به اختلاف سنی بین دانش آموزان ابتدایی و متوسطه اول به قطع مشکلات و تنش هایی بین دانش آموزان این دو مدرسه پس از تعطیل شدن مدرسه برای یک شیفت و شروع کار مدرسه ی دیگر در شیفت مخالف، بوجود خواهد آمد!

با توجه به سیاست های آموزش و پرورش مبنی بر یک شیفته کردن مدارس، و با توجه به اینکه بهترین ساعات آموزشی و یادگیری دانش آموزان در همان ساعات ابتدایی روز یعنی صبح، است این اقدام نمایندگی آموزش و پرورش داریون ، در خور تامل است.

لازم به ذکر است که گفته می شود مدرسه ابتدایی حقیقت جو با بیش از نیم قرن فعالیت با مشکل جدی کمبود کلاس و فضای آموزشی و دیگر امکانات روبروست!

نمایندگی آموزش و پرورش داریون به جای حل اساسی مشکل و پی گیری نسبت به ساخت یک آموزشگاه جدید در مقطع ابتدایی برای شهر داریون ،در پی تزریق مسکن و آرام بخشی موقت برای حل این مشکل است و چه بسا با انتقال مدرسه حقیقت جو به شیفت مخالف مدرسه ی شهید خوش نژاد ،مسولین مربوطه در نوسازی مدارس،هرگز به فکر ساخت مدرسه ای ابتدایی در این شهر نیافتند!

پیشنهاد می شود با پیگیری امور و آوردن مسولین ذیربط در کلاسهای درس و روبرو نمودن آنها با مشکلات کمبود جا و مکان آموزشی ،روند ساخت مدرسه ای جدید برای دانش آموزان مقطع ابتدایی هر چه سریعتر سرعت بخشیده شود . این درمانهای موقتی اثری نداشته و نخواهد داشت.