گزارش

در جلسه شوراي شهر داريون چه گذشت؟/ علي رضا زارع(شهردار فعلي) ميزان بدهي هاي سيد ابوذر حسيني(شهردار قبلي) را اعلام كرد

همانگونه كه قبلا هم اعلام كرديم پايگاه خبري-تحليلي داريون نما بنا به رسالت رسانه اي خود و جهت اطلاع مردم شريف داريون از اين به بعد مشروح جلسات شوراي شهر داريون را به اطلاع مخاطبان خود مي رساند.

آنچه در ادامه مي خوانيد گزارش خبرنگار داريون نما، مجتبي ظهرابي است.

***

جلسه عصر چهارشنبه دهم خردادماه 91 شوراي اسلامي شهر داريون با محوريت برگزاري مراسم سالگرد ارتحال امام خميني (ره)  برگزارشد.كه به همين سبب حجت الاسلام عزيزي امام جمعه منطقه داريون و زارع فرمانده بسيج داريون نيز در جلسه حضور داشتند.

شرفي اهداف جلسه را اعلام كرد

به گزارش داريون نما در ابتدا ناصر شرفي رييس شوراي اسلامي شهر داريون گفت: هدف از برگزاري اين جلسه برنامه ريزي براي برگزاري باشكوه سالگرد ارتحال امام خميني(ره) و همچنين نحوه اعزام شهروندان به مرقد مطهر امام راحل است.

 امام جمعه داريون:تاريخ ديگر مانند امام خميني(ره) به خود نخواهد ديد

در ادامه جلسه حجت الاسلام والمسلمين عزيزي امام جمعه منطقه داريون ضمن تبريك ماه مبارك رجب و با اشاره به تقارن ايام البيض و ميلاد امام علي(ع) با مراسم ارتحال امام خميني(ره) اظهار داشت:بايد طوري برنامه ريزي كرد كه هر دو مراسم به نحو مطلوب برگزار شود.

امام جمعه منطقه داريون در ادامه با اشاره به شخصيت ممتاز و برجسته حضرت امام خميني(ره) گفت:امام خميني ثمره و چكيده پيامبران الهي است.

وي افزود:امام خميني يك انسان متعهد،شجاع،با تقوا و از هر لحاظ كامل بود كه در طول تاريخ مانند ايشان نخواهيم داشت.

حجت الاسلام عزيزي در پايان سخنان خود تاكيد كرد هر كدام از مسوولين داريون بايد به بهترين شكل در برگزاري مراسم سالگرد ارتحال امام و همچنين ميلاد امام علي(ع) همكاري داشته باشند.

 زارع: زماني كه شهرداري را از شهردار قبلي تحويل گرفتم چهار ماه حقوق كارگران شهرداري پرداخت نشده بود

به گزارش داريون نما در اين جلسه همچنين علي رضا زارع شهردار داريون به ارايه گزارشي از عملكرد خود و همچنين بدهي هاي شهردار قبلي داريون پرداخت.

 شهردار داريون در گزارش خود گفت: در زمان شهردار قبلي(سيد ابوذر حسيني) در سال 1388 مبلغ 166 ميليون تومان وام از وزارت كشور دريافت شده است كه اين مبلغ را بايستي از كل درآمد كسر نمود و جزو بدهي به حساب آورد.

زارع همچنين گقت: مبلغ 230 ميليون تومان كه شهرداري داريون از اداره گازدريافت كرده در سال 89 تماما صرف حقوق كارمندان و كارگران شهرداري شده كه اين مبلغ نيز جزو بدهكاري شهردار قبلي محسوب مي شود.

وي افزود: درآمد 9 ماهه حضور بنده 400 ميليون تومان بيشتر از درآمد ساليانه سنوات قبل است.

شهردار داريون اظهار داشت:علي رغم اينكه سقف بودجه ساليانه پارسال حدود 890 ميليون تومان بوده اما ما با تلاش توانستيم آن را به يك ميليارد و 100 ميليون تومان برسانيم كه حدود 250 ميليون تومان مازاد بودجه را به دست آورديم.

زارع در ادامه اظهار داشت:زماني كه بنده شهرداري را از شهردار قبلي تحويل گرفتم چهار ماه حقوق كارگران شهرداري داريون عقب افتاده بود اما به ياري خداوند در حال حاضر حقوق كارگران ماهيانه و سر وقت پرداخت مي شود.

در حاشيه جلسه شوراي شهر داريون:

*طبق اعلام ناصر شرفي جلسه شوراي شهر قراربود بين ساعت 16 و 30 تا 17 آغاز شود كه به دليل دير آمدن تعدادي از اعضاي شورا، جلسه با حدود 45 دقيقه تاخير يعني در ساعت 17 و 45 دقيقه آغاز شد.

* ناصر شرفي،اشرف السادات چاوش زاده(از اعضاي شوراي شهر) و همچنين زارع شهردار داريون سر ساعت در مكان برگزاري جلسه(دفتر شهردار) حاضر شده بودند.

*روح الله افتخاري با حدود 20 دقيقه و حجت الاسلام هاشمي با حدود 30 دقيقه تاخير وارد جلسه شدند.بهرام هوشيار هم اواخر جلسه رسيد.

*اشرف السادات چاوش زاده گزارش صورت جلسه شوراي اسلامي شهر داريون را ثبت مي كرد.

*در قسمتي از جلسه حجت الاسلام هاشمي درباره گازرساني به قسمت هايي از ديندارلو كه همچنان فاقد گازكشي هستند سوالاتي مطرح كرد.

*جلسه شوراي اسلامي شهر داريون حدود ساعت 19 به كار خود پايان داد

7 دیدگاه

  1. با تشکر از داریون نما و آقای ظهرابی ای کاش شهردار سابق هم به اظهارات شهر دار فعلی پاسخ بدهند .

  2. زمان حضور اعضا محترم شهر هم جالب بود.
    با 20 ، 30 دقیقه و در آخری هم اواخر جلسه!!!
    متشکریم.

  3. با سلام و احترام و تشکر از زحمات شما. تو که عیبش همه گفتی هنرش نیز بگو . آفای حسینی کارهای زیادی را انجام داده اند .آسفالت بسیاری از کوچه ها ، اجرای میدان ورودی ،بلوار امام خمینی ،بوستان های مختلف ،آتشنشانی ، تهیه طرح های مختلف مطالعاتی و ای کاش شورای اسلامی شهر از زحمات شهرداری که جلوه شهری بهتری به داریون داد دفاع می کرد و به مردم می گفت که بدهکاری ها بابت کارهای انجام شده و خرید گریدر و غلطک بزرگ و کوچک و ماشین آتشنشانی دوم ، تانکر آب ، رایانه ای کردن شهرداری و بسیاری کارهای دیگر است که ما اطلاع نداریم ، و ای کاش جناب آقای زارع به اندازه آقای حسینی کار می کرد و بیش از ایشان بدهکار می شد و اینقدر از بدهکاری نمی گفت ، و از کارهای انجام شده خود می گفت

  4. با سلام خدمت دوستان ، به نظرم هیچ کس منکر زحمات جناب حسینی شهردار سابق داریون نیست و مردم داریون نیز قدر زحمات او را می دانند ، هنوز باید وقت بیشتری به شهردار جدید داد مطمئناُ ایشان نیز توانمند ی هایی دارد که احتیاج به زمان بیشتری دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا