داريون در قاب

تماس تلفنی شهردار داریون با سایت داریون نما/وقتی علی رضا زارع شهردار داریون سایت داریون نما را تهدید به تعطیلی می کند!

امروزحوالی ساعت یازده علی رضا زارع شهردار داریون در تماس تلفنی با مدیر سایت داریون نما حرف هایی زد که باعث تعجمان شد.

او که بسیار عصبانی به نظر می رسید به صورتی که انگار ما نیروی زیر دستش هستیم با ما سخن گفت وگفت که شما حق ندارید از شهردار و شهرداری و حتی شورای شهر داریون انتقاد کنید!

شهردار داریون گفت که اگر من اراده کنم و بخواهم تا همین امروز عصر سایت داریون نما را تعطیل می کنم!

علی رضا زارع که با صدایی بلند با مدیر سایت داریون نما صحبت می کرد در حرفهایش گفت که اگر یک بار دیگر از شهرداری،شهردار و شورای شهر حرفی چه خوب چه بد بزنید سایت داریون نما را تعطیل می کنم!

شهردار داریون مطالب داریون نما را باعث تشویش اذهان عمومی دانست و گفت که:” شما دارید جو داریون را در آستانه انتخابات مجلس به هم می ریزید و من می توانم نامه بنویسم برای ادارات مسوول تا با شما برخورد کنند.”

زارع درحرفهای خود با مدیر سایت داریون نما حرفهای دیگری هم زد که فعلا به امانت نزد خود نگه می داریم. تا اگر لازم شد بعدا و با مدرک بیانش کنیم.

سخن ما با جناب شهردار این است: مگر سایت داریون نما چه کاری انجام داده که باعث تشویش اذهان عمومی و متشنج شدن جو داریون شده است؟

مگر انتقاد کردن صحیح و گوش زد نمودن ایرادها ایجاد تشنج محسوب می شود؟

مگر از هر مسوولی انتقاد شد باید بلافاصله گوشی تلفن را بردارد و منتقدان را تهدید به تعطیلی و… کند؟

اصلا شهردار داریون در چه جایگاه حقوقی قرار دارد که ما را تهدید می کند چند ساعته سایت داریون نما را تعطیل می کنم؟

مگر انتقاد از شهردار و شورای شهر جرم است؟

در کدام قانون آمده که نباید از شهردار و اعضای شورای اسلامی یک شهرانتقاد کرد؟

مگر شهردار و شورای شهرعاری از هرگونه خطا و اشتباه هستند؟

آیا این حرف که :چرا عکس شهردار در لوگو سایت شهرداری قرار گرفته مستوجب چنین برخورد تندی است؟

آیا آقای زارع که به ما می گوید سایت داریون نما را تعطیل می کنم-خارج از اینکه توانایی این کار را دارد یا خیر-به عواقب این کار هم فکر کرده؟

به اطلاع شهردار داریون می رسانیم سایت داریون نمابه صورت رسمی در اداره ارشاد ثبت شده و مطالب ما و سایر سایتهایی که درارشاد ثبت شده اند بررسی می شود و اگر مشکلی باشد توسط اداره محترم ارشاد تذکر داده می شود؟

نمی دانیم تا کنون کدام انتقاد شدید سایت داریون نما باعث شده تا شهردار اینگونه برآشوبد؟

و….

این گزارش کوتاهی بود به مردم عزیز داریون که در جریان مسایل رخ داده بین شهردار و سایت داریون نما قرار بگیرند .

این را هم بگوییم که شهردار داریون به ما گفته که صبح پنج شنبه13 بهمن ماه مدیر سایت داریون نما را به اداره ارشاد فراخواهد خواند و از او شکایت خواهد کرد.

به هر حال ما منتظر نشسته ایم و دست روی دست گذاشته ایم ببینیم جناب شهردار کی تصمیم می گیرد تعطیلمان کند!

حرف آخر خود را خطاب به علی رضا زارع شهردار داریون بیان می کنیم:

آقای شهردار فکر نکنید با یک تماس و تهدید شما ،ما از راه خود که همانا پی گیری مطالبات مردم داریون از مسوولینی چون شماست کوتاه می آییم. اتفاقا این کارها ما را در ادامه راهمان تشویق می کند. مطمئن باشید و شک نکنید روال انتقادی داریون نما نسبت به شما،شورای شهر و سایر مسوولان داریون قطره ای کم نخواهد شد.

اگر جایی دیدیم که حق مردم تضییع می شود حتما بیان خواهیم کرد ونه ازشما و نه از هیچ مسوولی که در داریون مشغول به فعالیت است واهمه نداریم.

نکته مهم:فایل صوتی مکالمه شهردار داریون و مدیر سایت داریون نما موجود است و در صورت نیاز در سایت داریون نما منتشر می شود تا مردم شریف داریون خود این مکالمه و حرفهای شهردارداریون و مدیر سایت داریون نما را بشنوند و درباره آن قضاوت کنند.

30 دیدگاه

 1. بهتر است هر كس حدود خود را بداند. داريون نما همواره در مسير ولايت فقيه و مسير حق گام بر مي دارد.

 2. شما با هرکی حرف میزنی صداشو ضبط میکنی؟خجالت داره.این خودش سوء استفاده هست.و با این کار مردمو بر علیه شهردار و شورا تحریک میکنی.شما چرا خودتون انتقاد پذیر نیستین و نظرات رو فقط چیز هایی که به نفع خودتون هست تایید میکنید وبقیه نظرات رو حذف می کنید.بعضی ها برا منافع شخصیشون دم از ولایت فقیه میزنن و خودشونو یه جورایی میچسبونن به بعضی از روحانیون.برا بازدید بیشتر، ازاسم رهبر انقلاب و به پا کردن جنجال و تخریب نفرات استفاده نکن.شما که این همه معصومی دفعه بعد کاندید شورا بشو نشدی هم واست عاجزانه دعا میکنم که حتما شهردار شهر بشی.

  1. دوست عزيز ما خبرنگاريم. به ما ياد داده اند وقتي يك مسوولي زنگ مي زندو يا مي خواهيم مصاحبه كنيم صدايشان را ضبط كنيم تا هنگام نوشتن مصاحبه نياز نباشد مدام با او تماس بگيريم و دوباره سوالاتمان را مطرح كنيم. اصلا در كار خبرنگاري وقت اين كارها نيست.
   بعد هم بعضي ها حرفي مي زنند كه وقتي منعكسش مي كنيم تكذيبش مي كنند و مي گويند ما اين حرفها را نگفتيم. آن وقت آن كسي كه محكوم مي شود ما هستيم نه شما.
   باور كنيد خيلي وقتها نظرهايي براي ما ارسال مي شود كه كه برعليه مسوولين منطقه هست و ما نمايش نمي دهيم.و نبايد هم نمايش بدهيم. چون رسالت ما اين نيست كه به كسي تهمت بزنيم و خدايي ناكرده با آبروي كسي بازي كنيم.
   درباره ما هم اگر انتقادي بوده نمايش داده ايم جز اينكه توهين به كسي باشد. افتخار ما پيروي از خط رهبري است. اين را روز اول هم گفتيم مي توانيد به اولين يادداشت سايت داريون نما مراجعه كنيد بحث الان نيست. ما معصوم نيستيم. در ضمن اين را بدانيد كه شهردار شدن و عضو شورا شدن براي ما جذابيتي ندارد. ما اعتقاد داريم خدمت به مردم تنها در شهردار و عضو شورا شدن خلاصه نمي شود. پس خيالتان راحت كه به فكر اين چيزها نيستيم.
   حق يارتان

 3. جناب زارع …
  متاسفم که شما نیز به جای پاسخگویی به سوالات و تردیدها راه اشتباه برخورد ، تهدید و شاید توهین را پیش گرفته اید. ما که هر چه گشتیم تشویش نشدیم فقط به مسائل شهرمان حساس تر شدیم . شاید شما بیشتر بی تفاوتی را ترجیح می دهید ولی یادآوری می کنم که هر مسئولی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خادم ملت است و خادم وظیفه پاسخگویی را دارد.
  خواهش می کنیم فریب تملق ، و آتش بیاری اطرافیان را نخورید و با عموم مردم باشید که ریسمانی محکم تر از اعتماد مردم را برای مسئولی متصور نیستسم.

 4. به نظر می رسد چیزی که تعطیل می شود اشتباهات فاحش مسئولین و بی تفاوتی مردم است.

 5. آقای شهردار مسولین داریون کاراتون زیر ذره بینه حالا که داریون نما حرفای ملت رو به گوشتون میرسونه و مثل آینه انعکاس کاراتون رو گزارش میده لا اقل طاقت انتقاد داشته باشيد

 6. اقاي شهردار مگه شما عاري از خطا هستيد.مردم ما به قول مقام معظم رهبري انقدر بصيرت دارند تا خوب وبد را تشخيص دهند .شما نگران تشنج درانتخابات هستيد يا انتقاد از خودتان.داريون نما يعني مردم داريون در تمام نقاط جهان پس ما را تهديد نكن . .تحمل انتقاد داشته باشيد بگذاريد مردم خودشان سره را از ناسره تشخيص دهند.

 7. طلايي كه پاكه چه منتش به خاكه. ما از داريون نما و دستندركاران دلسوزش حمايت مي كنيم.

 8. داريون نما يكي از افتخارات داريون بوده كه تازه در ابتداي راه است. داريون نما به همه مردم داريون تعلق داره و برايش آرزوي موفقيت مي‌كنيم.

 9. از تهدید کردن دکتر افتخار شروع شد و تخریب کردن سابقه و کارهای مهم دکتر بعد رسید به رئیس شورا ناصر شرفی حالا هم که شهردار.نفر بعدی کی باشه خدا میدونه.مسئولین گوش به زنگ باشید.همشهریان توقع دارن داریون یهو بشه پایتخت کشور که راضی باشن.و این همه تلاش دکتر و شرفی رو زیر سوال میبرن.هرکس حرمتی داره و هرکی حد خودشو باید بدونه.

 10. حکایت شما حکایت نمک خور و نمک دان شکن هست.برا گرفتن مجوز سایتت از ارشاد همین مسئولین که الان تخریبشون کردی کلی تلاش کردن.شما شد برا یه بار تخریب نکنی و بگی که بعضی از مسئولن چقدر تلاش کردن؟فقط تخریب.شما میتونی منکر کار های دکتر افتخار در داریون بشی ؟یه شهر تو 35 کیلومتری شیراز هست که یه سایت داره فقط داره مسئولین رو خراب میکنه و اصلا حد خودشو نمی دونه و به اینکه فلانی طرفدار فلان نماینده میکنه هم گیر میده.

  1. سلام دوست گرامي ممنون از حضورتان در سايت داريون نما
   نمي دانيم منظور شما از نمك خوردن و نمكدان شكستن چيست؟ ما كدام نمك مسوولين داريون را خورديم و نمكدانشان را شكستيم؟!
   چه كسي گفته مسوولين داريون براي مجوز سايت داريون نما خيلي تلاش كردند؟قابل توجه شما اينكه وقتي مجوز سايت داريون نما اخذ شد هيچ مسوول داريوني در جريان نبود.
   اگر منظورتان مراسم رونمايي از سايت داريون نماست كه در سالن آتش نشاني شهرداري برگزار شد بايد بگوييم آن جلسه مخصوص سايت داريون نما نبود جلسه شوراي اداري شهر بود كه در كنار آن سايت داريون نما هم رونمايي شد. كه البته همانجا از شهردار و رييس شورا بابت در اختيار آن وقت توسط مدير سايت داريون نما تشكر شد.
   در ضمن خوب است به مطالب سايت نگاهي بياندازيد آن وقت است كه متوجه خواهيد شد از شهردار هم مطالب زيادي داشته ايم به نحوي كه برخي بينندگان فكر مي كردند ما سايت شهرداري داريون هستيم.
   دوست خوب ما قصد تخريب كسي را نداريم مطمئن باشيد.
   باز هم سپاس از حضورتان.

 11. سلام
  آقای زارع فقط شهردار داریونه که زیر نظر شورای شهره اینو یکی باید بهش بگه
  موفق باشید

 12. آقاي شهردار امام علي(ع) به مالك مي فرمايد چاپلوسان ثناگو را از خود دور بدار زيرا آنان طالب نعمت و آسايشند و در روز سختي تو را به چنگ بلا سپارند و خود به گرد ديگري حلقه زنند. تو را به استفاده از انديشه خيرانديشان و انسانهاي صالح وصيت مي كنم.
  آقاي عزيز بهتر است بدانيددوران برچسب هاي ناچسب تمام شده. بهتر است انتقادپذير باشيد.

 13. جناب مهندس زارع
  كاش به فكر اصلاح مشکلات و مسائل مطرح شده بوديد نه اينكه تلفن رو بر داريد و سايت داريون نما رو تهديد به تعطيلي كنيد.
  به نظرتون شما در چه پست و مقامی هستید که می خواهید این کار رو بکنید ؟
  اصلا” که این کار از عهده شما بر بیاد . اگر اين کار رو می کردید می دونستید یعنی مهر تایید بر همه ایراداتتون.
  به نظر می آد یه کم تامل و فکر در راه صحیح رفع مشکل به جای تهدیدهای بی ثمر خیلی می تونه به شما کمک کنه.
  ببخشید این قدر رک گفتنم

  1. باعرض سلام خدمت هردوجناح محترم هم مسئولین سایت داریون نماوهم شورای محترم شهروشهردارمحترم داریون.به نظربنده بهتر اگه میخوایم داریون پیشرفت کنه یک دل ویک صداباشیم وگرنه داریون تاابدبه همین شکل خواهدماند.موفق وموئیدباشید.

 14. سایت های شهر های دیگه ندیدم که با شهردار و اعضای شورا و مسئولین درگیر بشن.خوب آدم ها وظیفه خودشونو بدونن.

  1. سلام دوست عزيز ممنون از حضورتون در سايت داريون نما
   شايد تمام سايتهاي شهرهاي ديگر را نديده ايد. كافي است مثلا نام شهر خاوران را در گوگل سرچ كنيد آن وقت است كه خواهيد ديد آنها چگونه تندترين انتقادها را نسبت به شهردار و شوراي شهرشان بيان مي كنند.
   احتمالا سايتهايي كه شما ديده ايد سايتهاي شهرداري و شوراي شهر يا سايتهاي خنثي بوده. ما نيامده ايم تنها انعكاس اخبار و عملكرد مسوولين باشيم. رسالت ما بيان مشكلات مردم است به مسوولين.

 15. با سلام. من قبلا شهردار را کجا دیده بودم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!از شهردار بخواین رزومه خودشون را بفرسته تا ببینیم چیکاره بودند چیکارا کردند؟ با تشکر

 16. باسلام بنده ضمن اعلام حمایت از داریون نما و مدیر مجرب آن وضمن قدردانی از خدمات شایسته شورا وشهرداری از شهردار محترم و شورای اسلامی خواهش می کنم که مساله پمپ بنزین را حل کنند واقعا دیگر هیچ عذر وبهانه ای برای اون وجود نداره
  واقعا باعث آبروریزی و خجالت است که ما به یک رهگذر که میپرسه پمپ بنزین شهرتون کجاست بگیم نداریم
  من پیشنهاد می کنم برای تسکین مردم ضمن علم به سایر خدمات و زحمات شهرداری و شورای محترم رسمااز مردم عذرخواهی کنند که این نشاندهنده حس مسئولیت اونها میتونه باشه

 17. داريون نما یک سایت مردمی است از تهدید نمی ترسد و چاپلوسی هیج کس را نمی کند مردم داریون مردمی فهیم هستتند واز داریون نما با تمام توان حمایت می کنند مرحبا به حاج عزیزی که از طرف مردم از داریون نما حمایت کرد

 18. … جمش کنید.خودتو … تا یه اتفاقی میفتد میچسبونید به رهبر و امام جمعه و …. از بس میترسید و دروغگو و دروغ پذیرید و جوجه …

 19. داریون نما سایت محبوب همه ی ما است تغیر شکل و شمایل و محتوای سایت را تبریک می گویم، در شبانه روز گاهی تا چهار ساعت از اوقات فراغت مرا پر بار می کند،همه ی ما باید این سایت فرهنگی ، اجتماعی ، خبری و تحلیلی را تقویت کنیم و نقد پذیر باشیم ، افراد فعال در زمینه فرهنگی انگشت شمار هستند واقعا باید همه مثل من (بی انصاف )نباشند وحتی این سایت را تبلیغ و معرفی کنیم خداوند یاور شما باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا