دفترچه خاطرات

دفترچه خاطرات/تیم والیبال داریون قهرمان مسابقات منطقه در سال 1374

 تيم واليبال داريون در سال 1374 توانست با اقتدار قهرمان مسابقات منطقه شود.

ایستاده از راست:

حمید قنبری، علی بذرافکن، محمد قلیچ خانی، جهانبخش محجوبی، بهرام ،آرش مددپور، شهرام اسدی

نشسته از راست:

مردانه، آرش خورشیدی، عباس دریابر، کاووس بذرافکن، رضا بذرافکن

محل برگزاری مدرسه حقیقت جو داریون

***

   عکس از میز داوری والیبال و اهداء جوایز که آقای درودگر دبیر دبیرستان، مسعود سفید، فرزاد خوش نژاد، هوشیار بهمن پور، اله داد زارعی، مجید روئین تن، حسین زارعی، روح اله مسعودی، غلامرضا بهمن پور، کشاورز، قلیچ خانی، شیروانی و خورشیدی در اين تصوير ديده مي شوند.

***

تماشاگران رقابتهاي واليبال داريون

***

فرستنده:علي بذرافكن نمايندگي ورزش و جوانان داريون

نوشته های مشابه

11 دیدگاه

 1. سلام بر تیز پروازان تیم ملی والیبال همیشه قهرمان ایران…. پیروزی غرور آفرین و شیرین ایران سرافراز را به کاربران عزیز داریون نما تبریک و تهنیت عرض می کنم…. حلاوت این پیروزی ارزشمند، گوارای وجودتان !

 2. در تصویر اول فقط علی بذرافکن و جهانبخش محجوبی را می شناسم که هر دو سال ها در دبستان حقیقت جو و مدرسه ی راهنمایی شهید نادر خوش نژاد که آن موقع دبیرستان نامیده می شد، چون بعد از ششم ابتدایی وارد دبیرستان می شدیم و هنوز راهنمایی وجود نداشت، با من همکلاس بودند. البته آن زمان دبیرستان داریون فقط تا کلاس نهم(سوم راهنمایی حالا) داشت و بعد از گذراندن سیکل( دوران سه ساله ی نخست دبیرستان)، هر کدام برای ادامه ی تحصیل به گوشه ای از ایران رفتیم. من رفتم آبادان و بعد هم خرمشهر در رشته ی ریاضی ادامه تحصیل دادم. یادم هست مرحوم کاشفی رفت تربیت معلم و معلم شد. آن زمان ورود به تربیت معلم بعد از کلاس نهم امکان پذیر بود و بعد از گرفتن دیپلم تربیت معلم، ردای زیبای معلمی را بر تن می پوشاندند. برای علی بذرافکن و جهانبخش محجوبی موفقیت را آرزو میکنم. و برای دوستی که با زبان روزه آن هم در روز ضربت خوردن مولای متقیان به دیدار حق شتافت، از ایزد منان طلب مغفرت می نمایم.

 3. راستی در تصویر دوم، آقای مسعود سفید کدام است؟ آیا همان کسی است که از آمریکا با داریون نما در ارتباط است؟ او را نمی شناسم ولی برایش صمیمانه آرزوی موفقیت و شادکامی را دارم. تصویر سوم را هم …. نه هیچ کدام را نمی شناسم ولی برای همه ی عزیزانی که در هر سه تصویر وجود دارند موفقیت و سلامتی آرزومندم.

 4. استاد سلام
  در عکس اول ردیف نشسته نفردوم از راست که شماره 5 جلوش هست مسعود سفید میباشد که الان در امریکاست و با سایت و با بنده هم در ارتباط است.با هم همکلاس بودیم و در یک نیمکت و بهترین دوستم بود و الان هم هست .الان یک فرزند دختر دارد و چند روز پیش همسرش به همراه فرزندش جهت دیدار به ایران امدند و داریون هم چند روزی بودند
  اگر عکس واضحتر از ایشان میخواهید مراجعه کنید به عکسهایی که من فرستادم در دفترچه خاطرات یاد دوران دانش اموزی بخیر

 5. با سلام
  عکس جالبی بود
  هر کسی متوجه نشه فکر میکنه تیم والیبال المان هستش که قهرمان جام بین قاره ایی شده و چند روزه دیگه هم مهمان والیبال ایران خواهد بود
  عباس دریابر و ارش خورشیدی از دوستان خوب و با معرفت هستن
  پاینده و سربلند باشید

 6. آقای مختاری اون موقع که اینا والیبال بازی می کردن بازیکنای جوان فعلی تیم ملی والیبال هنوز بچه بودن یادت باشه

 7. نفرات عکس سوم
  ایستاده از چپ
  1-فرزاد خوش نژادفرزند مهراب2-هاشم شکری برادر محمد علی و احمد علی وقاسم و…5-غلامرضاقلیچ خانی
  ردیف نشسته از چپ
  1-مسلم امیدوار2- مهدی (فرزاد )کشاورز عضو علی البدل شورای سوم3-بهبود قلیچ خانی4-فرشاد راسخی فرزند شعاع اله
  5-محمد قلیچ خانی (ارایشگاه اپادانا داریون)6-ناشناس7-قاسم جهاندیده کاندید شورای چهارم8-ناشناس9-غلامرضا قلیچ خانی (فرهنگی )

 8. حسینی جان
  سلام بابا همه افراد داخل عکس دوستان فعلی بنده هستند زیاد شور نزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا