گزارشهمه

رییس شورای اسلامی شهر داریون زیر ذره بین داریون نما

گذشت یک سال از  فعالیت  اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر داریون فرصت مناسبی است تا عملکرد اعضای این شورا مورد نقد و بررسی کاربران سایت و مردم عزیز شهر داریون قرار گیرد.

به یاری خدا قصد داریم هر پنج عضو شورای اسلامی شهر داریون را زیر ذره بین ببریم و عملکرد آنان را نقد کنیم.

برای شروع سراغ داریوش شکری رییس فعلی شورای اسلامی شهر داریون رفتیم. کاربران گرامی داریون نما لطف کنند و درباره عملکرد این عضو شورا دیدگاه های خود را مطرح کنند.

داریوش شکری رییس شورای اسلامی شهر داریون
داریوش شکری رییس شورای اسلامی شهر داریون

درباره داریوش شکری گفته می شود به دلیل مشغله بسیار زیاد و مسوولیتی که در دانشگاه آزاد داریون دارد وقت آنچنانی برای رسیدگی به امور شهر ندارد. البته این گفته را سایت داریون نما نه تایید می کند و نه تکذیب؛ اینها گفته های برخی کاربران سایت است که مطرح می شود.یا این که گفته می شود اغلب به تلفن هایشان پاسخ نمی دهند و …

zarrebin

البته پرواضح است که داریوش شکری به عنوان رییس شورا تعامل خوبی با تنها رسانه رسمی داریون-داریون نما- ندارد و مردم از فعالیت های شورا ی اسبلامی شهر داریون اطلاع چندانی ندارند.

این گوی و این هم میدان در این بخش دیدگاه های شما خوبان درباره عملکرد داریوش شکری رییس شورای اسلامی شهر داریون منتشر می شود با این توضیح که داریون نما از انتشار دیدگاهها و نظراتی که حاوی توهین باشد جدا خودداری می کند.

23 دیدگاه

 1. با سلام حضور دست اندرکاران و کاربران محترم سایت ،حکایت سایت داریون نما حکایت ضرب المثل یارو رو توی ده راه نمیدادن سراغ خونه کدخدا را میگرفت شده سایت داریون نما هم از برقراری ارتباط با شورا ناتوان شده حالا بنده خدا دست به دامن کاربرهای محترم سایت شده تا اب را گل الود کنند بلکه از این وسط یه ماهی هم گیر سایت بیاد درست شیوه افراد ضعیف و ناتوان ومستاصل از همه جا،به جای این کارهای ناجوانمردانه وتخریب وجهه افراد در سایت شیوه وعملکرد خود را اصلاح فرمایید وبیطرفانه اخبار واحادیث را مطرح نمایید تا مجبور به شیوه های تفرقه افکنانه مدل انگلیسی نشوید برادران محترم ما ایرانی و داریونی و خواهان پیشرفت شهرمان هستیم نه منافقانی که ندانسته اب به اسیاب دشمن بریزیم برخی ها چون منافع شخصی شان در این دوره اخیر شورا فراهم نشده دائما شورا واعضائ شورا راخصوصا رییس شورا را به باد انتقاد میگیرند عزیزان شورا دنبال منافع جمع هست نه منافع اشخاص ،به جای کمک به پیشرفت و ابادانی شهر ،فکر سنگ اندازی و کارشکنی نباشید دولت اقای روحانی با این همه بودجه طی مدت یکسال اخیر چه عملکردی داشته که از شورای اسلامی با جیب خالی باید انتظار داشت بهتر نیست قدری واقع بین باشیم!!!!!!!!!!

  1. سلام بر شما
   ما مستاصل و درمانده هستیم؟
   این که مسوولین را نقد کنیم یعنی ناتوانیم و قصد تفرقه داریم؟
   عجب استدلالی آورده اید؟!
   ما چه منافع شخصی داریم؟! مگر تاکنون از کسی خواسته ای داشته ایم؟
   سایت داریون نما یک سایت مردمی و متعلق به مردم داریون است. مسوولین باید به دنبال ارتباط با داریون نما باشند. داریون نما اگر به دنبال سوال از مسوولین نباشد؟ اگر به دنبال دادخواهی مردم نباشد پس به چه کار آید؟
   يک روز زندگي به روشن بيني ، بهتر از صد سال عمر در تاريکي است.

   1. با سلام و عرض ادب واحترام ،چند نکته جهت روشن شدن اذهان عموم :کامنت اول من (کوروش )مربوط به تاریخ 93/5/16 بود و تا 48 ساعت بعد که به دفعات به سایت داریون نما مراجعه کردم هنوز در سایت جهت کاربران واقعی قابل رویت نبود و پیام در دست بررسی مشاهده میشد در حالیکه تعداد زیادی کامنت در پاسخ به کامنت اول من در تاریخ های 17 و18 یعنی دقیقا در زمانی که قابل رویت جهت کاربرهای واقعی سایت نبوده در سایت ثبت گردیده جالبتر اینکه بعداز 48 ساعت همزمان کامنت من وکامنت هایی که به اسامی مستعار و به اسم کاربر های سایت در جواب به کامنت من داده شده بود در سایت جهت عموم قابل رویت شد نتیجه:تعداد زیادی از این کامنت هایی که به اسم کاربر در سایت داریون نما مطرح میشود در واقع اعضای سایت هستند که این کامنت ها را طرح و به خورد مردم میدهند وادعای بیطرفی نیز مینمایند ،اقای فلانی بابا دست از این کارهات بردار کارت درست نیست ،اما در رابطه با منافع پرسیده بودید چون دست شما اقای فلانی از شهردار شدن کوتاه شد وبه این پست نرسیدید حالا قضیه را از چشم شورا میبینید و دارید تلافی میکنید ، در پاسخ کاربر غیر واقعی معین جان هم بگویم که بنده نه از اعضای شورا و نه در داریون پست ومقامی دارم من یک کابر معمولی ولی البته واقعی هستم ومثل اعضای سایت خودم را به جای دیگران جا نمیزنم ، اول شما اعضای سایت با مردم روراست باشید بعد انتظار این کار را از بقیه ارگانها داشته باشید ، طرح مسایل اینچنینی در سایت شما در واقع همان بحث گل الوده کردن اب و ماهی گرفتن هست که تخصص اعضای سایت هست .لطفا تاریخ های ثبت شده در روزهای شانزدهم وهفدهم را دستکاری نفرمایید تا مردم خود قضاوت کنند،بدرود.

    1. سلام دوست خوب اینچنین که می گویید نیست. این 48 ساعتی که می فرمایید درست می گویید اما به دلیلی نقص فنی که قبلا هم برای همه کاربران توضیح دادیم برای به روز شده سایت باید دکمه کنترل و اف 5 را بزنید تا به روز شود.
     در حال حاضر اگر شما کامنی بگذارید و بعدا از مثلا 24 یا 48 ساعت مراجعه کنید آنچه شما می بینید فکر می کنید همچنان در انتظار است در صورتی که نمایش داده شده و وقتی شما دکمه کنترل و اف 5 را بزنید متوجه می شوید کامنت شما به فاصله کمی نمایش داده شده این مشکل را ما یک ماه قبل از تاریخ کامنت شما برای کاربران توضیح دادیم و متن و تاریخش در سایت موجود است.
     این یک سوء تفاهم برای شما ایجاد کرده که شما هم مقصر نیستید و ما مقصریم اما به زودی این مشکل برطرف می شود.
     شما مطمئن باشید بنده به عنوان متولی سایت هیج کامنتی با نام دیگری برای مطلبی نمی گذارم و خداوند را گواه می گیرم که هیچ کاربر و دوستی نیز از محتوای کامنتها قبل از انتشار مطلع نیست.
     ما آخرتمان را به این دنیای فانی نمی فروشیم.
     متاسفانه تکنولوژی ضمن برخورداری از حسن های زیاد بعضی مواقع باعث بدبینی و سوءتفاهم هم می شود.
     در پاسخ به بقیه حرفهایتان هم فقط خدای بزرگ را بین خودمان و شما قاضی می گذارم.

  2. قطع به یقین جناب آقای شکری و تمام اعضای محترم شورای اسلامی انسان های شریفی هستند و شما هم چه اعضای شورا و چه یک شهروند قابل احترام هستید و دغدغه پیشرفت شهر و منطقه را دارید گرچه با این قسمت از صحبت شما کاملا مخالفم که سایت داریون نما ناتوان از برقراری ارتباط با شوراست بلکه معتقدم که باید شورا با سایت داریون نما تعامل داشته باشند ولی از این حرف ها که بگذریم گیریم که حرف شما صحیح (که اصلا اینچنین نیست) و یا رییس شورا و اعضای محترم شورای اسلامی با سایت داریون نما مشکل دارند با نماز جمعه چه؟ با ستاد نماز جمعه و دفتر امام جمعه محترم چه؟ با مسجد و جماعت چه؟ در دیگر مکان های عمومی شهر چی؟قبل از رای گیری که همه آنجا همه جا پیدا می شدند و تبلیغ می کردند حالا که زمان آن رسیده که فعالیت یکساله خود را بیان کنند هیچ جایی نیست که بتوانند عملکرد خود را ( حال هر چه باشد ) به مردم اعلام کنند (قطعا در این مدت شورا عملکرد،جلسه، پی گیری مطالب به حق مردم داشته است) ولی چرا بیان نمی کنند که من شهروند هم مطلع باشم و ناخواسته وارد قضاوت نابجا شوم. از زمان شروع فعالیت شورا تا کنون چند جلسه عمومی با مردم داشته اند؟ چه چیزی بیان کرده اند؟ اگر کسی اطلاع دارد به ما هم بگوید تا ما هم بدانیم.
   شهروندان محترم خدا نکند روزی چشم باز کنیم و ببینیم شورای محترم شهر ناگهان تصمیم گرفته و امضا کرده اند که مثل قبرستان شیراز در منطقه داریون قرار بگیرد و اه و ناله و افسوس بخوریم چون از همه چیز بی اطلاعیم

 2. با نظر کوروش که فکر می کنم (یقین دارم) از اعضای محترم شوراست ، مخالفم ، در اینکه بودجه ومسائل مالی گریبانگیر شهرداری وشورای شهر می باشد شکی نیست ولی این مشکلات درتمامی ادوار شوراها بوده ولی با این همه خدمات شایان ذکری در همه ادوار شده ولی متاسفانه در شورای کنونی جز4 کیلو رنگ (به قول دوستان ) وتپه نورالشهداکه با پول شهردار قبلی وهمت امام جمعه محترم احداث گردید چه گلی به سر این مردم زده اید؟
  در ضمن مقایسه این شورا با دولت قیاس مع الفارغ است
  ودر پایان هم اگر داریون نما با آقای شکری از قبل هماهنگی کرده نقد ایشان اشکالی ندارد در غیر اینصورت جای اشکال دارد.
  البته آقای شکری انسان شریف وزحمتکشی است که نباید کاندید شورا وعلی الخصوص رییس شورا می شد.

  1. دوست عزیز و همراه داریون نما
   ضمن تشکر از نظر ارسالی شما به اطلاع حضرتعالی و سایر کاربران می رساتد برای نقد یک مسوول هیچ نیازی به هماهنگی با وی نیست که اگر چنین بود هیچ مسوولی در هیچ رسانه ای نقد نمی شد !

 3. آبی از این شورا گرم نخواهد شد. من ک امیدی ندارم . بذار هرکی هر کاری دوست داره بکنه وقتی حرف حق هم نمیشه زد چون با پشت دست میزنن تودهنت چیزی نگیم بهتره…..

 4. انتقاد خوب هست ، البته برای همسایه!
  ولی در مجموع انتقادپذیری خیلی خوبه !
  رئیس شورا باید نشان بدهند که انتقادپذیرند .

  آنان که به من بدی کردند، مرا هوشیار کردند
  آنان که به من انتقاد کردند، به من راه و رسم زندگی آموختند
  آنان که به من بی اعتنایی کردند، به من صبر و تحمل آموختند
  آنان که به من خوبی کردند، به من مهر و وفا آموختند
  پس خدایا!
  به همه اینان که باعث تعالی دنیوی و اخروی من شدند، خیر و نیکی دنیا و آخرت عطا کن.
  شهید چمران

 5. با سلام و تشکر از سایت داریون نما ، نقد آقای شکری و هر فردی دیگری که مسئولیت دارد ، نقد شخصی نیست بلکه نقد حقوقی است و هر فردی نسبت به مسئولیتی که دارد باید پاسخگو باشد و نقد هر مسئولی به معنی نقد کار و فعالیت و برنامه او است و در رابطه با برنامه و کار او بحث می شود .
  عدم ارتباط شورا با مردم را دلیل جوانی و بی تجربگی بدانید و امیدواریم با کمک همه دلسوزان و تذکر به اعضای شورا که از نظر شخصی انسان های خوبی هستند این اطلاع رسانی به مردم نیز انجام شود .

 6. داریوش شکری آدم خوبی است اما به نظر من نباید به صحنه شورا پای میگذاشت.
  به نظرم همین که ایشان به کارش در دانشگاه آزاد داریون برسد هنر کرده است چه برسد به کار مردم در شورا.

 7. امام جمعه محترم در خطبه های نماز عید فطر انتقاداتی از شورای شهر داریون مطرح کردند.
  سوالم از آقای شکری این است که به عنوان رییس شورا چرا به پرسش های امام جمعه محترم پاسخ نگفتند؟

 8. سلام

  به نظر من شورا لازم است که با نهادهای مختلف , ا فراد و شخصیت های تاثیرگذار در داریون تعامل و همکاری نزدیک و تنگاتنگی داشته باشند و از همه ظرفیت های موجود جهت پیشبرد امور و آبادی شهر و منطقه داریون استفاده کنند و همچنین لازم و ضروری است که شورا به مردم پاسخگو باشند و در فواصل زمانی معین فعالیت های انجام شده و برنامه های آتی خود را از طرق مختلف و من جمله همین سایت داریون نما و حتی چاپ ویژه نامه به اطلاع مردم برسانند و من مطمئن هستم که این شورا طی این یک سال فعالیت های مهمی را انجام داده است و برنامه هایی نیز برای اینده دارد که بعضی از این فعالیت ها و رایزنی های انجام شده در آینده نتیجه ان مشخص خواهد شد پس به نظر من انتقاد طی این یک سال یه کم زود به نظر میرسد و میبایست زمان کافی به این گروه داده شود مضاعف بر این در سطح کلان کشور مشکلات و مسائل موجود را نیز نباید از نظر دور داشت و انتظار خیلی زیادی از این گروه داشت اما همه این ها دلیل بر اینکه شورا نقد نشود یا شورا نباید با مردم مسائل و برنامه ها را در جریان بگذراد نمیشود شورا باید نقد پذیر بوده و از انتقادها در جهت رفع نواقص استفاده کند اما این مساله که در نظرات کاربران عزیز منتشر شده مینی بر اینکه آقای شکری به دلیل اینکه در دانشگاه مشغول فعالیت است و نباید شورا میشد جای بحث زیاد دارد میتوان اینگونه گفت مردم که می دانستند ایشان در دانشگاه مشغول فعالیت است پس چرا به ایشان رای دادند اصلا مگر اینکه بقیه شوراها در زمان های مختلف شاغل نبوده اند؟؟ به نظر این پگونه مسائل منطقی نبوده و اصلا به عنوان یک انتقاد نمیتوانند مطرح شود اما ا ین مساله نیز که ایشان به تلفن ها جواب نمیدهد نیز اصلا قابل مطرح کردن نیست شما تصور کنید روزانه فقط 20 نفر از افراد شامل دانشجویان و سایر افراد بخواهند تلفن بزنند و هر شخص نیز به طور متوسط 10 دقیقه صحبت کند جمعا 200 دقیقه میشود که حدود 3 ساعت و نیم میشود به نظر من این نوع انتظارات که مردم توقع دارند با تلفن با شورا ارتباط برقرار کرده و مسائل و مشکلاتشان را مطرح کنند اصلا منطقی به نظر نمیرسد
  حرف برای گفتن بسیار زیاد است
  اما همه این مسائل دلیل بر تعامل نداشتن شورا با مردم و مسئولین نمی گردد امیدواریم شورای داریون و در راس ان اقای شکری تعامل و همکاری بیشتری با مردم داشته باشند تا مردم نیز از فعالیت ها و برنامه های ایشان مطلع باشند

 9. سلام
  انتقاد خوبه اگه واقعاً تاثیر گذار و سازدنده باشد . حس میکنم شنیدن انتقادها از این گوش شنیدن و از گوش دیکه بیرون کردن است . آقای شکری و امثال آقای شکری انشالله بتوانند از این انتقادها بهره کافی را ببرند چون داریون هنوز اندر خم یک کوچه است .

 10. با سلام
  قابل توجه شوراي محترم اسلامي شهر داريون:
  فعاليت شوراها ي اسلامي جديد همزمان با فعاليت دولت تدبير و اميد شروع شده است . رئيس جمهور محترم هر صد روز به صد روز از طريق صدا و سيما گزارش عملكرد دولت را به اطلاع مردم مي رساند . اما شوراي اسلامي داريون سكوت اختيار كرده است .
  از اين سكوت معنا دار مي توان چند نتيجه متفاوت برداشت كرد كه پنج مورد كه به ذهن قاصر بنده رسيده را خدمتتان عرض مي كنم . اگر دوستان به نتايج ديگري رسيده اند لطفا آنها را جهت اطلاع من و ساير دوستان عنوان نمايند تا ما نيز بهره مند شويم :
  نتيجه اول : ميزان فعاليت شورا از بس زياد است قادر به ارائه گزارش نيستند .
  نتيجه دوم : شورا كاري نكرده تا گزارشي بدهد و شرمنده مردم است .
  نتيجه سوم : تا صدا و سيما بين دولت آقاي روحاني و شوراي اسلامي داريون تبعيض قائل مي شود و براي ارائه گزارش به اين شورا وقت ندهد ، شورا سكوت اختيار مي كند .
  نتيجه چهارم : اتفاقا شوراي اسلامي ما كارها و پروژه هاي بسيار بيشتري نسبت به آقاي روحاني انجام داده است اما از سر تواضع و فروتني حاضر نيست مثل بعضي مسئولين ( آقاي روحاني ) در همه جا جار بزند . تنها نيت اين بندگان وارسته و عارف مسلك قربه الي الله است نه مردم ، و همين كه خداوند بداند برايشان كافيست .
  نتيجه پنجم : هنوز بين اعضاي شورا اختلاف نظر است كه چه كسي اين گزارش را در حضور مردم ارائه نمايد . شنيده ها حاكي از تعارفات شديد بين اعضاي محترم شورا جهت انجام اين امر است .

 11. نکته جان
  سلام
  ششم: جایی برای گزارش در داریون وجود ندارد و بین مردم و شورا اختلاف است می گویید نه ببینید:

  مردم:فرهنگسرا:
  شورا:آنجا که مربوط به کارهای فرهنگی است.
  مردم: مصلی:
  شورا: فقط برای نماز جمعه از آن استفاده می شود و کسی حق ندارد بجز مسائل عبادی و سیاسی صحبتی داشته باشد گزارش ما نه عبادی است و نه سیاسی
  مردم: مسجد:
  شورا: آنجا که جهت عبادت است و بس جایی برای گزارش نیست.
  مردم: زمین فوتبال و سالن ورزشی:
  شورا: اگر آنجا گزارش دهیم که باید گزارش ورزشی بدهیم
  مردم: مدارس:
  شورا: توصیه ما به دانش آموزان عزیز تحصیل است و تحصیل است و تحصیل
  مردم: خیابان:
  شورا: اصلا در شان مردم عزیز داریون نیست.
  مردم: بیابان:
  شورا: به علت بی آبی و طولانی بودن گزارش و تشنگی مردم امکان پذیر نیست
  مردم: قبرستان:
  شورا: الفاتحه

 12. با سلام خدمت همه دوستان عزيز .به نظر من هركسي بايد جايي فعاليت كنه كه هم رسته كاريش باشه هم تخصص اون كارو داشته باشه خطاب من به همه اعضاي شورا محترم داريون است . ديگه بعد از اين مدت با پيام من و شما كاربران عزيز كاري پيش نميره.

 13. آقا خواهش میکنم به رییس شوراتون بگین1سال پیش 1امتحان فیزیک گرفته نمراتشو وارد کنه.امتحان برا ترم مهر پارسال بوده.بخاطر همین چیزا هست اسم دانشگاهتون معروف شده کدوم دانشگاه بعد 1 سال نمره وارو نکروه ؟؟؟

  1. سلام علیکم.
   دانشجوی محترم من آقای شکری رو حدودا چهار پنج ساله میشناسم.حتما شما مشکلی از جمله(غیبت سر جلسه .نبودن برگه امتحانیتون یا مشکلی از کمشکلات خاصدانشگاه رو دارین) و بنظر من اقای شکری تدریس و شورایی رو باهم تداخل نمی کنند

 14. سلام به نظرمن آقای شکری بسیارآدم خوب وکاردرستی است امایه کم مشکل روابط عمومی داردکه این هم به خاطرجوانی است دردوردیگراگرانتخاب شودکه ان شااله بشوداین مشکل نیزحل خواهدشد

 15. سلام علیکم. ان شالله که خداوند همه ما را به راه راست هدایت کند. هر انسانی یک سری نقطه ضعف و یک سری قوت دارد. نظر من این است که اقای شکری سر جمع و به نسبت مقایسه ادم های امروزی انسان لایقی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا