داريون نماهمه

داریون نما در جامه ای نو

خبر کوتاه است.داریون نما جامه ای نو بر تن کرده است.


بر این اساس سایت داریون نما با شکل و شمایلی جدید و البته مدرن و تغییراتی اساسی روبرو شده که می بینید.
از امروز به میمنت آغاز ماه مبارک شعبان، داریون نما به عنوان اولین پایگاه رسمی خبری-تحلیلی منطقه داریون با شکل و شمایلی متفاوت از گذشته و جامه ای نو پیش روی شما عزیزان نمایان شده است.
قالب جدید سایت-که اکنون مشاهده می کنید- به روزتر، بهینه تر،کاملا داینامیک و سازگار با تمام مرورگرهاست.
این قالب زیبا با آنالیز و بررسی دقیق طراحی شده و در طراحی آن تمام نکات مثبت و منفی که باعث پیشرفت یک سایت خبری می شود در نظر گرفته شده است.
در این قالب اغلب موارد حرفه ای و فنی کار که باعث ارتقای رتبه سایت و بهتر دیده شدن آن در موتورهای جستجواست در آن رعایت شده است.
در این قالب حرفه ای مخاطب به اغلب بخش های سایت در همان صفحه اول دسترسی دارد و با ملاحظه صفحه اصلی، بیشتر بخش ها و دسته های سایت را مشاهده می کند.
پایان کلام این که می دانیم و ایمان داریم که مردم مظلوم منطقه داریون در زمینه های مختلف لیاقت داشتن بهترین ها را دارند. ما اما به هیچ وجه ادعای بهترین بودن نداریم اما تلاش می کنیم تا حد توان بهترین کاری که در توانمان باشد را برایشان انجام دهیم.
قالب جدید داریون نما با تغییرات جدید برگ سبزی است از طرف تحریریه داریون نما به مردم شریف منطقه داریون که به مناسبت آغاز ماه مبارک شعبان رونمایی می شود.
این رونمایی یک رونمایی متفاوت است. نه مسوولی حضور دارد نه فرد شاخصی، این رونمایی به وسیله همه شما کاربران عزیز که بیشتر از مردم منطقه داریون است امشب شکل گرفته است.
در پایان جا دارد از دکتر سعید شجاعی مدیر شرکت ابران رادا بابت لطفش در طراحی و نصب قالب جدید داریون نما که با سعه صدر کارهای مربوط به قالب جدید را انجام داد سپاس ویژه داشته باشم.

حق یارتان…
مدیر سایت

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا