اخبار

برای اولین بار در تاریخ شورای شهر داریون اتفاق می افتد/مشروح جلسات شورای شهر داریون به روایت خبرنگاران سایت داریون نما

 بر طبق ماده 15(اصلاحی 1382/7/6) قانون تشکیلات،وظایف و انتخابات شورای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوبه(1375/3/1) حضور خبرنگاران در جلسات علني شورای شهر، امری عادی است و آنان نيز همانند هر شهروندی اجازه حضور در جلسات علنی شورای شهر را دارند.

خبرنگاران و اصحاب رسانه به عنوان نماينده افكار عمومي هستند و اگر اعضاي شورای شهر خود را برآمده از مردم مي‌دانند، نبايد از آگاهی جامعه نسبت به عملكردشان واهمه‌ای داشته باشند. لازم به توضیح است، از زاویه ای دیگرحضور خبرنگاران در جلسات شوراي شهر باعث انعكاس خدمات و تلاش هاي شوراي شهر مي شود و بدین صورت حضور خبرنگاران در جلسات شورای شهر خود به خود اجرا کننده ماده 76(اصلاحی1382/7/6) خواهد بود و بار اطلاع رسانی جلسات شورای شهر را از دوش آنان برخواهد داشت.

البته این را هم می دانیم که بر اساس ماده 15 که در بالا ذکر شد برگزاری جلسات غیر علنی منوط به تصویب دو سوم اعضای حاضر در جلسه است. اما به هر حال قرار هم نیست که همه جلسات غیرعلنی برگزار شود. زیرا مردم دوست دارند و حق دارند بدانند که منتخبین آنها در شورای اسلامی شهر چه کارهایی برای آنان و شهرشان انجام داده اند و اصلا میزان حضور در جلسات آنها چقدر است.

بر همین اساس و با هماهنگی به عمل آمده با ناصر شرفی رییس شورای شهر داریون از جلسه چهارشنبه این هفته 10 خردادماه پایگاه خبری-تحلیلی داریون نمامشروح جلسات شورای اسلامی شهر داریون را به اطلاع مخاطبان خود خواهد  رساند.

11 دیدگاه

  1. هر چند برای اولین بار است ولی چون قرار است خود شان گزارش بدهند باز هم هیچ اتفاق مهم و جدیدی به نفع مردم نمی افتد و اگر علی ساربان است می داند شتر را کجا بخواباند

  2. جناب سعدی ماشاله به همه چیز و همه کس بدبین است خواهش دارم یک کم به جنبه مثبت قضیه هم نگاه کنید .ساربانان هم ادمهای خوبی هستند وانشااله داریون را به قله های افتخار می رسانند البته اگر شما یک کم امید به انها بدهید

  3. علی (ع) انظر علی ما قال فلا تنظر علی من قال به گوینده منگر بلکه به گفتارش بنگر . کاش کورش کبیر با این همه شهامت و حوش بینی خودش را معرفی می کرد تا سعدی هم یاد می گرفت .

  4. درود بر کورش خوش بین و غیب گو ، که به همه امید می دهد ، همین ساربان های محترم بودند که معاهده ی قبرستان را با شهامت و خوش بینی هر چه تمام تر امضا کردند تا مردم برای همیشه از این پروژه بزرگ صنعتی بهرمند شوند

  5. با سلام خدمت دوست دارای صد نام و شجاع که هر دفعه یک اسم روی خودش میگذارد. یکی از بزرگان میگوید گناه دیگران را به گردن دیگران مینداز .مسله قبرستان کار این شورا بود یا شورای دوم .پس ببین دوست عزیز شما دارید همه را با یک چوب می رانید وگناه همه را به گردن یک نفر که با او دشمنید می اندازید. پس برای بار صدم اول تحقیق و بررسی بعد نظر……اگر هم مدرکی داریدکه دست این شهردار و شورا در کاری خلاف قانون و….است حتما بیاورید فکر کنم داریون نما هم استقبال میکند .با این که میدانم اگر شما مدرکی داشتید تا حالا کل جهان را با خبر کرده بودید.در ضمن شاید ما ندانیم شما که هستید که میدانیم ولی آی دی شما مشخص است و سایت داریون نما هم میداند .پس نمیخواهد هر دفعه یک اسم بگذارید.

  6. سلام علیکم سعدی از شاعرانان معروف ایران و جهان است که دو کتاب مشهور به نام گلستان و بوستان دارد و هر چند مانند کورش بزرگ نبوده است اما سر آمد سخنوران جهان است لطفا این قدر خودتان را ناراحت نکنید من به دنبال اسم شما نیستم ولی موفق باشید ،اما اسم اصلی سعدی شیخ مصلح الدین یا مشرف الدین است .

  7. اگر خبرنگاران اجازه داشته باشند در همه جلسات به صورت سر زده وارد شوند مهم است وگرنه برای جلساتی که خبر نگار قرار است حضور داشته باشد از قبل برنامه ریزی می شود

  8. با وجود برنامه ریزی شده بودن جلسه باز هم گزارش داریون نما جالب بود دست آقای ظهرابی درد نکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا