عكس و كمي مكث

صف توزیع سبد کالا در داریون و یک نکته!

نحوه توزیع سبد کالا در کشورمان دولت را آماج حملات مخالفینش قرار داده است. مخالفین این طرح نحوه توزیع سبد کالا را نوعی توهین به مردم قلمداد می کنند و خواستار اصلاح آن هستند.

در آن سو  حسن روحانی رییس جمهور کشورمان در گفت و گوی تلویزیونی چند روز گذشته خود بابت این موضوع از مردم عذرخواهی کرد و قول داد نحوه توزیع سبد کالا بهبود یابد.

صف توزیع سبد کالا در داریون
صف توزیع سبد کالا در داریون

در این عکس صف مردم داریون در توزیع سبد کالا را مشاهده می کنید.

بهتر بود مکان توزیع سبد کالا در داریون جایی در مرکز شهر باشد تا مردم با سهولت بهتری به این مکان دسترسی داشته باشند.

11 دیدگاه

 1. سلام. خدا خیرتون بده که این مسله رو مطرح کردید.نمیدونم روی چه حسابی همچنین جایی رو برای توزیع سبد کالا انتخاب کردن.اما چند روز پیش که تو مسیر خرامه بودیم وتوی اون سرمای شدید مردم را(که اکثرشون افراد مسن بودن)دیدم.دقیقا کلمه” توهین” تنها کلمه ای بود که در ذهنم اومد.ولی تا کی؟ وچرا؟

  1. سلام البته من شنیدم که چون توزیع سبد کالا نفعی نداشته کسی پیشقدم نشده و این بندگان خدا(توزیع کنندگان) واسه خاطر مردم رفتن این کار رو انجام دادن.

 2. من اینو اضافه کنم همه حرفاتون درست اما نمیدونم اینقدر هجوم تو روزهای اول پخش سبد کالا با اینکه اعلام شده بود تا اخر امسال وقت داره به چه علت بودانگار یه عده خودشون هم بدشون اذیت بشن خوب بهتره یه اینجور مسایل با دید وسیع تری نگاه کنن اون موقع میبینم همه چیز هم اینقدر سخت نیست

 3. پارسا
  شاید بهترین راه پرداخت نقدی بود حدس می زنم دولت جهت کمک به واحدهای دولتی این کار را انجام داد ولی در عوض مردم به شدت به زحمت افتادند.
  با این وجود جا دارد از کسانی که مسئولیت توزیع سبد کالا در داریون را پذیرفتند تشکر کنیم حداقل این که مردم زحمت کش منطقه نیازی نبود هزینه رفت و برگشت به شیراز را از جیبشان خرج کنند.

 4. بوجود آوردن صف و مشکلات فراوان آن از جنبه های مختلف اخلاقی ، اجتماعی و …..نوعی توهین به ایرانیان است .در تعالیم حیات بخش اسلام تا کید بر تکریم شخصیت انسان به عنوان اشرف مخلوقات است . این نوع توزیع کالا ، خوراک تبلیغاتی خوبی را برای رسانه های بیگانه فراهم می سازد .از دولت تدبیر این کار بی تدیبر انتظار نمی رفت !

 5. چرا ای دوست چرا؟

  یکروزی از صفحه تلویزیون مردم کشوری را دیدم که از بالای وانت باری به آنها غذا می دادند و خیلی ناراحت شدم ولی با دیدن این صحنه ها و …. دیدم ما هم کمتر از اونها نیستیم آخه چرا؟

 6. چند نکته:
  1- باباقندی, پرداخت نقدی با شرایط حال حاضر ایران اصلا مناسب نیست چون باعث ایجاد تورم بیشتر میشه و تحلیل شما هم درسته که این کار نوعی کمک به تولید ملی است
  2- به عقیده من نفس عمل که کمک به معیشت مردم است خوبه هرچند کاش به جای ماهی , ماهی گیری به مردم یاد بدهند ولی شیوه توزیع و مدیریت آن خیلی بد و ضعیفه
  3-عذرخواهی آقای رئیس جمهور هم قابل ستایشه اما عذرخواهی تنها کافی نیست باید تغییرات احساس شود

 7. یادم رفت بگم برنج هایی که توزیع میشه برنج هندیه حالا صرفنظر از بحث هایی که میگن آلودس,پس خیلی هم کمک به تولید ملی نیست!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا