اخبار ويژه

خبر ویژه؛شهردار داریون انتخاب شد؛آقایی به نام “روزگار”؟!

پس از روزها انتظار و کش و قوس بسیار ظاهرا بالاخره شهردار داریون انتخاب شده و به احتمال زیاد فردا در جلسه شورای اسلامی شهر داریون معرفی می شود.

به گزارش داریون نما گفته می شود “روزگار” نام شهردار جدید داریون است که البته از سوابق وی اطلاعی در دست نیست.

متاسفانه شکری رییس شورا نیز پاسخگوی خبرنگار داریون نما نبوده و تا لحظه مخابره این خبر هیچ اطلاعاتی از شهردار داریون در اختیار خبرنگار ما قرار نداده است.

امیدواریم چنین مسایلی دیگر روی ندهد و اعضای شورا و خصوصا رییس شورا برای اصحاب رسانه که نماینده افکار عمومی و مردم هستند احترام قایل شده و بهتر از اینها پاسخگو باشند.

گفتنی است در دوره گذشته شرفی رییس شورا همواره به خبرنگار داریون نما پاسخگو بود.

9 دیدگاه

 1. باز هم جای شکرش باقی است که شهردار انتخاب شد/ولی کار اقای شکری کار پسندیده ای نبوده است

 2. با سلام
  خوشحالم از اینکه بعد از هفته ها بالاخره شهردار داریون انتخاب شد امیدوارم که ایشان بتواند در راستای بهبود وضعیت شهر و شهروندان داریونی تلاش نماید.

 3. جای امیدواری هست اگه از نظر پیشرفت علمی ، فرهنگی و…به شهرهای بزرگ نرسیدیم حداقل مسئولین شهرمان مثل برخی از مسئولین شهرهای بزرگ رفتارمی کنند و به خبرنگار ها بی اعتنایی می کنند!!!!!!!!!!!!!!!!!
  به نظرتون این یه پیشرفت نیست!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. روز جهانی پست

  روز 17 مهر 1253، به پیشنهاد ” هنریخ ون استفان” مدیر کل پست کنفدراسیون آلمان شرقی، قراردادی با عنوان ” قرارداد برن” در زمینه ی تاسیس ” اتحادیه ی کل پست” در “برن” سوئیس، توسط 22 کشور جهان به امضا رسید.

  امضا کنندگان بر اساس توافق به عمل آمده، یک قلمرو پستی را تشکیل دادند که آزادی ترانزیت برای مبادله ی متقابل مراسلات را در سراسر قلمرو اتحادیه، تامین و تضمین می کرد. نام این اتحادیه پس از 4 سال با پیوستن کشورهای دیگر به ” اتحادیه ی جهانی پست” تغییر کرد.

  در سال 1969، کنگره ی توکیو در قطعنامه ی 211 خود به کشورهای عضو توصیه کرد، روز 9 اکتبر ( 17 مهر ماه) هر سال را به عنوان ” روز جهانی پست” تعیین کنند. و از سال 1970، در روز جهانی پست، اداره های پست در سراسر جهان به اقدامات گسترده ی اطلاعاتی و تبلیغاتی و تشریح نقش پست در زندگی بشر بپردازند.

  اکنون بیش از 170 کشور، عضو این اتحادیه هستند و ایران نیز در 22 مهر 1256 شمسی، به عنوان بیست و نهمین عضو، به این اتحادیه پیوست.

 5. با سلام و احترام ،از انتخاب چنین عنوان تحقیر آمیزی برای این مطلب در داریون نما شگفت زده شدم !

  1. کجاش تحقیر آ میز بود ، شما که خودتان در گل مالی کردن افراد همین چند ماه پیش مهارت تان رو نشون دادید !! آقا معلم

 6. با سلام….
  واقعیت ها را باید باور کرد ! اگر شیرین هستند ، باید تلاش کرد تا حلاوت آن کام همه را شیرین سازد و اگر تلخ، باید راهی یافت تا تلخی آن کام مردم را نیازارد و با تدبیر و البته صبر و شکیبایی ، دنیای واقعی زیبایی را برای همگان رقم زد.
  درست است که این فضا، کاملا مجازی است ، ولی کاربران آن واقعی هستند و حق زندگی در دنیای واقعی را دارند و ما به رسم انسانیت باید در جهت احقاق حق مردم مظلوم و محروم منطقه ی داریون از هیچ کوششی دریغ ننماییم. خدا زیباست و زیبایی ها را دوست دارد. و ما باید تلاش نماییم تا منطقه ای زیبا داشته باشیم. این حق مسلم اشرف مخلوقات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا