گزارش

حضور گسترده داریونی ها پای صندوق های رای/امام جمعه داریون:پیروز اصلی ملت ایران هستند+عکس

امروز جمعه 12 اسفندماه مردم ایران اسلامی همانگونه که بارها نشان داده اند در حال رقم زدن حماسه ای بزرگ هستند.

در منطقه داریون نیز مردم همیشه در صحنه و انقلابی از همان ساعات اولیه صبح در حوزه های اخذ رای حاضر شده و در حال رای دادن به کاندیداهای مورد نظر خود هستند.

به گزارش داریون نما در شهر داریون،محله دیندارلو، کوشک مولا،دودج،بردج،تربرجعفری،تربرلابیشه،تربرسادات و… مردم برای حضور در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی و انتخاب نمایندگان اصلح با شور و حالی انقلابی پای صندوق های اخذ رای حاضر شده اند.

حجت الاسلام عزیزی امام جمعه داریون  صبح‌ امروز در اولین‌ دقایق‌ آغاز کار رأی‌ گیری‌ برای‌ گزینش‌ نمایندگان‌ نهمین‌ دوره‌ مجلس‌ شورای‌ اسلامی‌ رأی‌ خود را به‌ صندوق‌ ریختند.

وی در گفت و گویی کوتاه با سایت داریون نما از مردم شریف داریون خواست تا برای انتخاب نمایندگان اصلح خود در همان ساعات اولیه به حوزه های اخذ رای مراجعه کنند.

امام جمعه داریون در ادامه این گفت و گو با اشاره به فرمایشات امام راحل(ره) که در اسلام چیزی به نام برد و باخت وجود ندارد افزود در انتخابات پیروز اصلی مردم ایران هستند و این مردم هستند که پیروزند.

حجت الاسلام عزیزی گفت: چه خوب است در پایان این انتخابات کاندیداهایی که منتخب مردم نمی شوند به آنهایی که انتخاب شده اند تبریک بگویند که این خود اخلاق سالم و اسلامی این عزیزان را نشان می دهد.

تصاویر حضور گسترده مردم داریون در انتخابات مجلس نهم را در ادامه مشاهده می کنید.

2 دیدگاه

  1. سلام بابا ايول به اين سرعت عمل. ساعت 10 صبح نشده عكس و گزارش و مصاحبه از انتخابات داريون. دست مريزاد.

  2. سلام از سرعت عمل شما در ارایه اخبار داریون خیلی خوشحال شدم چون به جز این سایت درهیچ رسانه ای از حضور داریونی ها در انتخابات گفته نشد با تشکریک شهروند داریونی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا