دل نوشته ها

خدايا شرمنده ايم…

نجمه حقیقت جو|

الهی ، ماه بندگی توبه سراغمان آمد در حالیکه ما در کار خویش درمانده ایم ، یارب یارب کنان ، ملتمسانه تو را در اشکهای بی صدایمان فریاد می زنیم .

خجالت زده ایم از نمازهای پریشان ، از حسناتی که با پیروی از شیطان به گل های مرداب گناه مبدل گشته اند ، از روزه هایی که تنها جز گرسنگی وتشنگی خیری رابه آستان عزت و جلالت پیشکش نمی کنند ، خجالت زده وشرمسار از دروغ هایی که عادتمان گشتند ، از روزهای حلالی که آنرا با حرام آمیخته و روانه شکمهایمان کردیم .

الهی شرمگین از وجودمان که گویی فراموش کرده امام حی و زنده ای داریم که لطف نگاهش و استجابت دعایش در حق ما بندگان عاصی وناسپاس ، حیاتمان را تضمین می کند وما را از سقوط در پرتگاه خواسته های دنیوی وهوسرانی هایمان می رهاند ، شرمنده از تو وحضورت که بواسطه حقارت وجودمان حضور تو را درک نکردیم و یا شاید خودمان را به غفلت زدیم وتنها نام مسلمانی را با خود یدک کشیدیم .

بار الها شرمنده خودمان که با تمام لطف وکرم ومهربانی وشفقت وکرامت وقدرت بیکرانت جانمان را لایق آتش سوزان جهنم گردانیدیم و روحمان را سرگردان میان هوسرانی و بندگی تو کردیم شرمنده از جسم وروح پریشانی که نتوانستیم آنرا پایبند نعمت بندگی گردانیم واز هوسرانی ها دورش کنیم. یا مولا از آشفتگیهایی که آنرا سهم روحمان کردیم وفرصتش ندادیم که در دریای بیکران وبا کرامت بندگی ات پروبال بگستراند وبا غل وزنجیر خواسته ها ولذات دنیوی به دامش انداختیم عذر می خواهیم از پروانه فرصتهایی که برای بازگشت ما به سویت فرستادی وبالش را شکستیم ، از تلنگرهایی که به ما زدی وخودمان را به آن راه زدیم ، از رجب ها وشعبان ها یی که زمینه خودشناسی و خداشناسی بندگان ذلیلت را فراهم نمودی و سودی نبردیم شرمگین ایم . وسپاس از لطف دیگر باری که شاملمان کردی از ماه بندگی و نیایش ماه شستشوی روح پژمرده امان در آب حیات رمضان ماه پرکشیدن از فرش ذلمتمان به عرش بندگی ات ، ماه مهمان توشدن وبرسرخوان نعمت گسترده ات تنعم کردن واز فرصت طلایی « توبه » که دیگر بار بر سرمان افکند توبه  مارابپذیر وگناهانمان را ببخش و به حضرت مهدی ( عج ) جان جانان عالمیان ما را بیامرز. وسلام صادقانه ما را به گرامی ترین و برترین ماه خدا ، ماه رمضان پذیرا باش وما را لیاقت عبادت و طاعت و بندگی عطا فرما وبه حق آقای مضطرمان ، مولای منتظر ، مارا از منتظرا ن واقعی آن حضرت و از افضل یارانش قرار ده و بحق دعای « أَََََََََمن یُجیب » حضرت ولی عصر ( عج ) ، فرجش را نزدیکتر بگردان ….. آمین یارب العالمین

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. دوستان سلام . مدير محترم سايت خسته نباشي . مطلب بسيار ارزشمند و از سر خلوص خواهر حقيقت جو به همراه قلم شيوا و متن بسيار ادبي ايشان نشان از تعهد قلبي ايشان به دين انقلاب و حضرت ولي عضژصر (عج) دارد . مطلب زيبايي بود . امام زمان پشتيبان شما باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن