داريون نماهمه

به مناسبت ۳۱ شهریور، هفتمین زاد روز فعالیت داریون نما

یوسف بذرافکن

از ۳۱ شهریور سال ۱۳۹۰با راه اندازی سایت داریون اخبار این منطقه  محروم جای خود را در فضای مجازی باز کرد. سایت داریون با هیچ منبع مالی و هیچگونه وابستگی به نهاد ،اداره یا سازمانی و با استقلال کامل به عنوان اولین وبگاه رسمی منطقه داریون ، با هدف معرفی منطقه  داریون به فعالیت می پردازد .

امروز نام داریون را می توان در اینترنت به راحتی پیدا کرد و از اخبار و رویدادهای آن مطلع شد . امروزه در سایت و کانال داریون نما می توان روزانه ده ها خبر ، عکس و فیلم به راحتی مشاهده کرد و این با همت بلند  سایت داریون نما میسر شده است .حالا در هرجای جهان که باشیم می توانیم با افتخار از شهر و دیارمان نام ببریم و اخبار و حوادث آن را پیگیری کنیم.

سایت داریون نما ضمن معرفی توانایی ها و داشته های منطقه  داریون مسئولین منطقه ، شهرستان و استان را به چالش می کشد و پیگیرمشکلات مردم و حقوق آنها است و به همین خاطر گاهی مورد بی مهری واقع می شود .اما متاسفانه از این سایت و کانال که تنها دار و ندارمنطقه داریون است آن طور که شایسته است حمایت نمی شود و خدمات سایت و خبرنگاران و هیئت تحریریه قدر دانی نمی شود .

با کمال تاسف در این منطقه کسی قدر دان فعالیت های فرهنگی و هنری و فعالین بی توقع و مخلص این عرصه نیست ! صد حیف و دریغ که در روز خبرنگار و حتی زاد روز « داریون نما » کمتر کسی از این سایت یاد می کند .

منطقه داریون سرشار از استعداد و توانایی های مختلف است اما با وجود صدها تحصیل کرده و روشن فکر تعداد محدودی با سایت داریون نما همکاری می کنند و برخی از آنها از همکاری با این سایت محلی و معتبر دریغ می کنند .
این حقیر زاد روز تولد داریون نما را به همه ی داریونی ها بزرگوار و خبرنگاران و نویسندگان سایت تبریک می گویم و برایشان آرزوی توفیق روزافزون دارم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا