دل نوشته ها

اینجا هوای پنجره سرد است…

در کوچه دلم

پیچیده بوی غم

ای آشنای من

khabarnegar110

تنها بیا و حال مرا بپرس

تنها بیا

زیرا که احساس می کنم

اینجا هوای پنجره سرد است….

15 دیدگاه

 1. سلام
  روز خبرنگار را به شما دوست و استاد عزیز تبریک عرض میکنم
  با آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما و خانواده گرامی و تمامی خبرنگاران زحمتکش این مرز و بوم

 2. سلام باز خدا خیرتون بده که خودتون یاد آوری کردید!صادقانه میگم خیلی از این مناسبتا اگه بارها وبارها توسط رسانه های مختلف یادآوری نشه مردم یادشون نمی مونه.اما احتمالا طرف خطاب شما هم مسولین بود نه مردم.من هم به نوبه خودم به شما وهمه خبرنگاراتبریک میگم و آرزوی موفقیت میکنم.

 3. با سلام
  فرا رسیدن روز خبرنگار را به خبرنگاران محترم سایت داریون نما تبریک عرض می نمایم.

 4. باسلام ، این پنجره رو به فردایی سبز و خرم باز است …روز خبر نگار برآقایی عزیزی که حالا مدیر یک سایت پر طرفدار است و به زودی سایتش سه ساله می شود مبارک باد. اکنون ما بر خود افتخار می کنیم که به همت یک جوان ممتاز داریونی ، نام داریون را در فضای مجازی پرآوازه شده است .خدا قوت .

 5. سلام

  جان نباشد جز خبر در آزمون
  هرکه را افزون خبر، جانش فزون.
  روز خبر نگار و تولدتان مبارک

 6. سلام
  اینجانب، 17 مرداد روز “خبرنگار” را به خبرنگاران، صاحبان قلم و اندیشه و جامعه ی مطبوعات به خصوص در داریون نما تبریک می گویم و از خداوند متعال سلامتی و سعادت شما عزیزان را خواستارم.

 7. سلام بر خبرنگاران عزیز و سلام بر شهدای گرانقدر حرفه ی خبرنگاری …

  ابتدا یادی می کنم از پیشگام ره عشق، خبرنگار شهید خبرگزاری ایرنا، شهید صارمی عزیز که در چنین روزی با اهدای خون خود، قداست و ارزش والای خبرنگاری را به اثبات رساند.

  هم چنین گرامی می دارم یاد ایستادگان بر ستیغ سترگ ایمان، شهدای والا مقام خبرگزاری فارس، برادران نجار ( عکاسان خبرنگاری ) و هم چنین شهید نیلی خبرنگار عزیز و سایر شهدای رسانه.

  و اما :
  من نیز به نوبه ی خود، روز مهم خبرنگار را به همه ی خبرنگاران عزیز در رسانه ی ملی و سایر رسانه ها و عزیزان روزنامه ی خبر جنوب و همه و همه تبریک و تهنیت عرض می کنم.

  به ویژه به عنوان یک کاربر داریون نما، نهایت تشکر خودم را خدمت خبرنگاران عزیز داریون نما آقایان روح الله قربانی، مجتبی ظهرابی، علی مختاری، احمدرضا ارج زاده، یوسف بذرافکن، علی زارع و سایر عزیزانی که گه گاه زحمت تهیه ی خبر را برای سایت داریون نما بر خود هموار می کنند، اعلام می دارم و از درگاه ایزد منان برای این عزیزان توفیق خدمت صادقانه و خالصانه ی بیش تر را در عرصه ی خبرنگاری که اگر خوب به آن پرداخته شود و البته خوب هم حمایت شود، می تواند در دنیای رسانه بسیار مثمر ثمر و سرنوشت ساز باشد، خواستارم.

  به اعتقاد من، خبرنگاران از جمله مظلوم ترین اقشاری هستند که نه تنها وقت و فکر و ذهن خود را در این راه به کار گرفته اند که هر جا لازم شده، جان خود را نیز فدا نموده و با هدفی والا تقدیم خدای عاشقان کرده اند.

  خسته نباشید عزیزان خبرنگار و سایر زحمتکشان رسانه ها و خبرگزاری ها…

 8. با سلام…

  روز خبر نگار را به خبرنگار عزیزی که در روزنامه ی خبر جنوب، هم خبرنگاری می کند و هم … (چند نقطه ای که دوست ندارد از آن حرفی زده شود) و متولی سایت وزینی هم هست که کاربران عزیزتر از عزیزی دارد .

  چون می دانم دوست ندارد نامی از او ببرم بیش تر طول و تفصیلش نمی دهم، تا شناخته نشود. شما هم که او را نشناختید؟ خب خدا را شکر ! پس کم تر گله باران می شوم. همین.

 9. “هوا بس ناجوانمردانه سرد است”
  خبر چون برف می بارد
  به روی شهر وارونه

  خبر این جا
  خبر آن جا
  خبر هر جا

  زمستان است
  زمستان است و برف و باد و بوران است

  “هوای پنجره سرد است”
  دلم غمگین و پر درد است

  خبر از زوزه ی گرگ و سقوط آزاد کفتار است
  خبر از نبض بازار است

  بباید دست شد این جا
  برای بستن ویندوزهای سرد ناهنگام

  فضاهای مجاز شهر، مسموم است
  و آواز دهل از دور، مغموم است

  خبر، سنگین به روی بام می بارد
  و صبح و شام می بارد

  بباید فکر پارو بود
  که هر که بام او بیش است
  برفش بیش از پیش است

 10. باسلام

  بنده نیز به نوبه خود هر چند دیر روز خبرنگار را به همه خبرنگاران مخصوصا خبرنگاران عزیز و مدیریت محترم سایت داریون نما تبریک میگم. انشاله در انجام رسالت خویش موفق باشید.

 11. با سلام
  یه ضرب‌المثل هست که میگه ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است!
  من جا دارد از این ضرب‌المثل سوءاستفاده کنم و روز خبرنگار را به مدیر سایت و همه خبرنگاران داریون نما تبریک بگویم. با امید به اینکه قلمتان تیزتر و چاشنی آن تندتر شود، البته در یک هوای مطبوع…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا