اخبارگزارشهمه

حجت الاسلام حمیدی نژاد: مشکلات داریونِ محروم را آن قدر تکرار می کنم بلکه مسوولین کاری کنند

 حجت الاسلام والمسلمین حمیدی نژاد، نماینده ولی فقیه در منطقه داریون، در خطبه دوم نماز جمعه گذشته گفت: قبلا گفته ام، باز هم تکرار می کنم، آن قدر تکرار می کنم که به گوش مسئولین برسد و به این مسئله رسیدگی کنند؛ امروز چند هزار نفر از مردم منطقه داریون از دست یکی دو نفر متخلف دارند ناله می کنند و متأسفانه صدای ناله آنها به جایی نمی رسد، همان کسانی که زانو بر گلوی مردم منطقه گذاشته اند و دارایی های مردم را به تصرف خود در آورده اند!

وی افزود: هفته قوه قضائیه نزدیک است، ضمن تشکر از مسئولین محترم، خصوصا شخص رئیس محترم قوه قضائیه که برای اجرای عدالت واقعا تلاش می کنند، اما هنوز جای سؤال برای مردم باقی است که چرا در حالی که مفسدین اقتصادی بعضا محاکمه و حتی اعدام می شوند، تأثیر قابل توجهی در معیشت و زندگی مردم مشاهده نمی شود؟!

امام جمعه داریون ادامه داد: پاسخ این سؤال با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب این است؛ افرادی هستند که معمولا از محاکمه معاف می شوند، در پست های حساس قرار دارند و از مفسدین پشتیبانی می کنند، هیچ مسئولی در هیچ جایگاهی نباید احساس امنیت داشته باشد، مردم انتظار دارند قوه قضائیه به صورت جدی همه مفسدین را به محاکمه بکشاند، حتی اگر رئیس جمهور باشند، مصونیت قضایی هم برای هیچ مسئولی نباید وجود داشته باشد، مجلس شورای اسلامی وظیفه دارد قوانین را اصلاح و به قوه قضائیه کمک کند!

حجت الاسلام حمیدی نژاد اظهار داشت: مردم در زمان حکومت طاغوت قلدری را تحمل می کردند چرا که امیدی نداشتند از زیر تاج شاه عدالتی خارج شود، اما امروز انتظار دارند که زیر عمامه روحانیت عدالت ببینند و اگر بنا باشد مفسدین و فاسدین در پناه عمامه مصون از محاکمه باشند، این عمامه را باید به آتش کشید!

خطیب نماز جمعه داریون با اشاره به توجیهات مسئولین مبنی بر عدم ارتقاء داریون به بخش در شرایط فعلی، گفت: من تعجب میکنم از بعضی بیاناتی که گفته شد! خب میخواهید با این منطقه چه کنید؟! ما به شیراز مهاجرت کنیم؟! این همه کشاورزی، دامداری، جمعیت، مشکلات و… چه کارش میخواهید بکنید؟! خب یک بمب اتم بزنید اینجا، راحت شوید!

امام جمعه داریون در ادامه  به شدت از کمبود امکانات در این منطقه و عدم توجه مسئولین به مشکلات گوناگون ورزشی، اقتصادی و…انتقاد کرد و خواستار توجه به مردم محروم داریون شد.

امتیاز کاربران: 1.8 ( 5 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا