منهاي داريون

قاسم جهاندیده داریونی،صراحت در سخن شهامت در عمل

*رپرتاژ آگهی:

قاسم  جهاندیده داریونی

( فرزند خوشیار)

کاندیدای چهارمین دوره شورای اسلامی

 شهر داریون

تحصیلات: فوق دیپلم کامپیوتر

اهداف و دیدگاه ها

1ـ تلاش برای ایجاد بستر مناسب در زمینه اشتغال جوانان

2ـ حمایت از جوانان و ورزشکاران در تمام امور

3ـ تلاش برای فراهم کردن تسهیلات مسکن با ایجاد تغییر در روند امور شهرداری 

4ـ هماهنگی بین ادارات جهت رفع مشکلات مردم و پیگیری بر عدم پاسخگویی آنان

5ـ استفاده از نظریات نخبگان و فرهنگیان و مردم شهر در کلیه امور

به امید حضور گسترده و پر شور همشهریان محترم. وعده ی دیدار ما جمعه 24 خرداد پای

صندوق های رای.

*********************************

«نگرش ها چه مثبت و چه منفی باید مد نظر باشند؛ و اصولا تا کسی از کارتان ایراد نگیرد نمی دانید معایب کارتان چیست»

بنده با توجه به ایده هایی که در ذهن خود داشته و با توجه به عملکرد و توانایی که در زمینه ی پذیرش مسئولیت در خود  می بینم، خود را موظف می دانم با امید به عنایت حق تعالی و حمایت مردم عزیز شهر داریون، در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر شرکت کرده و انشاءا. . . با رای اعتماد اهالی محترم، بتوانم خدمتگزاری شایسته برای همشهریان باشم.

طبعاً اهداف اینجانب در زمینه های مختلف، متفاوت است، اما به طور کلی دیدگاه بنده بر پایه ی عدالت اجتماعی می باشد. پیگیری خواسته های اقشار ضعیف و اشتغال جوانان که بی تردید مهمترین دغدغه مردم است، از اهدافی است که با همیاری افرد مستعد و مسئولین عالی رتبه قابل حل خواهد بود.

امروزه مهمترین عامل معضلات اجتماعی و فقر فرهنگی، نبود بستر مناسب و کمبود فضای فرهنگی و ورزشی و عدم حمایت کافی از جوانان است. استعداد جوانان منطقه طی سالیان اخیر، آنگونه که باید، مورد توجه قرار نگرفته و دغدغه ی بیکاری آنان معضلی است که گریبانگیر قریب به اتفاق خانواده هاست. شاید اگر طی سالیان متمادی، از توانایی های گوناگون افراد، نظیر علم و دانش و درایت و سرمایه ی آنان به نحو شایسته ای حمایت می شد، شاهد این  همه مهاجرت از منطقه نبوده و در نتیجه اشتغالزایی و پیشرفت های مناسبی را به وضوح می دیدیم.

به هر حال اهم فعالیت هایی که به نظر اینجانب در اولویت بوده و بنده در صورت توفیق خدمتگزاری پیگیر آنها خواهم بود، عبارتند از:

1ـ در بخش کشاورزی: با توجه به زمین های مستعد، وجود افراد جویای کار، تشویق و ترغیب سرمایه داران بخش کشاورزی جهت سرمایه گذاری در منطقه، می توان با پیگیری امور از طریق افراد و نهادهای مربوطه بستری فراهم آورد تا باعث به وجود آمدن یک فرآیند تولید مناسب و پویا شود.

2ـ در بخش ورزشی: با وجود قهرمانان کشوری منطقه و همچنین استعداد جوانان که در بسیاری موارد شاهد درخشش آنان بوده ایم، بسیار به جاست که صدای این ورزشکاران را به گوش مسئولین رسانده و با تشویق و ترغیب جوانان مستعد منطقه، آوازه ی افتخار آفرینی شان را در سطح کشور و یا حتی در سطوح بین المللی بشنویم.

3ـ در بخش  فرهنگی: همانگونه که الحمد ا . . .  در سالهای اخیر شاهد فعالیت های مفید گروه های مذهبی و تشکل های دینی و نهادهای فرهنگی  بوده ایم و مسئولین محترم این عرصه منبع خیر و برکت منطقه بوده اند، امید می رودکماکان هم بر تعداد اینگونه هیئات افزوده گردد و از لحاظ کیفی با برگزاری منظم و مرتب این هیات ها و مراکز، شاهد تعالی فرهنگ منطقه باشیم.

4ـ پیگیری مشکلات و خواسته های مردم: در رابطه با مشکلات مردم و مسئولین، اینجانب بدون هیچگونه چشم پوشی، مصرانه و پیگیرانه مانع هر گونه اجحاف شده و تلاش خواهم  کرد این  امر به صورتی باشد که هیچ یک از مسئولین خود را از مشکلات مردم جدا ندانسته و نهایت تلاش خود را در برآوردن خواسته های به حق مردم به کار گیرند. انشاء ا..

اهداف و دیدگاه ها

1ـ تلاش برای ایجاد بستر مناسب در زمینه اشتغال جوانان

2ـ حمایت از جوانان و ورزشکاران در تمام امور

3ـ تلاش برای فراهم کردن تسهیلات مسکن با ایجاد تغییر در روند امور شهرداری 

4ـ هماهنگی بین ادارات جهت رفع مشکلات مردم و پیگیری بر عدم پاسخگویی آنان

5ـ استفاده از نظریات نخبگان و فرهنگیان و مردم شهر در کلیه امور

به امید حضور گسترده و پر شور همشهریان محترم. وعده ی دیدار ما جمعه 24 خرداد پای صندوق های رای.

دوستدار مردم داریون ـ قاسم جهاندیده داریونی

23 دیدگاه

 1. سلام بر کاندیداهای جوان و مردم فهیم و آگاه زادگاهم داریون…چند روزی است مدام با آقای داریون نما تماس می گرفتم و می گفتم: پس چی شد تبلیغات این کاندیداهای جوان؟ نمیخوان برنامه هاشونو عنوان کنن. عاقبت دیروز متنی تهیه کرده و از آنان خواستم که زودتر در این مورد اقدام کنن و ارسالش کردم برای داریون نما که چون الحمد لله این دو کاندیدای جوان حضورشون رو اعلام کردن احتمالا آقای داریون نما صلاح رو در این دیدن که درج نشه. امروز نیز دست به دامن طنز شدم و طنزی بلند بالا سرودم . عنقریب بود که بذارمش تو سایت که چشمانم افتاد به حضور این دو کاندیدای جوان و منصرف شدم

 2. سلام برنامه خوبی دارید و قیافه خوب و شانس خوب که اولین هستید که نفر توی سایت امدید . اگر شغلتان هم نوشته بودید بهتر بود .
  .رای من اقای جهاندیده

  1. ضمن تشکر از جناب سروش بنده مدیریت فروشگاه مزرعه سبز روبروی فلکه شهدا درخدمتم

 3. سلام… روزی که این دو کاندیدای جوان (خواهر و برادر) رو در کافی نت پارسا دیدم و توسط آقای برزگر بهشون معرفی شدم، گفتن: ما دیگه نمیدونیم چی توی بروشور تبلیغاتیمون بیاریم که شما تو مطالب و طنزهاتون نیاورده باشین… منم گفتم اولا که این خوبه که شما و مردم دغدغه های مشترک داشته باشین. چون منم هیچ چیزی از خودم نگفتم. حرفای من تماما همون حرفای مردمه. نه کمتر و نه بیشتر و بعد هم جمع بندی نظرات شما عزیزان رو در ” مرحله ی دوم فراخوان عمومی داریون نما برای منطقه ی داریون” بهشون نشون دادم و گفتم عمیق بخونید تا بر انتظارات مردم واقف تر شوید. در ثانی طنز ها رو فقط کمی تا قسمتی ابری جدی و شوخی بگیرید. در عالم طنز برای نمایان ساختن واقعیتها، لازمه که شاخ و برگ بهش بدیم و دور از واقعیت هایی رو هم عنوان کنیم. این رو دیگه به اونا نگفتم ولی یواشکی به شما میگم: عزیزان مطمئن باشید در پس هر شوخی، حرف جدی هم نهفته است ولی با ظرافت خاص طنز…. اینها رو گفتم که عرض کنم: عزیزان کاندیداهای شوراهای شهر و روستاهای منطقه ! اولا سریع تر برنامه هاتونو اعلام کنین و در ثانی با مطالعه ی عمیق و دقیق مشکلات، معضلات و مطالبات حقه ی مردم که فقط بخشی از آن در لابلای مطالب و دیدگاه های عزیزان از جمله فراخوان ها آمده است، بر انتظارات مردم مظلوم و زحمتکش منطقه، واقف شوید و بدانید برای چه آمده اید و برای چه شما را انتخاب خواهند کرد… و اما مردم فهیم و آگاه…. منتقدان خوبی باشید تا با دید باز و هشیاری کامل انتخابی پسندیده داشته باشید و گام به گام با نمایندگان راستینتان خود را آماده سازید برای منطقه ای آباد و مردمی شاد…. انشاءالله.

 4. با سلام خدمت کاندیدای جوان، جناب آقای قاسم جهاندیده داریونی….
  ضمن عرض تشکر به خاطر پیش قدم شدن در اعلام برنامه هایتان در سایت، به نیابت از کاربران عزیز داریون نما، چند پرسش از حضورتان دارم که انتظار دارم به آن ها با صبر و حوصله و متانت پاسخ گویید:
  1-لطفا به اختصار، سمت ها و مسئولیت های قبلی و فعلی خود را شرح داده و بفرمایید،چه اقدام عاجل و شگرفی در طول مدت خدمت خود، انجام داده اید که در سرنوشت گذشته و حال مردم منطقه موثر بوده و یا در آینده تاثیر گذار خواهد بود؟
  2-در بخش کشاورزی، چه طرح خاص و ویژه ای برای متحول نمودن امر کشاورزی در منطقه، دارید؟ لطفا کلی گویی نفرمایید و کمی هم به جزئیات و راه کارهای عملی با ذکر چند مثال بپردازید.
  با تشکر از حضور پر رنگتان در صحنه ی اجتماع و شورا….

  1. با سلام خدمت جناب زارع 1بنده مدت پنج سال در شرکت تعاونی دامداران داریون خدمت کرده ام که کارنامه خود را بدست مردم سپرده وقضاوت را از انان میخواهم
   2با توجه به ایده هایی که در ذهن دارم اجازه دهید چنانجه مورد تفقد مردم قرار گرفتم در موردشان اقدام نمایم تا به صورت شعار نباشد

 5. جناب جهاندیده سعی کنید اهدافتان را با واقعیات موجود تطبیق دهید ، بسیاری از آن ها آرمان گرایانه وفقط شعاری است ، با دادن این وعده ها توقعات را بالا نبرید ، نکته دیگر چرا بین شما خواهر وبرادر فقط یک نفر کاندیدا نشد؟
  مشکلات داریون با این شعارها حل نمی شود

  1. باسلام خدمت جناب محمد بنده صحبت خود را مبنی بر تلاش در جهت اهداف خود کرده ام نه بیشتر اما معتقدم بر این مثل معروف که شخصی که میخواست کوه راجابجا کند ابتدا سنگریزه ها را جمع کرد
   در مورد دو نفر همزمان کاندید شدن این جواب که هر سری دارای عقلی است اما هدفها یکی

 6. با سلا م هرچند همه به سایت دسترسی ندارند ولی کابران داریون نما می توانند مبلغ لسانی کاندیداهای شایسته در بین دوستان ،خویشاوندان و خانواده خودشان باشند .

 7. درخوش نامی خانواده مرحوم خوشیار جهاندیده هیچ شکی نیست ، اما آیا صرف خوش نامی دلیل موجهی برای کاندیدا شدن است؟

 8. باسلام:
  مسلمادرخوش نامی خانواده مرحوم خوشیار جهاندیده هیچ شکی نیست ، و خوش نامی يكي از فاكتور هاي مهم در انتخابات مي باشد . اين جانب حمايت خود را از آقاي قاسم جهانديده و خانم جهانديده اعلام مي نمايم . و براي ايشان آرزوي موفقيت مي كنم . انشااله .

 9. جا داره تشکر کنم از دوستان عزیزی که استفاده از روش تبلیغات مجازی رو به روش کاغذی اون ترجیح داده اند که این خود اهمیت اونها رو به ظاهر شهر میرسونه.
  شایستگی یه نفر چیزیه که به خانواده یک فرد مربوط نمیشه و بصورت اکتسابی حاصل میشه اما بنده توی نظرات داده شده دیدم نظراتی که این دو مقوله رو به هم ربط داده بودن، بنده با هیچ کدام از کاندیدا آشنایی کاملی ندارم ولی نا خواسته گرایش پیدا کردم به سمت کسانی که با برنامه و هدف وارد صحنه شده اند ولو دست نیافتنی،و چه زیبا بود این جمله: برای جا به جایی کوه باید از سنگ ریزه ها استفاده کرد.امیدوارم این روحیه کاندیدا ها تا آخر حفظ شود.
  با تشکر

 10. با سلام
  البته اقا کیان فقط خوشنامی کافی نیست .ولی لازم است.افرادی که کاندید می شوند بومی ان منطقه باشند وگرنه مانند استانداران سیاسی این چند دوره اخیر فارس فقط به عنوان یک سکوی پرتاب از فارس استفاده نموده و فارس را با کلی مشکلات و فلاکتها یی که خودشان درست کرده اند رها نموده و جهت پستهای بهتر به تهران مراجعت نمودند.
  البته جهاندیده ها علاوه بر خوشنامی و داریونی اصیل بودن دارای روحیه مردم داری و کار برای مردم و حتی دلسوزی نیز می باشند که البته این را از پدر مرحومشان به ارت برده اند.خدا رحمت کند همه رفتگان را.امیدوارم هر چه صلاح مردم داریون باشد اتفاق بیافتد.

 11. بنده بنوبه خود از تمامی عزیزان که بنده وخانم جهاندیده را مورد لطف خویش قرار داده اند کمال تشکر رادارم وامیدوارم با عنایت الهی واعتمادمردم بتوانیم گامی موثر در جهت پیشبرد اهدافمان در داریون برداریم که باعث تعالی داریون شود

 12. سلام جناب آقای جهاندیده…. ورود خواهر گرامیتان و سایر جوانان برومند در پست شورا را به شما و سایر کاندیداها که با قصد قربت و برای خدمت صادقانه آمادگی خود را اعلام کردید، تبریک و تهنیت می گویم…. فراموش نکنید که مسئولیت شما در قبال مردم به پایان نرسیده است و افزون بر خدمت در سایر امور، باید در امور شوراها هم یار و یاور و پشتیبان خواهرتان و سایر اعضای شورا باشید…. پویا و پایا باشید.

 13. با تشکر از اقای جهاندیده
  من هم این موفقیت را به خانواده ی محترمتان وخصوصا سرکار خانم جهاندیده که در شورای حل اختلاف همکار بنده میباشند تبریک عرض مینمایم .امیدوارم که همواره یار و مددکار اعضای شورا باشید و تجربیات گرانبهایتان را در اختیار انها قرار دهید
  ایشان در شورای حل اختلاف زحمات زیادی را بر دوش میکشند که امیدوارم در این مسولیت جدید هم مثل قبل موفق باشند
  با تشکر از جنابعالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا