ديدگاه

از نان هاي بي كيفيت تا خودپردازهاي خراب داريون

يوسف بذرافكن/

آيا بر نانوايي هاي داريون نظارت مي شود؟

نان به عنوان برکت سفره های مردم و پر مصرف ترین ماده خوراکی از اهمیت بسیار برخوردار است و با ید با افزایش کیفیت آن از ضایعات فراوان آن که متاسفانه در کشور ما از آمار با لایی برخوردار است جلوگیری شود.

در حالی که به این امر مهم توجه نمی شود و با وجود آنکه قیمت یک قرص نان در داریون از 28 به 150 تومان افزایش یافته است ولی همچنان در برخی از نانوایی ها نان کم کیفیت عرضه می شود.

البته در آغاز اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها در مدت کوتایی کیفیت نان افزایش یافت. کاری که متاسفانه به دلیل عدم نظارت مستمر ادامه پیدا نکرد.

اکنون کیفیت نان در برخی از نانوایی ها از زمان قبل از اجرای هدفمند کردن یارانه ها هم کمتر شده است . به نظر مي رسد رسیدگی به این موضوع احتیاج به توجه بیشتر مسولین دارد.

نقص فني مكرر خودپردازهاي داريون

   جمعیت کثیری از نمازگزاران پس از بازگشت از نماز شکوهمند جمعه در برابر دو شعبه خود پرداز شهر تجمع کرده بودند و متاسفانه هر دو خود پرداز سرویس دهی نمی کرد و پیوسته این پیغام را می داد که به علت نقص فنی از خود پرداز دیگری استفاده کنید.

این در حالی است که منطقه داریون فقط همین دو دستگاه خود پرداز ( عابر بانك) را دارد و به ویزه در مواقع برداشت یارانه ها مردم با مشکلات فراواني روبرو می شوند و د ر حالی که در اغلب اوقات عابر بانک شعبه کشاورزی یا پول ندارد و یا قطع است ازدحام بیش از حد مردم در جلو بانک ملی باعث تلف شدن وقت مردم می شود . این مشکل وقتی به نهایت می رسد که عابر بانک ملی، هم از کار می افتد .از مسولین انتظار می رود این مشکل مردم را بر طرف نمایند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. چرا مسوولين توجهي نمي كنند. چرا مردم واسه دریافت پول از عابر بانک باید نصف وقت مفیدشون را در صفوف صرف کنند که بعدشم به قول شما باید به علت نقص فنی از خودپرداز دیگری استفاده کنند. ما انتظار داریم برای چنین مسائل ساده ای مسولین خودشون سريعا اقدام كنند..

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن