اخبار

تشکر مسوول ستاد نماز جمعه داریون از مردم

علیرضا بذرافکن مسوول ستاد نماز جمعه داریون که اواخر هفته گذشته در اثر سانحه تصادف دختر جوانش را از دست داد پیام تشکری از مردم داریون به شرح زیر برای داریون نما ارسال کرده است.

tasliat20

انا لله و انا الیه راجعون
اینک که دست گلچین روزگار بهار زندگی ما را به برگ ریزان و خزان مبدل کرد و گل سرسبد زندگی ما را به دیار باقی برد و روح بلند مادری مهربان ، دلسوز و عاشق پاک باخته ی اهل بیت (س) مرحومه ی مغفوره شادروان شیما بذرافکن با خود به پرواز در آورد و به ملکوت اعلاء فرستاد و همه ی ما را در ماتم و غم ابدی نشاند . به حکم ادب و حق شناسی بدین وسیله از همه عزیزان ، سروران ، دوستان ، آشنایان و اقوام که بازماندگان را در تحمل این مصیبت یاری بخشیدن و با حضور سبز خود ما را مورد تفقد قرار دادند و با حضور خود مرحمی بر قلب داغدارمان بودند صمیمانه تشکر و قدردانی می کنیم . همچنین نظر به اینکه علت تأملات روحی فراوان و کثرت بزرگواران قادر به قدردانی در خور و شأن شما نشده ایم ، بار دیگر دست همه شما را می فشاریم و در آستانه سال نو دست به دعا به امید اجابت به درگاه خداوند بزرگ بالا آورده و سلامتی و بهروزی یکایک شما عزیزان را از درگاه ایزدن منان مسئلت داریم و امید آن داریم که سالی توأم یا برکت و سلامتی برای یکایک شما باشد .
** روزهایتان دور از هرگونه غم و اندوه **
خانواده های : بذرافکن ـ کشاورز ـ محجوبی و دیگر منسوبین

2 دیدگاه

  1. مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این ، بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـتدرگذشت دخترگرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .
    علی زارع فرهنگی داریونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا