اخبار ويژه

جوابيه نمايندگي آموزش و پرورش داريون به اخبار ويژه داريون نما

انتشار خبر استعفاي يوسف بذرافكن در بخش اخبار ويژه سايت داريون نما از مسووليت كانون فرهنگي وحدت آموزش و پرورش داريون با واكنش محمد زارعي مسوول نمايندگي آموزش و پرورش داريون همراه شد.

به گزارش داريون نما مسوول نمايندگي آموزش و پرورش داريون جوابيه اي بر اخبار ويژه داريون نما ارسال كرده كه در ادامه آن را ملاحظه مي فرماييد.

پایگاه محترم اطلاع رسانی و خبری تحلیلی داریون نما
با سلام
احتراما مطلبی در سایت داریون نما ملاحظه گردید مبنی بر اینکه آقای یوسف بذرافکن به علت کمبود امکانات و نیروی انسانی از سمت مدیریت کانون فرهنگی-تربیتی وحدت داریون قصد استعفاء دارد و به تدریس در مدرسه خواهد پرداخت .
در جواب به این خبر لازم به ذکر است که برادر یوسف بذرافکن با داشتن ۲۷ سال سابقه کار به دلیل اینكه نزدیک به بازنشستگی است و به دلیل اینکه در دوران بازنشستگی از حقوق بیشتری برخوردار گردد خودشان تقاضای تصدی پست مدیریت دبستان حقیقت جو داریون را داشته و با اصرار خودشان و نه به استعفا در سمت مدیر دبستان مذکور منصوب گشته اند و این به خاطر تاثیر حق مدیریت ایشان در حقوق بازنشستگی نامبرده بوده است نه به علت کمبود امکانات و نیروی انسانی . لذا خواهشمند است پاسخ این نمایندگی را جهت اطلاع کاربران محترم در سایت درج فرمائید.
  با احترام محمد زارعی مسوول نمایندگی آموزش و پرورش داریون       

برچسب ها

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

  1. البته اين دليلي نمي شود كه بگوييم كانون وحدت داريون نيروي كافي داشته است. به هر حال اين مشخص است كه كانون داريون نيروي توانمند كافي در اختيار ندارد.

  2. با سلام البته آقای زارعی فقط یک سال است که در سمت مسولیت نمایندگی است و شاید از مشکلات همه ساله کانون اطلاع کامل نداشته باشد ولی حقیر بیش از پانزده سال است که با مشکلات کانون و نداشتن حق مدیریت دست و پنجه نرم می کنم و اگر می خواستم فقط به دلیل نداشتن حق مدیریت استعفاء بدهم سالهالی قبل این کار را انجام می دهم و همه همکاران گرامی در جریان برنامه ها و مشکلات کانون هستند و این مشکلات را نمی توان انکار یا مخفی کرد ،البته آقای زارع مقصر نیستند چون فقط یک سال از خدمت من در کانون در دورا ن مسولیت ایشان بوده است و چه قبول کنیم چه قبول نکنیم این مشکلات در کانون و جود دارد و کانونی که باید دوازه ماه فعالیت داشته باشد با این وضعیت فعلی سازگار نیست و اگر آقای زارع مدیری را سراغ دارد که پانزده سال بدون حق مدیریت در جایی فعایت داشته باشد نام آن را بگوید .آیا این واقعیت ندارد که کانون در سال گذشته فقط یک نیروی هشت ساعته داشته است ؟ به هر حال من در سالهای پایانی خدمت خود و با وجود مشکلات در کانو ن ترجیح دادم به مدرسه برگردم و این تقاضا را با معاونت محترم پرورشی ناحیه در جریان گذاشتم ، حقیر به عنوان کسی که سالهای زیادی از خدمت خود را در کانون گذرانده ام آرزوی پیشرفت کانون را دارم و از آقای زارع و اداره گله شخصی ندارم و تشکر می کنم

  3. با تشکر از استاد عزیزم اقای بذرافکن.زحمات شما بر کسی پوشیده نیست.اما از انجا که اقای زارع مسول نمایندگی داریون انسان بسیار پر تلاش و پی گیری هستند انشااله شاهد پی گیری این مساله از طرف ایشان باشیم چون واقعا در این یکساله که از تصدی ایشان میگذرد و افتخار خدمت به ایشان را داشته ایم شاهد یک جهش در نمایندگی و کل مدارس بوده ایم .خدا به ایشان و اقای بذرافکن جزای خیر دهد .

  4. جوابيه نمايندگي آموزش و پرورش داريون كاملاً غيرمنصفانه و خالي از لطف است. مسئول نمايندگي به جاي پذيرفتن واقعيت‌هاي تلخ در مورد كمبود امكانات فرهنگي و تربيتي در داريون و همچنين به جاي تقدير از مردي كه عمر خود را صرف پرورش جوانان اين شهر كرده است با فرافكني تنها انگيزه‌هاي مالي را دليل تصميم آقاي بذرافكن مي‌داند. به هر حال اين روزها چه كسي مي‌تواند ادعا كند كه دغدغه مالي ندارد ليكن در اين احوال نيز مي‌توان در قضاوت‌هاي فردي و سازماني انسانيت را فراموش نكرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن